LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
@kocaman1321 aga @Vikings facebookta sayfada bişey paylasmıstı hani xposedle ilgili g2 yapılandırma felan linki varsa verebilirmisiniz facebooka giremiyorum dondurdumda lütfen
g2 tweaks diye ararsan bulursun rootlayp xposed yükle g2 tweaks kur xposed den modüllere gir g2 tweaks e tik koy sonra neyi değişmek istiyorsan değiş yalnız dikkatli ol :) kusura bakma şimdi biraz işim var vikings yardımcı olur :)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ne demek kardes,ins kurtarabilirsin telefonunu.
İnşallah kurtarırım çünkü telefonu daha 6 mayısta aldım doğum günümde en sevdiğim telefon özelliklerini filan ezberledim bundan sebep 8 ay boyunca araştırdım bu teli bağlandım samsung galaxy s5 xperia z2 filan bunlardan bile çok seviyorum teli

brk12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
g3 romu kurmak istiyorum bu rootla filan uğraşmam gerekir mi

Brendee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefonun yazılımı ile alakalıdır %99. Yeni rom atılarak veya Hard reset atılarak düzelmeyecek sorun değil.

Abi telefonun yazilimiyla ilgisi yok. Tamamen farkli asus tablette de ayni anda ayni problem olustu. Sistemleride yazilimlarida farkli. Ayrica mobil veride resimler cikiyor. Wifi de cikmiyorlar. Bosuna kimse resetlemesin bence. Hatta bence bi sure beklensin kendiliginden duzelir. Google la alakali gibi geliyor. Yada wifi ile.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Şu spigen slim armor resmindeki işaretlediğim boşluk neden var?

e7a8uras.jpg

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Şu spigen slim armor resmindeki işaretlediğim boşluk neden var?

e7a8uras.jpg

Bende bilmiyorum fakat tek mantıklı açıklaması var, Wifi veya diğer sinyalleri ordan alıyoruz yani o köşede bir anten falan var içinde galiba o yüzden açmışlar.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Abi telefonun yazilimiyla ilgisi yok. Tamamen farkli asus tablette de ayni anda ayni problem olustu. Sistemleride yazilimlarida farkli. Ayrica mobil veride resimler cikiyor. Wifi de cikmiyorlar. Bosuna kimse resetlemesin bence. Hatta bence bi sure beklensin kendiliginden duzelir. Google la alakali gibi geliyor. Yada wifi ile.

Bu sorun genelleşmeye başladı yavaş yavaş. Google Play Store ile ilgili bir problem ilerde düzeltilinir takmayın kafanıza.

yunustr0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yeni lg g2 aldım. Kamerasını açtım ve telefonu herhangi bir yöne çevirince kamerası kasıyor. Telefonumdamı sorun var eğer sorun yoksa bu kasmayı nasıl düzeltebilirim. Yardım edin beyler elim ayağım tutuşuyor .

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar yeni lg g2 aldım. Kamerasını açtım ve telefonu herhangi bir yöne çevirince kamerası kasıyor. Telefonumdamı sorun var eğer sorun yoksa bu kasmayı nasıl düzeltebilirim. Yardım edin beyler elim ayağım tutuşuyor .

Yok kardeşim sorun yok bu herkezde boyle gece sağa sola cevirince kasmalar olur ama gunduzleri bir sorun olmuyor

yunustr0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok kardeşim sorun yok bu herkezde boyle gece sağa sola cevirince kasmalar olur ama gunduzleri bir sorun olmuyor
Reis eyvallah. İçimi rahatlattın. Peki yeni bir yazılım gelecek mi bu kasma problemi için ve bir de S4 ile G2 arasında kaldım telefon alırken G2'nin performansı çok iyi fakat sence kamerasıda bir o kadar iyimi S4'e nazaran

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677

Geceleri kamerası kasıyor fakat gündüz çok iyi.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Reis eyvallah. İçimi rahatlattın. Peki yeni bir yazılım gelecek mi bu kasma problemi için ve bir de S4 ile G2 arasında kaldım telefon alırken G2'nin performansı çok iyi fakat sence kamerasıda bir o kadar iyimi S4'e nazaran
Guncellemeyle pek duzelecegigini sanmiyorum eger duzelecek bir durum olsaydı kitkatda duzeltirlerdi kamera olaraktda gunduzleri s4 den daha iyi çektiğini düşünüyorum ama s4 gece nasil cekiyor pek bilmiyorum bunun dışında g2 s4 den kat kat daha iyi bir cihaz doğru trrcih yapmissin

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Hayırlı olsun telefonun. CM11 kullanırken akşam ve gündüz çekimlerde 'foto video' kasma donma fps düşmesi yaşamıyorum, stock romda bu sorunlar mevcut. Tamamen kamera yazılımı ile alakalı birşey LG kafasını yorarsa düzeltemeyeceği birşey değil açıkçası.

Bu arada hatırlatmak isterimki Google Play Storede, Google Camera diye Googlenin ürettiğin kamera uygulaması var onu indir kullan büyük ihtimal Stock kamera uygulamasından cok daha stabil çalışıcaktır.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
LG kafasını yorarsa düzeltemeyeceği birşey değil açıkçası.
Bu arada hatırlatmak isterimki Google Play Storede, Google Camera diye Googlenin ürettiğin kamera uygulaması var onu indir kullan büyük ihtimal Stock kamera uygulamasından cok daha stabil çalışıcaktır.

Özellikle şu Birleşik Arap Emirlikleri çalışsın ya. Oldu 27 Haziran hala güncelleme bekliyorum. :p Şu Google Camera'yı indireyim bari.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=397389]Sucrofe[/MENTION] Burda kaç tane bilgili ve yapabilecek insan varken sen oturmuş bekliyorsun güncelleme diye ve beni çok sinir ediyosun bak :D karar senin saygı duyarım ama istediğin her zaman romu atarım 2dakkalık iş. Ben google kamerayı CM11'de kullanıyordum daha doğurusu Stock GApps indirdiğim için, içinde google kamera ile geliyor ve gayet başarılı buldum güzel birşey :).