LG G2 Kullanıcıları Kulübü

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
S4'ün neresi G2'den üstün? Forumda S4 ile ilgili sorunların olduğu konuları görmem bile yeter S4 almamam için.
Şöyle söyleyeyim ; Ben telefonda kameraya önem veririm. Akşamları da fotoğraf, Video çekerim. Akşamları hiç mi hiç beni Kamerası mutlu etmiyor G2 nin. Kasmaktan akıllı çekimi 3-4 sn de çekiyor. Gece videolar kasıyor. Hadi onu geçtim ;

Xda'daki geliştirici sayısı daha fazla S4' ün. Envai çeşit Custom ron var fakat G2 de gerçekten az.

Çıkarılabilir batarya gerçekten lazım oluyor bana, bunu yolculuklarda anlıyorsunuz. G2 de powerbank olmadan sıkıntı yaşıyorum.

Hemencecik 32gb lik telefonum doldu benim, sd kart takılmıyor G2 me. S4 üm olsa takardım 64 gb lık Sandisk kartı, istediğimi atardım.

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Şöyle söyleyeyim ; Ben telefonda kameraya önem veririm. Akşamları da fotoğraf, Video çekerim. Akşamları hiç mi hiç beni Kamerası mutlu etmiyor G2 nin. Kasmaktan akıllı çekimi 3-4 sn de çekiyor. Gece videolar kasıyor. Hadi onu geçtim ;

Xda'daki geliştirici sayısı daha fazla S4' ün. Envai çeşit Custom ron var fakat G2 de gerçekten az.

Çıkarılabilir batarya gerçekten lazım oluyor bana, bunu yolculuklarda anlıyorsunuz. G2 de powerbank olmadan sıkıntı yaşıyorum.

Hemencecik 32gb lik telefonum doldu benim, sd kart takılmıyor G2 me. S4 üm olsa takardım 64 gb lık Sandisk kartı, istediğimi atardım.
Sen tercihini baştan yanlış yapmışsın,şimdi ağlamanın faydası yok.

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Kimsenin ağladığı yok, sadece cevap veriyorum, artistiğin lüzumu yok.
Zaten telefonu almadan bunları bilmen lazımdı o zaman s4 alsaydın,gece kamerası gerçekten berbat vgadan farkı yok ama modlarla düzelebiliyo.Artislik falan yaptığım yok arada buraya uğrayıp artisliği yapıp giden sensin."Keşke o kadar övdügünüz cihazın sorunlarına da söyleseniz" ;)

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677

Doğru söylüyorsun ama S4'ün sorunları daha ciddi.

Bataryası sıkıntılı. Şarjı çok çabuk bitiyor. Belki çift bataryayla bu sorun halledilebilir.
Kasıyor. Aşırı ısındığı için çekirdeklerini kapatıyor ve kasmasına neden oluyor bu durum. Ve o kadar para verip kasmasıyla karşılık bekliyorsan S4 ideal. Forum bu sorunlu konularla dolu.

Sen seçimini baştan yanlış yapmışsın. Z1 Compact sana giderdi.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Doğru söylüyorsun ama S4'ün sorunları daha ciddi.

Bataryası sıkıntılı. Şarjı çok çabuk bitiyor. Belki çift bataryayla bu sorun halledilebilir.
Kasıyor. Aşırı ısındığı için çekirdeklerini kapatıyor ve kasmasına neden oluyor bu durum. Ve o kadar para verip kasmasıyla karşılık bekliyorsan S4 ideal. Forum bu sorunlu konularla dolu.

Sen seçimini baştan yanlış yapmışsın. Z1 Compact sana giderdi.
Böyle yorumlar yapın, canımı yiyin. I9505 (Abd versiyon) alıp üzerine 500blira verdiler burada. Kararımı değiştirirsem alacağım fakat içimden bir ses takas etme diyor. Ben iyice bir araştırma yapacağım.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Böyle yorumlar yapın, canımı yiyin. I9505 (Abd versiyon) alıp üzerine 500blira verdiler burada. Kararımı değiştirirsem alacağım fakat içimden bir ses takas etme diyor. Ben iyice bir araştırma yapacağım.
S4'lerin bir sorunu da dayanıksız iç ekran ve çabuk ölen batarya. diz yüksekliğinden iç ekran patlıyor, dışta çizik yok. 480TL civarında orjinal taktırıyorsun. (Abimin başına geldi) bataryası 4 ayda öldü, garantiden değiştirdik. vs.

gercekmanyak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
format atman lazım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Cihazınız eski seri olduğu için ısınıyor. Yenilerde bu yok.
ne alaka eski seri yeni seri diye. öyle şey mi olur. eskiler kötü üretildi şimdi bizim aldıklarımız daha mı iyi senin mantığına göre? almanya 20d yüklesin arkadaş hiç bi sıkıntısı kalmaz.

cabbarus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhaba herkese
4.4.2 ye guncelledim sarji daha az gidiyo antutu skoru daha dusuk geldi pek begennedim acikcasi

O degilde bu duvar kagidi kendi kendine degisiyo ben bunu cozemedim acaba kronik bi sorun mu ?

beratfur67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhaba herkese
4.4.2 ye guncelledim sarji daha az gidiyo antutu skoru daha dusuk geldi pek begennedim acikcasi

O degilde bu duvar kagidi kendi kendine degisiyo ben bunu cozemedim acaba kronik bi sorun mu ?
aga 4.4.2 de su yüzden sarj fazla gidiyo telefonu hızlandırdılar ve bazı arka planda calısan sistemler geldi o yüzden ama söyle bişey var doğru sekilde sarj ediyosan benimde sıkıntım vardı doğru sarj etmeye basladım 3g acıkken 2 gün rahat gidiyo sarj

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Beyler g2 mi yaptm hatta g3 rom yükledim gercekten yüklemeye deger hersey aynı özellikle ata1996 kardesime tesekkür ediyorum otg kablosundan flasa baglıyarak ettim

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Beyler g2 mi yaptm hatta g3 rom yükledim gercekten yüklemeye deger hersey aynı özellikle ata1996 kardesime tesekkür ediyorum otg kablosundan flasa baglıyarak ettim
Ne demek her zaman:) kurtarabilmene sevindim,ben de cloudy G3 1.1 kullaniyorum gercekten guzel rom,gercek g3 romu guncelleme alsin bu da cok daha iyi olacaktir:)

erti97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sabırsızlıkla bekliyoruz. Hazır 4k çekebiliyorken kaç dakka çekebiliyor en fazla test ettinmi? kapanıyormu telefon vs vs.?
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION] Stock ROM varken denemiştim. Tek defada max 5dk çekim yapıyor. Ben ardı ardına 2 tane 5dklik çekim yaptım kapandigini görmedim ama sonrasında telefonun sıcaklığını ne sen düşün ne ben söyleyeyim(cayır cayır [emoji12]) [emoji1][emoji1]
ama isin güzel tarafı gece çekimlerinin düzelmiş olmasıydı. Karanlık yada yapay ışık olan yerlerdeki bulanıklık baya giderilmiş.
Tek sıkıntı her yerde izleyememek. Onunda çözümü basit. En yüksek kalitede 1080p ye dönüştür convert programlarıyla görüntü kalitesi düşmemiş oluyor.
Ha bu arada anlayamadığım şey 5 dk video 1.5 gb civarı olması . normalde daha yuksek bekliyordum ben.(tabi yuksek kalite 1080p ye dönüştürünce 3.5 GB oldu o ayrı konu [emoji12][emoji1])

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Optimus g3 rom kullanıyorum cok güzel ama smart notice başlatılıyor lütfen bekleyinizde takılı kaldı

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Optimus g3 rom kullanıyorum cok güzel ama smart notice başlatılıyor lütfen bekleyinizde takılı kaldı
Widget'i kaldir, smartnotice verilerini temizle dili ingilizce yap yeniden baslat calisacak,calistiktan sonra dili turkce yap kullanmaya devam edebilirsin turkce olarak.

SuperMod

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Optimus G3 kullanıyorum. Ne dediyseniz yaptım fakat başlatılıyorda kalıyor

SuperMod

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cloudy atıcam eve gideyim de. Olmadı en rahatı stock'a dönücem :D

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Clash of Clans'a girmedim, batarya coştu. Nasıl şarjı sömürdüğünü şimdi daha iyi anlıyorum.

ry9u5evu.jpg