LG G2 Kullanıcıları Kulübü

SuperMod

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cloudy ve optimus nerdeyse ayni zaten tek farki optimus biraz daha stabil ama kamera beyazimsi cekiyo cloudyde bu yok.

Cloudy'nin V1.0 versiyonunu kullandım. Telefonu çok ısındırıyordu. Optimus'a geçtim. Azaldı. Ama Stock gibi de değil. Hala oyunlarda stocktakinden daha çok ısıtıyor. Tek sorunları bu olsa gerek.

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Cloudy'nin V1.0 versiyonunu kullandım. Telefonu çok ısındırıyordu. Optimus'a geçtim. Azaldı. Ama Stock gibi de değil. Hala oyunlarda stocktakinden daha çok ısıtıyor. Tek sorunları bu olsa gerek.
Tamamen katiliyorum,cloudyde suan rahatsiz edici isinma yok ama stockda daha az isiniyordu ama normal kullanimda 2derece falan oynuyor,rahatsiz edici degil yani.

SuperMod

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tamamen katiliyorum,cloudyde suan rahatsiz edici isinma yok ama stockda daha az isiniyordu ama normal kullanimda 2derece falan oynuyor,rahatsiz edici degil yani.

Aynen. Normal kullanımda sıkıntı yok ama oyunlarda bariz bi isinma goruyorum. Benden mi kaynaklaniyor bilmiyorum. Cloudy denicem eve gidip.

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Aynen. Normal kullanımda sıkıntı yok ama oyunlarda bariz bi isinma goruyorum. Benden mi kaynaklaniyor bilmiyorum. Cloudy denicem eve gidip.
Cok nadir oyun oynarim,nss, okey vs bu oyunlarda hissedilir isinma yok tabi bu oyunlar cpuyu zorlayacak oyunlar degiller.

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=397389]Sucrofe[/MENTION] Reis sana güzel haberim var AME sesimizi duydu ya kalbimiz temizmiş daha dün dedik yarın rom atalım diye bugün güncelleme verdiler Firmware ye düştü yakında ota yada düşer çok mutluyum :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada güncelleme 130 mb 20B vermesi gerekirken 20C verdi heralde 2si bir geldi yuppi :D [MENTION=397389]Sucrofe[/MENTION]

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
da6y3a6a.jpg

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Arkadaşlar bana lg nin kattığı Knock on, quick memo vs lg nin yazılımları lazım değil, ben de Stok android arayüzlü bir rom arıyorum, şöyle rami bomboş bırakan. Cyanogenmod tarzı. Xda da var mıdır? Mobilim, bakmak sıkıntı.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
@Sucrofe Reis sana güzel haberim var AME sesimizi duydu ya kalbimiz temizmiş daha dün dedik yarın rom atalım diye bugün güncelleme verdiler Firmware ye düştü yakında ota yada düşer çok mutluyum :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada güncelleme 130 mb 20B vermesi gerekirken 20C verdi heralde 2si bir geldi yuppi :D @Sucrofe

Oh be, sonunda! Sen nasıl güncelledin peki? Bana hala gelmemiş.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Güncelleme Merkezi ne girdim kontrol ettim geldi valla knock code süper ya :)

Ya nerede kaldı benim güncellemem? Neyse, o kadar bekledik biraz daha bekleriz. Dedim sana ''Az daha bekle, gelecek az kaldı'' diye. :) Bluetooth sorunu falan gitmiş demi? Bütün sorunlar kalkmış mı? Isınma var mı?

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ya nerede kaldı benim güncellemem? Neyse, o kadar bekledik biraz daha bekleriz. Dedim sana ''Az daha bekle, gelecek az kaldı'' diye. :) Bluetooth sorunu falan gitmiş demi? Bütün sorunlar kalkmış mı? Isınma var mı?
Şuana kadar ısınma yok normalde ısınırdı 30 dk da , bluetooth çözülmüş başka sorun da göremedim daha kullanmak lazım

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Arkadaşlar bana lg nin kattığı Knock on, quick memo vs lg nin yazılımları lazım değil, ben de Stok android arayüzlü bir rom arıyorum, şöyle rami bomboş bırakan. Cyanogenmod tarzı. Xda da var mıdır? Mobilim, bakmak sıkıntı.
slimkat ve cm var. başka yoktur. mackay veya c-rom çıktı mı bilmiyorum ama denk gelmedim. slimkat stabil sürümü dene. olmazsa cm kur.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Şuana kadar ısınma yok normalde ısınırdı 30 dk da , bluetooth çözülmüş başka sorun da göremedim daha kullanmak lazım

Diğer ROM'lar 70-90 mb'lık güncelleme alırken biz neden 130 mb aldık ki? Bi farklılık var mı acaba hocam? :)

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
slimkat ve cm var. başka yoktur. mackay veya c-rom çıktı mı bilmiyorum ama denk gelmedim. slimkat stabil sürümü dene. olmazsa cm kur.
Vazgeçtim. Cihazı hızlandıran gizli menüden bir kodu etkinleştirdim. Şimdilik rahatım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ya ben bunu almayi düşünüyorum salı gününe kadar bir telefon alıcam aklımda xperia z ve s4 var birde lg g2 ancak birazdaha pahalı gibi duruyor g2 1300 liram var sizce g2 alabilir miyim ?

CihanErcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar benim g2 nin kamera caminda kilcal cizikler olustu cam safir dendibama degilmis sizlerdede oldumu

Baran1231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar g2 alıcam aklımda z1 ve s4 de var ancak sadece 1300 liram var g2 nin 0 ını 1300 tl ye bulur muyum ?

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Kenarlarinda sendede oldumu ama:sadece cok dikkatli bakinca anlasiliyor
yok bende olmadıda bildiğim kadarıyla kamera camının orta tarafı çizilmelere karşı dayanıklı ama kenarları böyle değil biri yazmıştı önceden galiba bunu benimde aklımda bu kladı ondan kenalarlındamı diye sordum

CihanErcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@Liquido
kenarları dediğim siyah kısımların kenarlı sorun cıkartırmı generde coğu kişide oluyormus
telefon beyaz