LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Almanya 4.4.4 Kitkat verilecekmiş inşallah yaza kadar verilir Türkiye 5 ay sonra gelir orası kesin.
Yav yeter ama ya! Halinize şükredin, tembel Birleşik Arap Emirlikleri daha düzeltme güncellemesi bile yollamamışken TR son sürümü kullanıyor. Biraz şükredin yahu.

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Yav yeter ama ya! Halinize şükredin, tembel Birleşik Arap Emirlikleri daha düzeltme güncellemesi bile yollamamışken TR son sürümü kullanıyor. Biraz şükredin yahu.
4.4.4 kullansak fena olmaz
Kamera yazılımı düzelsin bi güncelleme versinler Renk tonu ve kumlama gitsin Lg G2 sahip çık.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
4.4.4 kullansak fena olmaz
Kamera yazılımı düzelsin bi güncelleme versinler Renk tonu ve kumlama gitsin Lg G2 sahip çık.
O kameranın sorunları düzelmez. Kamera sanki sadece gündüz çekimleri için tasarlanmış sanki. Çok bir şey beklemeyin derim. Gece olan Kamera kasması de düzelmeyecek.

dj_alper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Veri Aktarım Hızı
LTE 150Mbps
ile​
LTE 100Mbps arasında gözle görülür bir fark yaşanır mı acaba?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Biz kabak karpuza şükür etmeyiz. (O.Pamukoğlu) :)
İşin aslı adamlar o kadar para veriyor ve bunun hakkını istemelerinde çok çok haklılar. Naçizane görüşüm :)

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Ya neden herkes kamerayı kötülüyor? Ben oldukça memnunum.

mu86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Optimus g3 romda akıllı bildirim çalışan var mı bende başlatılıyor yazıyor öyle kaldı

mu86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ebehe3ym.jpg

Bende durum böyle

gercekmanyak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg G2 kullanan yeni arkadaşlar, kit kat güncellemesi yapıcaksa kesinlikle Almanya 20d + Knock Code olan romu yüklesinler. ardından da telefona hard reset(format) atsınlar. O yüzden telefon 4.2.2 den daha iyi bir seviyeye geliyor. hiç bir hata ve problem olmuyor. bizzat ben yaptım. no sıkıntı. ilginize arz edilir ;)

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Lg G2 kullanan yeni arkadaşlar, kit kat güncellemesi yapıcaksa kesinlikle Almanya 20d + Knock Code olan romu yüklesinler. ardından da telefona hard reset(format) atsınlar. O yüzden telefon 4.2.2 den daha iyi bir seviyeye geliyor. hiç bir hata ve problem olmuyor. bizzat ben yaptım. no sıkıntı. ilginize arz edilir ;)
Sizce 15bin mesaj arasinda bunun yazilmamis olma ihtimali nedir?

inVolVe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
G2 yi geçen cuma aldım jb vardı kitkat güncelledim ama 20c oldu en son bnmkisi tayland ithal paralel rom falan anlarim da de evo ithalatçı firma garantisinde teli root
Atıp kullanmak istiyorum arada kaldim ne bu 20c de ısınma sorunu var 37 lere çıkıyor tel oyun oynayınca

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
G2 yi geçen cuma aldım jb vardı kitkat güncelledim ama 20c oldu en son bnmkisi tayland ithal paralel rom falan anlarim da de evo ithalatçı firma garantisinde teli root
Atıp kullanmak istiyorum arada kaldim ne bu 20c de ısınma sorunu var 37 lere çıkıyor tel oyun oynayınca
Cihazınız eski seri olduğu için ısınıyor. Yenilerde bu yok.

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Cihazınız eski seri olduğu için ısınıyor. Yenilerde bu yok.
Benim seri 309K bazen aşırı ısınıyor ısınmaması lazım ken , ısınması lazım ken de ısınmıyor anlamadım gitti ilk seri sanırım ama çoğu sorun bende yok özellikle kulaklık cızırtısı :)

inVolVe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Benim seri 309K bazen aşırı ısınıyor ısınmaması lazım ken , ısınması lazım ken de ısınmıyor anlamadım gitti ilk seri sanırım ama çoğu sorun bende yok özellikle kulaklık cızırtısı :)
Aynı durum bnde de var birileri bir şey söylese de duzelse ısınma sorunu çünkü telefonun kolay kolay ısınmaya el verecek donanım yok

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Problemin cevabını bilen yok mu?