LG G2 Kullanıcıları Kulübü

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar sorun ttnetten kaynaklaniyormus eskiden oldugu gibi dns degistirince cozuluyor. Bir de benim bir sorum olacam ornegin marketten bir icon pack indirdim bunu stok launchera uygulamamin yolu var mi belle indirmistim

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
arkadaşlar sorun google playın resmi sitesinde de var.yani anlayacağınız telefonla alakalı bir sorun değil.

https://play.google.com/store bu adrese girin bakın bilgisayardan bile resimler açılmıyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

markette sadece kitapların resimleri görünüyor.resimlerin linklerine baktığınız zaman kitap bölümünün hepsi https://encrypted.google.com adresine yüklü.
ama geri kalan hiçbirşeyin resmi görünmüyor.onların adresi ise https://lh5.ggpht.com olarak görünüyor.büyük ihtimalle ggpht.com olan siteye bir erişim sıkıntısı var veya bir şekilde ttnetten engel yemiş.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Düzeltme güncellemesinin geldiğini sandığım ve hayal kırıklığına uğradığım o an.

dehery8y.jpg

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Teşekkürler birde şarj konusunda nasıl gözle görülür fark varmı stabilite sorunu varmıdır acaba (nfc haricinde)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Beyler ben G3 romu yüklerken galiba bozdum cihazı :( yüklicektim full wipe yaptım dosyaları içine atmamıştım g3 ün napcam şimdi :(

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
peki bilgisayara neye tıklayarak bağlıycam
Bir tarafini bilgisayara baglican diger tarafini telefona sonra twrpnin icine dosyayi aticaksin,telefon download moda giriyorsa stock rom da flashlayabilirsin,bilgisayar telefonu goruyorsa yukseltme hatalarini geri yukle diyip stock rom flashlayabilirsin,twrpden yedek aldiysan restore yapabilirsin.Bunlardan birini yapiver hepsi olur.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Otg ile twrpye baglanip,dosyalari telefona atip romu yukleyebilirsin.
ya ben şimdi twrp deyim kablo da bilgisayara bağlı romu atabilsem tamam ama g2 nin hafızasına nası gircem

Bir tarafini bilgisayara baglican diger tarafini telefona sonra twrpnin icine dosyayi aticaksin,telefon download moda giriyorsa stock rom da flashlayabilirsin,bilgisayar telefonu goruyorsa yukseltme hatalarini geri yukle diyip stock rom flashlayabilirsin,twrpden yedek aldiysan restore yapabilirsin.Bunlardan birini yapiver hepsi olur.
Telefon açılmıyor yani içindeki dosyalara girebilmem lazım romu atmak için :( benmi anlamıyorum ya

beratfur67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
beyler bu gwatch bizim ülkemize ne zaman gelicek acaba ve bizim telefonla g2 yle uyumlumu yani

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
ya ben şimdi twrp deyim kablo da bilgisayara bağlı romu atabilsem tamam ama g2 nin hafızasına nası gircem

Telefon açılmıyor yani içindeki dosyalara girebilmem lazım romu atmak için :( benmi anlamıyorum ya
Kardes bak simdi sende otg kablosu var dimi,otgnin bir ucuna telefonu diger ucuna usb bellek takicaksin(once flash bellege romu at)sonra twrp menusunde usb otg senegi var kna tik koyucan flash bellegi seciceksin romu alacaksin sonra installdan flashlicaksin.Twrpdeki usb-otg secenegine mount kismindan giriliyo.

brk12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 1,5 aydır g2yi kullanıyorum root atmalımıyım önerir misiniz en öne çıkan özellik olarak ne faydasını görürüm

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Kardes bak simdi sende otg kablosu var dimi,otgnin bir ucuna telefonu diger ucuna usb bellek takicaksin(once flash bellege romu at)sonra twrp menusunde usb otg senegi var kna tik koyucan flash bellegi seciceksin romu alacaksin sonra installdan flashlicaksin.
tamam şimdi anladımda bende o telefona takılan flash bellek gibi olan şey yok sadece normal kablosu var yanında verilen :(

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Arkadaşlar 1,5 aydır g2yi kullanıyorum root atmalımıyım önerir misiniz en öne çıkan özellik olarak ne faydasını görürüm

Telefonda yapmak isteyip yapamadığın yetkileri veriyo mesela sesi yükseltebilirsin 4k video çekme özelliğini koyabilirsin vs.

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
tamam şimdi anladımda bende o telefona takılan flash bellek gibi olan şey yok sadece normal kablosu var yanında verilen :(
Full wipe yapmadan once yedek aldin mi backup menusunden,aldiysan restore de onu yukle.Pc telefonu goruyorsa pc suite ile yukseltme hatalarini geri yukle yap stock tom atiyo telefona.Bir de tavsiye iyice arastirmadan bu isleri langur lungur yapmasin kimse,bilen birine yaptirin ve iyice ogrenin ben oyle yapiyorum.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
kocaman arkadas bu 4k yı nasıl koycam ? video cekme ve daha ne yapabilirim rootla uygulama olarak güzel

Bi apk vardı heralde xadebb gibi bisi di adamn adı bunu yükleyerek yapiosun rom atabilir sanal tuşları değiştirebilir veya küçültüp büyütebilirsiniz bunun gibi birsürü şey işte :)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Full wipe yapmadan once yedek aldin mi backup menusunden,aldiysan restore de onu yukle.Pc telefonu goruyorsa pc suite ile yukseltme hatalarini geri yukle yap stock tom atiyo telefona.Bir de tavsiye iyice arastirmadan bu isleri langur lungur yapmasin kimse,bilen birine yaptirin ve iyice ogrenin ben oyle yapiyorum.
kardeş ben biliyordumda wipe yaptıktan sonra telefon ilk telefonda (maxiplus 5 ) 10 20 kez rom yüklemişimdir bunda bböyle oldu download mod açılmıyor yedek almadım :( sadece şu otg kablosuyla bilgisayar telefonu kapalı haliyle görmez o telefon için yeri olan flashta yok bende Rizede bulunurmu ya :( kafayı yicem

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
kardeş ben biliyordumda wipe yaptıktan sonra telefon ilk telefonda (maxiplus 5 ) 10 20 kez rom yüklemişimdir bunda bböyle oldu download mod açılmıyor yedek almadım :( sadece şu otg kablosuyla bilgisayar telefonu kapalı haliyle görmez o telefon için yeri olan flashta yok bende Rizede bulunurmu ya :( kafayı yicem
bu arada telefonu download mode a aldım şimdi stock rom indirmem lazım off

beratfur67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
root batarya ömrünü artırır mı
arkadasım batarya ömür arttırma gibi bir cok programlar varda bende bak bataryadan cook sıkıntı ediyodum bazı kisiler var forumda bilirler baslarının etlerini yiyoydumda hic gerek yok yüzde 15 te tak 100 de yukarda sarj isareti gidesiye kadar bekle sonra cek böyle böyle yap bak ben 3 4 haftadır böyleyim düzeldi 2 gün rahat gidiyo 3g de acık

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Otg kablo al ve flash bellek bagla,bi ucu telefona giren bi ucu normal usb olmasina gerek yok illa,otg kablo teknomarketlerde bulunur.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120

Bak twrp yu açıosan reboot menusunden power off a bas telefon kapancak sonra download moda alp stock flashla yok eğer twrpye giremiosan arkadaki power tuşuna basılı tut kapanr kapanmaz ses açmaya bas ve hemen usb yi takıp download moda al bunu hızlı yapman gerekiyo 2 3 kere dene yaparsn

beratfur67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=383050]kocaman1321[/MENTION] aga [MENTION=380082]Vikings[/MENTION] facebookta sayfada bişey paylasmıstı hani xposedle ilgili g2 yapılandırma felan linki varsa verebilirmisiniz facebooka giremiyorum dondurdumda lütfen

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Otg kablo al ve flash bellek bagla,bi ucu telefona giren bi ucu normal usb olmasina gerek yok illa,otg kablo teknomarketlerde bulunur.
İlgilendiğin için teşekkür ederim sanırım yarın yapacam romu indiriyom olmassa otg kablo alcam çok saol