LG G2 Kullanıcıları Kulübü

borcvrmeyencorc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yukarıdan wifi acma yerine tıklayınca wifi acılırken hafif bi zıplama oluyor ekranda basına gelen varmı :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Alicaksan 32 gb al derim cok kullanmiyorum sadece arama nette surf yapiyorum diyorsan 16gb yeterli telefon. Ha oyunu cok oynuyorum diyorsan eger isindigi zaman tribe girerim diyorsan farkli model al bu telde.fazla oyun isiniyor telefon tercih konusunda ne alayim dersen metal kasalara yonel isiyi yaydigi icin bu tel kadar isinmaz. Ben oyun oynamiyorum hic telde gunluk kullanim surekli viber acik arkada, seekrasyonda arama mesajlasma, nette surf, video okadar izlemiyorun rahat 3gun goturuyor.

Guncelledim mesaji

Tele hard reset at al guncellemeyi. Guncellemeyi aldiktan sonra tekrar hard reset at normal kullanimina cevir ben kitkatta hic bi sikinti yasamadim. Gereksiz ve kulanmadigin menuleri ve aksesuarlarida kapat. :cool:

Bu arada tr icin 20d guncelleme yayinlanmadi root yaparim diger ulkelerin romlarini yuklerim diyorsan googleye yaz lg firmware gorebilirsin bu arada dikkat et 16gb olan ve 32gb olan romlar var seninkisi hangisi ise.onu sec kur zaten gorursun 16gb yazar digeri ise 32gb. Ha illegal.seylere yonlendirmek istemem stock kullanmaya devam et yinede sen bilirsin oneriydi sadece. Ben boyle seye yonelmedim gerek duymuyorum okadarda stock devam kendi romuyla.

Paralel ithalatlarin cogu 20dyi aldi bu arada parelel ithalat mi senin tel? Belkide 20d guncellemesidir. Guncellemeleri kontrol et uyarida ne yaziyor gorebilirsin. A b c d filan

Dostum insanları yanlış yönlendiriyorsun.

1. Metal kasa ısıyı yaydığı için daha fazla ısı hissettirir. yani el yakar. G2 elini yakmaz. ısınır ama sana hissettirmez. Cihaz zarar görecek kadar da ısınmaz zaten.
2. Güncelleme yapmak için hard reset atmaya gerek yoktur. Güncelleme yapmadan önce hard reset atılmaz. eğer güncelledikten sonra sorun oluşursa hard reset atılır.
3. Başka ülke romu kurmak için root gerekmez.

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Dostum insanları yanlış yönlendiriyorsun.

1. Metal kasa ısıyı yaydığı için daha fazla ısı hissettirir. yani el yakar. G2 elini yakmaz. ısınır ama sana hissettirmez. Cihaz zarar görecek kadar da ısınmaz zaten.
2. Güncelleme yapmak için hard reset atmaya gerek yoktur. Güncelleme yapmadan önce hard reset atılmaz. eğer güncelledikten sonra sorun oluşursa hard reset atılır.
3. Başka ülke romu kurmak için root gerekmez.

Professionallerin yalancisiyim ben ozaman. En son izledigim videolarda bu tarz sorular soruldugunda bu sekilde cevap verildi. Bilmiyorum ben ozaman.

Kimseyi yalnis yonlendirmek istemem dogrulari konusalim istiyorum tabiki.

Metal kasanin isinin yaydigini ve daha az isindigini soylemlerde bulundular ben onlarin yalancisiyim. Kullanmadimda metal kasa mutlaka kullanan vardir. Aramizda paylasinlar gozlemlerini. Root konusuna gelince dogru diyorsun gerekmez onu duzgun anlatamadim.

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
S3 ne oyle ya berbat cidden hele rehber ayri bi sikinti kasiyor gorusmelerde. Yazilimsal olarak cok kotu diye dusunuyorum. Samsung sadece donanim satiyor fikrim

immortalsword

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaslar 4.4.2 deki gps hatası yüzünden 4.2.2 ye dönmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
32 gblik kullaniyorum guncellemeden sonra spirit ul radyo calismamaya basladi. Gps yerine artik yer mi yaziyor. Tskkurler

bqr19o7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kusura bakmayın da artık "şunu yaptım şu kadar şarj yedi" tarzında mesajlara ayar oluyorum. Sanki telefon durduk yere şarj yiyormuş havasına giriyorsunuz. Kardeşim bu işlemi başka bir telefonda yaptınız da daha mı az şarjınız gitti? Ya sanki G2 size bitmeyen batarya vaadediyor gibi mesajlar atıyorsunuz. Alt tarafı 3000 batarya var 30.000 değil. Note 3'ün 3200 bataryası var. Git kullan aynısını onda dene bakalım % kaç şarj gidecek?
Kullanırsanız biter güzel kardeşim.
Haa durduk yerde anormal düşüşler yaşarsın, telefon bir şey yapmadığın halde ısınır şarj yer. O zaman bir sıkıntı vardır. Gelirsin burda çözüm ararsın. Ama afedersin telefonda 4 saat video izleyip, 3 saat oyun oynayıp şarjım bitti dersen Allah'tan belanı mı istiyon daha derim.

kardeşim soru sormak da mı yasak telefonu alalı 2 hafta oldu sadece merak ettim batarya konusunda şüpheliydim ve sordum sakin ol.

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Arkadas sakin dostum haklida o kadar çok soru soran varki bilende soruyo bilmeyende bilmeyene lafimiz yok hadi o öğrenme amaçlı soruyor peki bilen nediye soruyor

mu86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
32 gblik kullaniyorum guncellemeden sonra spirit ul radyo calismamaya basladi. Gps yerine artik yer mi yaziyor. Tskkurler

Ben de calistiramadim radyoyu ve 20 d almanya yukledim lg nin kendi radyosu ve daha stable calisyor evet 4.4.2 de yer yazıyor

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
kardeşim soru sormak da mı yasak telefonu alalı 2 hafta oldu sadece merak ettim batarya konusunda şüpheliydim ve sordum sakin ol.

Bu soruyu tek soran sen değilsin. Lafım da o yüzden sadece sana değil. Özür dilerim kırdıysam ancak bu tarz şeylerden gına geldi.

Sana da şunu sorayım. 4 bölüm izledin ve 30 şarj gitti. Sence bu kötü mü? Bizim fikrimizi boşver. Buna kendin karar ver..

Yani bazıları var, istiyor ki telefonda 10 saat Asphalt 8 oynasın ve telefonun şarjının yarısı bitsin. Görürsek söyleriz..

Mesela ben şarjdan çekeli 26 saat olmuş. 5 saat ekran süresi almışım. şarjım şuanda %38 ve bu kullanımda 16 saat daha gideceğini söylüyor. Bu süre zarfında Telegram, Facebook, internet tarayıcı, telefon görüşmesi vs. ve sürekli wifi açık ara ara 3G internet. Çok şükür yani. Öpüp de başıma koyarım. Hangi cihaz bu kadar dayanabiliyor? Bunları düşünmek lazım.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Bu soruyu tek soran sen değilsin. Lafım da o yüzden sadece sana değil. Özür dilerim kırdıysam ancak bu tarz şeylerden gına geldi.

Sana da şunu sorayım. 4 bölüm izledin ve 30 şarj gitti. Sence bu kötü mü? Bizim fikrimizi boşver. Buna kendin karar ver..

Yani bazıları var, istiyor ki telefonda 10 saat Asphalt 8 oynasın ve telefonun şarjının yarısı bitsin. Görürsek söyleriz..

Mesela ben şarjdan çekeli 26 saat olmuş. 5 saat ekran süresi almışım. şarjım şuanda %38 ve bu kullanımda 16 saat daha gideceğini söylüyor. Bu süre zarfında Telegram, Facebook, internet tarayıcı, telefon görüşmesi vs. ve sürekli wifi açık ara ara 3G internet. Çok şükür yani. Öpüp de başıma koyarım. Hangi cihaz bu kadar dayanabiliyor? Bunları düşünmek lazım.

Heyt be :) Note dayanıyor kanka. Kos kocaman ekranı ile 10 saat asphalt 8 oynuyosun %60 şarz kalıyor haberin yokmu o_O

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ahh ahh nerde 3310lar nerde 3210lar. Tek derdimiz yilan'da en yuksek puani yapmakti. Polifonik muzik bulmakti. Hatta kodlarini kendimiz girerdik. Ne gunlerdi ya. Bunlari bilmeyen insanlar var bu klupte :p

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ahh ahh nerde 3310lar nerde 3210lar. Tek derdimiz yilan'da en yuksek puani yapmakti. Polifonik muzik bulmakti. Hatta kodlarini kendimiz girerdik. Ne gunlerdi ya. Bunlari bilmeyen insanlar var bu klupte :p

Az yılan hikayesi melodisi yapmadıydım o ericssonlarda. Hey gidi. 5110'un şarjı dayanmıyordu be G2 kadar. Yılan oynuyordum hemen bitiyordu. :D

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
ahaha oyle valla en yuksek skoru almak icin durdurup surekli devam etmeler labirent gibi yapmalar filan :) teknoloji okadar hizli gelišiyorki polifonik muzikten ziyade kodlama arardik ya nota filan hepsi mazide kaldi hatta bende a1018 bile vardi ilk uzun antenli telefon snra 3310 filan

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Az yılan hikayesi melodisi yapmadıydım o ericssonlarda. Hey gidi. 5110'un şarjı dayanmıyordu be G2 kadar. Yılan oynuyordum hemen bitiyordu. :D

Hauajaha ilk telefonum 5110 du. Sonra 3210 aldim okula gittim. Bendeki havayi bi gorsen. Sentello'yu kodlamaya calisiyodum bana merakla bakan gozler altinda :D

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Simdi gelmis burda sarji tartisiyoruz. Abi birakin teknolojinin zevkini cikarin ya. Sarj yetmiyorsa harici sarj bataryalari var al onlardan kullan kullanabildigin kadar. Degil g2 note3 de olsa biticek sarj. Dert etmeyin bu kadar

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Simdi gelmis burda sarji tartisiyoruz. Abi birakin teknolojinin zevkini cikarin ya. Sarj yetmiyorsa harici sarj bataryalari var al onlardan kullan kullanabildigin kadar. Degil g2 note3 de olsa biticek sarj. Dert etmeyin bu kadar

Yok illa bir şeyini dert edicez. Kesinlikle kusursuz olmalı. :D

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Kusursuzu aramak sacmalik. Ulen sen dort dortlukmusunde kusursuzu ariyorsun derler adama :D saka yapiyorum :p

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
G2 gibi bir telefona sahip olmamıza rağmen Snake yükleyip oynayan nesilleriz siz hayırdır ?