LG G2 Kullanıcıları Kulübü

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Ben de flaah tool ile stock rom attım unrooted yazıyodu,daha sonra pc suite ile turkey 20B yükledim ama bende de rooted yazıyo genel bir bug diye duydum.

eren1515

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bide ses yükseltme kodu görmüştüm ben bi yerde vebte dolanırken o zamanlar stock rom kullanırken denemiştim ses gümbür gümbür oluyodu o kodu bilen varsa yazabilirmi acaba
Merhaba kardeşim bu dediğin ses olayi root olmadan olmuyor diye biiyorum.eger oluyorsa bunu hemen bulmaliyiz :)

Brendee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Valla kablosuz depolama olsa bende onu yuklicem de yok iste :(

Wifi file transfer den ne farkı varki kablosuz depolamanin. Cok kullanmadim onu ama bir iki kez acmistim. Ayni gibi geldi bana. Sende bi dene bak programa. Belki isini görür.

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Wifi file transfer den ne farkı varki kablosuz depolamanin. Cok kullanmadim onu ama bir iki kez acmistim. Ayni gibi geldi bana. Sende bi dene bak programa. Belki isini görür.

Yok ROM haricinde 3. Parti yazılım kullanmiyorum prensip olarak :p hehe :D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Yaptım Aynı değişen birşey yok H+ Hala gelmedi sadece H var sizin telefonlarınızda geliyor mu.

her zaman h+ olmuyor bendede arada sırada bölgeden kaynaklı diye düşünüyorum hattının müşteri temsilcisini bi ara onlar kesin ve detaylı bilgi verirler

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
G2 farklı cihaz arkadaşım Z1 ile karşılaştırdı Z1 1800 verip kullanmak zevk meselesi
Ben Sony 2 sene önce bıraktım.
Kim nederse desin G2'imden şaşmam.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Merhaba kardeşim bu dediğin ses olayi root olmadan olmuyor diye biiyorum.eger oluyorsa bunu hemen bulmaliyiz :)

rootla olanda var ama benim dediğim olay gizli menüye erişip orda ayrıyetten ses ayarları var + - olarak yapabiliyorduk ama çok aradımda bulamadım o siteyi

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Almanya romunda internet hızı hissediliyor 4.4.3 güncelleme artık ver Lg bizi 16 ülke sonuncu olarak atama bize de erken güncelleme ver.!!!!!

DRS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla kablosuz depolama olsa bende onu yuklicem de yok iste :(

Aslında telefonu usb ile bilgisayara baglayinca direk hiç sormadan şarj yapmaya başlıyor. Bence telefonun eksiklerinden bir tanesi bu. Bu yüzden de kablosuz depolama önem kazanıyor bence de. (Htc hd2 de bile bu özellik var yani bilgisayara baglayinca şarj etmesin diyorsun şarj etmiyor.)

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Aslında telefonu usb ile bilgisayara baglayinca direk hiç sormadan şarj yapmaya başlıyor. Bence telefonun eksiklerinden bir tanesi bu. Bu yüzden de kablosuz depolama önem kazanıyor bence de. (Htc hd2 de bile bu özellik var yani bilgisayara baglayinca şarj etmesin diyorsun şarj etmiyor.)

Evet pc'ye bağlamamaya özen gosteriyorum

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12

Hey gidi günler ilk telefonum htc hd 2 :Dne custom romlar kurdurmuştum ben bile hatırlamıyorum,androidin her sürümünü yüklemiştim windows phone olmasına rağmen tabi o zaman anlamıyordum bizim matematikçiye yaptırıyordum bu işleri:) anılarım depreşti kusura bakmayın başınızı ağrıttıysam:))

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hey gidi günler ilk telefonum htc hd 2 :Dne custom romlar kurdurmuştum ben bile hatırlamıyorum,androidin her sürümünü yüklemiştim windows phone olmasına rağmen tabi o zaman anlamıyordum bizim matematikçiye yaptırıyordum bu işleri:) anılarım depreşti kusura bakmayın başınızı ağrıttıysam:))

Benimde ilk HTC evo 3D. Normal Nokia 3310 gibi kullanmistim bu telefonu. Ama 3 boyutlu göstermeye çalıştığı fotograflar efsaneydi. Çocukluğumuzda ki tasolar gibi bir kalitesi vardı :D

copmasaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aradım cihazından kaynaklı dediler hattımi başka telefona taktım anında H+ bende teknik servisi aradım hattan kaynaklı dediler hattı denedigimi söyledim geri vites yaptılar , yarın dönüş sağlayacaklarmis bakalım ne diyecekler

smt_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yok abi her zmn orjinalden yanayim :) ps3 orjinal lg g2 orjinal :) hersey gayet iyi

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Aradım cihazından kaynaklı dediler hattımi başka telefona taktım anında H+ bende teknik servisi aradım hattan kaynaklı dediler hattı denedigimi söyledim geri vites yaptılar , yarın dönüş sağlayacaklarmis bakalım ne diyecekler
G2 de H+ yazdığını görmedim hiç , aynı hattımla s4 de h+ kullanırken g2 de H ötesi yok , cihazında h+ yazan varmı ?

DRS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

benim de kardeşim de var htc hd2, orijinalinde windows var ama kullanışlı değil malum. kardeşimde androidi telefona enjekte etmeye çalışıyor :) yılların eskitemediği telefon htc hd 2 :)

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Kullanım güncellemesi android 4.4.2 ile sizlerinde görelim :)
a8uneta6.jpg