LG G2 Kullanıcıları Kulübü

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Telefondan Facebook ve whatshaap ıvır zıvır kurmayin kaldırın şarj 35 saat gidiyor ben 2 gün takmadım prize. Müzik web arama yapmama rağmen Oyun oynarsan şarj sana 1 gün gider Telefon bu laptop degil ki.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Usta servise vermekten korkarım makineye kullanılmış parça takan olursa.
Servise giden tlf kullanmadım hiç kullanmakta istemem.
Ben tlefonu 2kere düşürdüm zemine sağlam cihaz S4 ekranı patlattım.
Lg g2 kaliteyim dedi.

aynen katılıyorum servise giden telefondan daha bi hayır gelmez bizim türk servisçiler ne yapacağı belli olmaz dediğin gibi kullanılmış parça takabilirler yada içinden orjinal bi şeyini söküp yan sanayisi ile değişirler saymakla bitmez burası TURKEY

Arkadaşlar lg g2 kullanıyorum ve veri ağında hiç H+ hızını görmedim benim sadece H ve E olarak görünüyor bağlantı benim hattımdan kullanan arkadaşım aynı yerde H+ ile bağlanırken ben baglanamiyorum telefonum dan kaynaklı birsey mi bilgisi olan var mı ?

mobil şebeke kısmı sanırım otomatik seçili onu sadece WCDMA seç bi dene ne olcak

theqb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler gelen arama ekranın geç düşme sorunu sizdede varmı yaklaşık 2,5-3 sn sonra ekrana geliyor

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
beyler gelen arama ekranın geç düşme sorunu sizdede varmı yaklaşık 2,5-3 sn sonra ekrana geliyor

o sorun 4.4.2 güncellemesini alan her telefonda var bi tek lgde değil sorun sony htc samsung hepsinde var ve google küçük bi güncelleme yayınlayacak telefon çalıyor önce dediğin gibi kimin aradığını 3 5 saniye sonra çıkıyor ekran

copmasaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen katılıyorum servise giden telefondan daha bi hayır gelmez bizim türk servisçiler ne yapacağı belli olmaz dediğin gibi kullanılmış parça takabilirler yada içinden orjinal bi şeyini söküp yan sanayisi ile değişirler saymakla bitmez burası TURKEY

mobil şebeke kısmı sanırım otomatik seçili onu sadece WCDMA seç bi dene ne olcak

Yaptım Aynı değişen birşey yok H+ Hala gelmedi sadece H var sizin telefonlarınızda geliyor mu.

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar 49 saat 51 dakika tahmini süre bataryada kullanım 3 saat
Bu telefonun bataryasina laf edenler kendi telefonlarını hergün şarj edenlerdir.
Samsung,Gm,İphone kullandım G2 gibi olamazlar net.

Salih00

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 49 saat 51 dakika tahmini süre bataryada kullanım 3 saat
Bu telefonun bataryasina laf edenler kendi telefonlarını hergün şarj edenlerdir.
Samsung,Gm,İphone kullandım G2 gibi olamazlar net.

Kullanim sıklıgin nasil ?

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu da benden. :)

ugu7ehyt.jpg

theqb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam birde guncellemeden sonra telefon rotlu gozukuyor,telefonu download moda alirsaniz kirmizi kirmizi bir sekilde rooted yazdigini gorursunuz baska bi forumdan geliyorum da bu sorun genelde herkezde var g2lerde

copmasaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3.5g diye geçiyor 4g ve 3g ortasında birsey her telefonda var lg de nasıl gelecegini bulamadım

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Vodafone operator romuyla H+ görünüyor.

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
G2 de H+ veya H aynı hız farkı yok bir sakin olun lütfen,sadece operatör romunda H+ oluyor o da hızı değiştirmiyo.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Telefonumda hiç Root işlemi Yapmadım Hatta Denemedim Bile

Ama Telefonumda Download Modda Kırmızı Olarak "Rooted" yazıyor .!?

Bu ne Olaki ?

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hiç İşlem Yapmadım Rom Root Aldığım gibi Kullanıyorum ..!

LG Pc Suite ile 4.4.2 'ye güncelemekten başka Firmware 'ye hiç müdahale etmedim dediğim gibi denemedim bile

PC suite farklı roma guncellemis olabilir. Bundan dolayı da rooted yazar. Ama rootlu değil telefon. PC suite yaparmi farklı romu dersen dun güncelleme yi denetlerken bana güncelleme buldu ama te romunu yüklemek istedi. Bundan dolayı PC suite ROM yuklediyse diye dedim :)

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
PC suite farklı roma guncellemis olabilir. Bundan dolayı da rooted yazar. Ama rootlu değil telefon. PC suite yaparmi farklı romu dersen dun güncelleme yi denetlerken bana güncelleme buldu ama te romunu yüklemek istedi. Bundan dolayı PC suite ROM yuklediyse diye dedim :)

Yani O Yazının bir Önemi yok Diyorsun Garanti Bakımından ?