LG G2 Kullanıcıları Kulübü

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Lg'nin magazası mı varmış ilk defa duydum:Dyarın gideceğim teknosaya,beni rahatsız ediyor.Dediğim gibi fotoda bence de pek belli olmuyor ama elinize alıp baksanız evet var dersiniz direk,neyse teşekkürler arkadaşlar bir şansımı deniyeceğim.
dogrudur ilk duydugun sadece uygun alabilecegin yeri soyliyim dedim

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Teşekkürler aldık artık zaten babam bana sormadan aldı hediye olarak goldda 1550 liraydı 32 g, bana sorsaydı oradan alacaktım.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Neresi cozuttu ya adam akıllı çalışıyor bende :)

Her programa 12KB'lık önbellek bırakıyor bende. Önceden 0KB olanda bile 12KB önbellek görünüyor. Çok sağlıklı çalışmıyor yani bende. Telefondan telefona farklı çalışıyor zaten o program. G2'de böyle valla. :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Her programa 12KB'lık önbellek bırakıyor bende. Önceden 0KB olanda bile 12KB önbellek görünüyor. Çok sağlıklı çalışmıyor yani bende. Telefondan telefona farklı çalışıyor zaten o program. G2'de böyle valla. :)
G2 de sorunluymuş demek ki. Ben bir gün temizlemeyip daha sonra temizlemeye kalksam en azından şöyle 30 40 mb uçuruyor :) Sağolsun :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
G2 de sorunluymuş demek ki. Ben bir gün temizlemeyip daha sonra temizlemeye kalksam en azından şöyle 30 40 mb uçuruyor :) Sağolsun :)

Bende de temizliyor bir keresinde 190mb temizlemişti ama her uygulamaya da 12kb koymadan bırakmıyor. :D

sagyurek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bloother bu 3g testi telefondan nasıl yapılır daha doğrusu internet ayarlarının şebekenin durumunun sağlıklı olup olmadığını nasıl anlıyabilirim

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ookla speedtest programını ve internet speed meter programını kur. Sağlıklı olup olmadığını bir video ya da bir uygulama indir yüksek mb'lı ve internet speed meter programı ile indirme hızını kontrol et.

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Bloother bu 3g testi telefondan nasıl yapılır daha doğrusu internet ayarlarının şebekenin durumunun sağlıklı olup olmadığını nasıl anlıyabilirim

Benim yazdığım 3G testinden bahsediyorsanız,bazı kisiler cihazin 3g acikken hic cekmedigini telefona ulasilamadigini yazmislar bunu kastettim ben

sagyurek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ookla speedtest programını ve internet speed meter programını kur. Sağlıklı olup olmadığını bir video ya da bir uygulama indir yüksek mb'lı ve internet speed meter programı ile indirme hızını kontrol et.

Yok kardeşim net hızı değil telefonun şebekesi doğru çalışıyomu diye nasıl bakabilirim 3g zaten açınca şebeke gidiyo çekmiyo telefon ondan vazgeçtim edge sanırım E işareti onu kullanıyorum oda ara sıra kayboluyo anca telefonu kapatıp açınca tekrar yerinde duruyo sendede oluyomu E işareti gidip geliyomu yoksa hep sabit olarakmı kalıyo ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benim yazdığım 3G testinden bahsediyorsanız,bazı kisiler cihazin 3g acikken hic cekmedigini telefona ulasilamadigini yazmislar bunu kastettim ben

Aynen bendede durum o şekilde 3g açınca şebeke gidiyo telefon çekmiyo çok lazım olmadıkça kullanmıyorum ben Edgede kullanıyorum hep oda gidip geliyo kafasına göre

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Benim 3gde full cekiyor telefon,orjinal microsimde değil,tek sorunum ekrandaki ufak cerceve onu da takmamaya karar verdim nazar boncuğu olsun:)

sagyurek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim 3gde full cekiyor telefon,orjinal microsimde değil,tek sorunum ekrandaki ufak cerceve onu da takmamaya karar verdim nazar boncuğu olsun:)

kardeş keşke benimde full çeksede çerçeve yamuk olsa :) tek ümidim güncelleme eğer güncellemede bu sorun çözülmese en fazla 1 hafta sonra satarım telefonu

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
3G de Edge de sorunsuz çalışıyor benim. Acaba yazılım güncellemesi yaptınız mı? Ben Türkiye 10B sürümünde de bir sorun yaşamamıştım gerçi.

Telefonu garantiye verin, satmak yerine. Yoksa değeri de düşer bu yüzden.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Clean master'ı sevdim. Battery doctor'a gerek yok bende.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Clean Master'ı 1 yıldır kullanıyorum sanırım, cihaza gereken bakımı yapan güzel bir uygulama. G2'm olmasa da benden de tavsiye. :)

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ks mobile uygulamaları güzel zaten 3 uygulama var üçünüde kurdum :D bakalım telefonda sorun oluşacakmı olursa burdan gerekli bilgileri veririm :d peki bu battery docktor şarjı kendimi ettiryor yani düzenlenmesini yoksa olurken hangi aşamalarda olduğunu bilgilendiriyormu ?

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
hatırlatma lg nin kendi mağazasından(smart world) sanırsam öle box uyulaması size 50 gb alan veriyor :D

murat0671

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar misafir kodunu kullanan varmı deneyimlerini patlayabilir mi

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Arkadaşlar misafir kodunu kullanan varmı deneyimlerini patlayabilir mi

Misafir modunda sizin belirlediğiniz uygulamalar ekranda belirir.
Ayarlar'a girilemez, durum çubuğu aşağı çekilemez, simgeler taşınamaz, duvar kağıdı değiştirilemez, widget eklenemez, uygulama menüsüne girilemez, uygulamalar silinemez. Kısacası ekrana koyduğunuz uygulamaları açıp kullanmaktan başka hiçbir şey yapılmıyor. Tamamen güvenli bir mod.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
HTC ONE Kullanıcısıyım LG G2 inceledim gayet akıcı ekran güzel iyi bir telefon LG mobilde doğru yolda alınabilir G3 daha iyi olacaktır.Küçük bir hatırlatma General Mobile Elit kodu ile süper bir cihaz çıkaracak şubat sonu gibi snapdargon 800 Ac işlemci,2 GB ram 5,5 inç ekran vs türk mühendislerinin ilave yazılımları ile güncelleme desteği yeni cihaz almadan mutlaka incelenmeli.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Telefonu Bu Hale Getirdim Müthiş Oldu ..

eaL2k7.png

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Harika şeyler yapılıyor ancak üşengeçlikten yapmıyorum ben de. =))

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Harika şeyler yapılıyor ancak üşengeçlikten yapmıyorum ben de. =))
bende bu konuyu baştan beri okuyorum yani g2 kullananlar kulübünü orada yazan şikayetlerle karşılaşmadım sadece bu clean master, battery docktor ve cm security den mi bilmem fazla olmasada anlık kasılmalar oluyor ama anlık belli olmuyor o kadar ya cpu dan hani a sekron çalışıyorlar ve uykudayken frekans hızı düşüyor ondan mı bilmem ama bu uygulamalardan sonra rastladım bakalım sorun olacakmı ilerde ama 28 ocaktan beri sizin tavsiyenizle aldım ve telefonda temple run 2 ve real racing 3 kurulu zorladım ram %85 e kadar çıktı bi kasılmaya yani gözle görülür bir donmayla gecikmeyle karşılaşmadım o sırada oyuna arka plana atıım nete girdim çıktım oyuna devam ettim banamısın demedi helal lg bide güncelleme olursaki ben lg güveniyorum :D tadından yenmez bu telefon yağ gibi akıyor alacaklara şiddetle tavsiyemdir :D

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Go Launcher Yükledim Kullandığım Tema'da K-Iron

Hava Durumuda Go Waether EX'da Var

Ayrıca Geçiş Efektleri Filan Muhteşem

Herhangi Bir Kasılma Olmadı Hiç , Batarya Tüketim Konusunda Kayda Değer Bir Artış Gözlemlemedim Default Şekildeki ile Aynı Gibi Ayrıca Madem G2 Var Bu Tip Özelleştirmeler Çok Rahat Yapılabilir Performans Telefonu Sonuçta

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Clean master yeterli,battery doctor'a gerek yok zaten hemen hemen aynı işleri yapıyorlar. Cm security'i de çok gerekli sayılmaz. Clean master, telefonda lag'a sebep olan her şeyi temizledi yağ gibi benim telefonum da =)