LG G2 Kullanıcıları Kulübü

solak17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ligt flow

Bu zamana kadar marketten aldigim en yararli uygulana diyebilirim..bildirim ışığının renginden isigin yanma suresine kadar her bir uygulamaya farkli bir isik atamasina ve isiklarin yanma hizina kadar hatta whatsapp tan mesaj geldiginde ekrani bile aydinlatiyor.. telefona baktigimda nerden hangi bildirim gelmis isiktan anliyorum.. ayrica whatsapsi kirmizi isik yaptik facebook da mavi yaptik ikisinden de bildirim geldiginde bir kirmizi bir mavi yaniyor.. eger kullanmak istiyen varsa ucretsiz surumu var onu denesin derim.. ucretsiz surumde kisitlamalar var izin verdigi uygulamalari kullandiriyor full surumde istedigin uygulamayi atiyabiliyorsun.. Tavsiyedir.. :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Aslında benim de ilk aldığımda niyetim ekranda herhangi bir koruyucu kullanmamaktı ama daha bir haftalıkken ekranda çizikler oluşmaya başlayınca mecbur kaldım. Anladım ki bana gorilla glass 3 değil 33 de olsa dayanmaz güzel kardeşim :)
Telefonu sert ve sivri cisimlerden uzak tutmak lazım tabi. =)
Ligt flow

Bu zamana kadar marketten aldigim en yararli uygulana diyebilirim..bildirim ışığının renginden isigin yanma suresine kadar her bir uygulamaya farkli bir isik atamasina ve isiklarin yanma hizina kadar hatta whatsapp tan mesaj geldiginde ekrani bile aydinlatiyor.. telefona baktigimda nerden hangi bildirim gelmis isiktan anliyorum.. ayrica whatsapsi kirmizi isik yaptik facebook da mavi yaptik ikisinden de bildirim geldiginde bir kirmizi bir mavi yaniyor.. eger kullanmak istiyen varsa ucretsiz surumu var onu denesin derim.. ucretsiz surumde kisitlamalar var izin verdigi uygulamalari kullandiriyor full surumde istedigin uygulamayi atiyabiliyorsun.. Tavsiyedir.. :)
Teşekkürler. Bi deneyip test edelim. =)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Light flow çok teferruatlı geldi. 10'larca ayar var. Üşendim kullanmaya, telefonun ledleri yeterli. =))

solak17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bir sefer ayarlanip kullaniliyor :) telefonu 2 sefer dusurdum elimden ikiside aractan inerken cebimden asfalta cok sert sekilde rsmen uctu ekranda cizik bile yok buda bnm sansim sanirim.. :) ama kasada cizilme oldu baya

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=365554]TURKER[/MENTION] apple iphone 5s kullanan es dostun varsa bir kaç gün kullan.
birde g2 yi deneme fırsatı bul
iosa yaklaşmıs stabilite diyebilirim

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Temiz bi 4.4.2 ile 5s'i yakalar çok rahat. Şuanda bile fark yok nerdeyse. Ufak tefek laglar oluyor o da işletim sisteminden kaynaklı.

RockSolid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
5s alanlar sadece adı iphone diye alıyor gerisi yalan hepsi gösteriş meraklısı..

petro24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de Iphone 5'ten LG G2'ye geçtim ancak Iphone işletim sistemi ios çok stabil tepki süresi çok hızlı ki bunu herkes kabul eder..

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Tarayici olarak yandex'i oneririm. Bence telefona ayarlama anlaminda 3. Parti uygulama yuklemeyin. Yapabileceginizi sinirlamamislar cunku telefonda. Her 3. Parti uygulama arti ram kullanimi yapar. Telefonun led ayarlari olsun diger ayarlar olsun cok cok iyi. Hemen her markayi kullandim. En memnun kaldigim G2 oldu. O kadar tereddutle almama ragmen.

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bu5u9upa.jpg

Oyun oynamazsam 2 gun gidecek herhalde :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ben bir şey yapmadım ya telefon normal kullandığım şekildeydi. Sadece şarj ettim ve masaya bırakıp uyudum. 8 saat 5dk sonra kullanmaya başladım. Kullanmaya başladıktan 10dk sonra 99'a düştü. Sonra da o kullanıma göre 803 saat hesapladı. =) telefonda wifi açıktı sadece ve uygulamalar aktifti. Ekstra tasarruf edici hiçbir şey yok zaten.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
tvye bağlamak için slim port adaptör gerekiyor nerde bulabiliriz acaba yurtiçi ?

RockSolid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Üstüne alınırsan herkes biliyor ki iphone lar bir süre sonra şişiyor geriye kalan sadece görüntü oluyor..

Scarface28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar orjinal quickwindow kılıf adım LG G2 telefonuma bildiğiniz üzere quickwindow kılıfın ön kapağını kaldırınca ekran kilidi olmaksızın açılıyor.Şöyle bir sorun var kilidimi desen yapmama rağmen kapağı kaldırınca otomatik açılıyor.Ancak ekrana çift tıklarsam desen girme yüzü geliyor.Yani telefonu çift dokunuşla açmazsam yada arka tuşla açmazsam kilit ekranı gelmiyor.Bu bir hata mı sadece bende mi var quickwindow kılıf alalı beri telefonun ekranını kilitleyemez oldum.

RockSolid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende aynı şekilde kılıf kullanıyorum ancak bir sıkıntı yok ayarlardan özelliği vardı sanırım onu aktif etmeyi dene..

Scarface28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nasıl düzeltebilirim böyle bir ayar bulamadım.Desen ile kilit aktif olmasına rağmen kapağı kaldırınca direk açılıyor ekran.Çift dokunuşla açarsam ancak desen girme arayüzü geliyor.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Olay şöyle çalışıyor. Eğer ekran açıkken kapağı kapatırsan kilit devreye girmiyor ama önce telefonu güç tuşu ya da knock-on ile kapatıp sonra kapağı kapatırsan o zaman kaldırdığında kilit devreye giriyor. Yani kilit kapakla devreye girmiyor. Aslında bu kötü değil güzel bir şey. Her kapağı kapatıp açtığında şifre isteseydi çok can sıkıcı olurdu.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Düzeltiyorum. Kilit kapakla da devreye giriyormuş ancak quickwindow ekranı karardıktan sonra. Yani kapağı kapattığınızda küçük ekran da karardığında kilit devreye giriyor.

Scarface28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgi için teşekkür ederim küçük ekran kararınca kilit devreye giriyor.Sağolun

petro24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar LG G2'de gereksiz sistem uygulamalarını(google+,google ayarları vs) hangi uygulama ile kaldırabiliriz?Cihazım rootlu.Root Uninstall ile uygulamaları kaldıramadım

petro24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google uygulamalarını kaldırırsam sorun yaşar mıyım?