LG G2 Kullanıcıları Kulübü

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Nisan sonuna kadar herkese gelir. 1 mayıs oldugunda herkes android 5.0.2 ye gecmis olur (2 aydır kullanıyorum)

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Arkadaşlar LG ye yazabilirmiyiz? Türkiyeye deil ben koreye yani ana firmaya yazmak istiyorum bazı meraklarm var mesela 5.0.2 son guncellememi olacak.

hsnklc

Asistan
21 Ekim 2013
419
1
16
Şuan telefonda 20d almanya stock var rootsuz telefon.Ama hangi ülkeye ait acaba bilmiyorum.Nasıl öğrenebilirim telefonun yanında gelen kutudan çıkan kağıtlardan biri çince gibi ama emin degilim hangi dil olduğuna nasıl öğrenebilirim?Simdiden teşekkürler

Cem abi belki sen bilirsin [MENTION=380082]Vikings[/MENTION]

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Gencler ben de italya Lollipop Stock rom yuklu ve telefonda sarı leke meydana geldi. Telefon paralel ithalat boyle bir sorunla karşılaşıp da garantiye gönderen var mi sonuc ne çıktı

ysn1221

Asistan
24 Şubat 2015
418
0
16
Ama o stock romun hangisine ait olduğunu söylüyor stock rom zaten almanya romu ama benim öğrenmek istedigim paralel ithalat olduğu için hangi ülkeye ait onu öğrenmek istiyorum
Lg firmwareye imeini yazdiginda en guncel romunu indirir orda. Anlarsin hangi ulkenin olduğunu

Virility

Müdavim
Müdavim
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Tayvan romları stabil oluyo ama az gelio o yüzden italya romu kurdum yani biraz geç gelir

Vikings

Müdavim
Müdavim
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Cem abi belki sen bilirsin @Vikings

Telefonu aldığında içinde hangi ülkenin romu varsa o ülkeye kayıtlıdır. Eğer almanyadan gelmişse ve almanyanın romu bulunuyorsa, almanyaya gelen güncellemeleri vs alabilirsin.

Fakat Türkiye romu atarsan ne Türkiyeye nede başka ülkelere gelen güncellemelerin hiç birini alamazsın.

Lg pc suite ile yükseltme hatalarını geri yükle yap orjinal romunu kurucaktır. Başka türlü bir site vardı sonuna IMEI numaranı yazıyordun kayıtlı olan romu indiriyordu, sonrada flashlıyorsun.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Gencler ben de italya Lollipop Stock rom yuklu ve telefonda sarı leke meydana geldi. Telefon paralel ithalat boyle bir sorunla karşılaşıp da garantiye gönderen var mi sonuc ne çıktı

İçinde stock rom var bir sorun olmaz. Ayriyetten sararma şeyi donanımsal ve genel bir problem, 10 tane g2nin 5 tanesinde bu sorun oluşabiliyor.

Bedavaya yaparlar.

_hero_

Öğrenci
22 Nisan 2015
9
0
0
arkadaşlar telefonun hangi ülkeden geldiğini nereden anlıyorsunuz ? D80220h EUR XX telefon hakkında yazan bu internette aradım ama bulamadım

Virility

Müdavim
Müdavim
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Şarz git gide düzeliyo ben ilk kurduğumda çok yacaş şarz ediyo ve 1 günü zor çıkarıyodu şimdi hiçbir sıkıntısı yok

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Şarz git gide düzeliyo ben ilk kurduğumda çok yacaş şarz ediyo ve 1 günü zor çıkarıyodu şimdi hiçbir sıkıntısı yok
Bende bayadır kullanıyorum ama kitkattan biraz az gidiyor (daha fazla gitmesi gerek nasıl güncelleme) ama 1 günü tabi ki yine çıkarıyor yani hiç sıkıntı cekmedim ama takıntılarım saolsun.

cccemirccc

Asistan
25 Temmuz 2014
165
0
16
Twrp uzerinden vodafone romu kullandim 2 hafta, 3 hafta falanda ispanya stock lollipop kullaniyorum, sarj sorunu cok fazla. 2 saatte falan , %50-60 sarj gitti..