LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Bloother

Rektör
29 Ekim 2013
10,949
2,327
293
36
Selamlar arkadaşlar.yeni lg g2 32 gb telefon aldim.telefon yurtdişi.imei si çakma imei.lg g2 ye güncelleme geldi deniyor.üzerindeki 4.2.2. Jeleben. Acaba çakma imei li 4.4.2 kitkat güncellemesi olurmu.ben güncellemek istedim ama telefon kayitli değil servisimize diyor.çakma imei olduğu içinmi güncellemiyor.bilgi verirseniz çok memnun olucam.bu telden önce samsung s2 vardi.oda çakma imei idi ama o 4.1.2. Ye güncelleme yapmişti.acele bilgisi olan varsa yaziversin bi zahmet.selamlar

Çakma imei'lere hizmet vermiyoruz. :p

O cihazlar güncellenemez. Kendin rom atarsın, o zaman da imei uçar. Tekrar imei attırmak zorunda kalırsın.

SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16
Kendi rekoruma gidiyorum. :)
zy4abedu.jpg

sithicus

Asistan
4 Haziran 2014
190
1
18
Bunu yazdıktan sonra bir kontrol edeyim dedim de sorun yokmuş. Açık alandayım gerçi. Demekki bu gps sinyal gücü ile alakalı. İşte aldığım capsler. 3 farklı yöne döndüm ve ok her zaman telefon doğrultusunda.

qypegavy.jpg

humepebe.jpg

any4y3aj.jpg

Önemli not: bunun için sağ alt köşedeki gps işaretine bir kere bastığınızda mavi olacak ve konumunuzu ekranın ortasına getirecek. Tekrar bastığınızda ise o işaret pusula işaretine dönecek ve yönünüzü gösterecek şekilde haritayı çevirecek.

Şu şekilde.

İlk önce şöyledir:
4y7ede8u.jpg

Bastığınızda şöyle olur:
pybadu3y.jpg

Tekrar basarsanız şu şekilde olur ve yönünüze göre haritayı yol doğrultusunda çevirir.
ujyja4an.jpg

Sizin sorununuzun sebepleri ise:
Ya bu şekilde basmamışsınızdır.
Ya sinyal gücünüz zayıftır.
Ya da yazılımsal bir sıkıntınız vardır.

Yazılımsal ise LG mobile support tool ile yükseltme hatalarını geri yükle diyin. Görüldüğü gibi benim gps sorunsuz çalışıyor. Saniyesinde konum belirliyor. Ve pusulası da kusursuz çalışıyor.
__
Kendimi bir an kullanım klavuzu gibi hissettim. :p

dostum çok güzel anlatmışsın muhtemelen seninkin de problem yok, ben arabada giderken düz yolda yön sorunu yaşıyorum başka android telefonda denemedim. sanırım sorun daha çok pusulayla ilgili gps sıkıntım yok. bunu anneme verip g3 mü alsam bahanem bu olur :)

vetr

Öğrenci
25 Nisan 2014
53
0
6
Arkadaşlar lg nin sitesinden lg mobile support tool indiremiyorum. Internet baglantisi yok diye sacma bir hata aliyorum. Nasıl indirebilirim..

ZENGİN-1

Asistan
9 Mart 2014
165
1
18
LGMobile Support Tool ile yazılım hatalarını düzeltirken yazılım indirildi. telefona yüklerken yaklaşık 1 saattir %10 da takıldı kaldı. Telefonun ekranı dowland modda ve yazılım yüklemesi bitene kadar usb yi çıkarmayın yazıyor. Ne var ki başlayalı nerdeyse 2 saat olacak öylece duruyor. Formdan araştırdım bir şey bulamadım. Yapılacak olan nedir?

Bloother

Rektör
29 Ekim 2013
10,949
2,327
293
36
dostum çok güzel anlatmışsın muhtemelen seninkin de problem yok, ben arabada giderken düz yolda yön sorunu yaşıyorum başka android telefonda denemedim. sanırım sorun daha çok pusulayla ilgili gps sıkıntım yok. bunu anneme verip g3 mü alsam bahanem bu olur :)
Yükseltme hatalarını geri yükle diyip yazılımı düzelt bakalım belki kendine gelir.
LGMobile Support Tool ile yazılım hatalarını düzeltirken yazılım indirildi. telefona yüklerken yaklaşık 1 saattir %10 da takıldı kaldı. Telefonun ekranı dowland modda ve yazılım yüklemesi bitene kadar usb yi çıkarmayın yazıyor. Ne var ki başlayalı nerdeyse 2 saat olacak öylece duruyor. Formdan araştırdım bir şey bulamadım. Yapılacak olan nedir?
O işlem biraz yavaş sürüyor. Hata vermediği sürece sıkıntı yok demektir. İnternet bağlantınız yavaşsa bu normal. Çünkü yazılımı baştan indiriyor. Şuan % kaçta?

Virility

Profesör
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Hocam iptal et gondereyim 27 liraya gelir kargo dahil üstü cebinde kalir ekran filmi hediye ben hemen gönderirim: ) istersen ozelden numarami yazayım

Hocam dediğim gibi bu hafta da gelmezse alacağmım ama rengi beğenmezsem lacivert de alabilirim :) birde site okadar boktanki gelmemiş ürünü iptal iade veya değişim yapamioz

ZENGİN-1

Asistan
9 Mart 2014
165
1
18
Yükseltme hatalarını geri yükle diyip yazılımı düzelt bakalım belki kendine gelir.

O işlem biraz yavaş sürüyor. Hata vermediği sürece sıkıntı yok demektir. İnternet bağlantınız yavaşsa bu normal. Çünkü yazılımı baştan indiriyor. Şuan % kaçta?

evet halloldu bu arada. teşekkürler

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Lg nin firmware sitesinde32 gb lg g2 için ikitane V20C görünüyor neyin nesi

Bak romların solunda numaralar vardır. Mesela LG G2 Almanya 20D romunun sol tarafta numarası 146'dır. Mesela 147 çıksa o 146'dan daha iyi demektir çünkü yeni bir güncelleme ile birlikte yüklenmiştir vs vs. o yüzden her zaman en alttakini veya en son numaradakini indirmen lazım Hangi ülkenin istiyorsan.