Letgo ikinci el uygun ürün

Bu konuyu okuyanlar

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Merhaba

Letgo üzerinden uygun bir konsol buldum xbox s... Fiyatı uygun gerçekten. Biraz telefonda görüştük cihazda sorun yok dedi. Farklı şehirde olduğu için deneme fırsatım yok. Bende o ilde aynı yerde arkadaşım var dedim gelse denese olur mu dedim adam gelip deneyebilir dedi. Hem ödemeyi arkadaş elden yapacak.

Sizce alaym mı cihazı ne dersiniz?

Reaksiyon puanı
27
Merhaba

Letgo üzerinden uygun bir konsol buldum xbox s... Fiyatı uygun gerçekten. Biraz telefonda görüştük cihazda sorun yok dedi. Farklı şehirde olduğu için deneme fırsatım yok. Bende o ilde aynı yerde arkadaşım var dedim gelse denese olur mu dedim adam gelip deneyebilir dedi. Hem ödemeyi arkadaş elden yapacak.

Sizce alaym mı cihazı ne dersiniz?
Parçalarını vesaire iyice kontrol etmesi lazım eğer anlattığın gibi tertemiz ise neden olmasın :) Kaç GB peki ürün?

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Parçalarını vesaire iyice kontrol etmesi lazım eğer anlattığın gibi tertemiz ise neden olmasın :) Kaç GB peki ürün?
500Gb 'da ben vazgeçtim hocam. Yeğen için alacaktım zaten de 400-500 fazla vereyim için rahat etsin. Kendim için alsam sorun yokta valla parasında da değilimde uğraşmak istemiyorum.