Yardım laptopun sesi bozuldu

Bu konuyu okuyanlar

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
laptopun f2 de ve f3 de sesi azaltma ve artırma tusları var. bunlar çalışmıyor artı sesi mesela aşagıdaki masaustundeki sag alt kısımdan acsam bile ses volum yüksekliği değişmiyor . 22 de kaldı agalar yardım edin :(

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
yok mu yardım eden arkadaşlar sabah kalktım düzelmişti gene bozuldu . teams denen zımbırtıdan video izlemeye baslayınca oluyor cıldırıcam yardım edin

WarpedSplash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
yok mu yardım eden arkadaşlar sabah kalktım düzelmişti gene bozuldu . teams denen zımbırtıdan video izlemeye baslayınca oluyor cıldırıcam yardım edin
daha fazla bilgi vermen lazım windows sürümü laptopun markası ve benzeri
Mesaj otomatik birleştirildi:

belki de realtek hd driverı indirip bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyebilirsin. Benim kasanın arka tarafındaki mikrofon jakı çalışmıyordu driverı indirince çalışmaya başladı sistemin anakartı değişince tabi bazı şeyler değişti

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
dostum biraz acar mısın ben anlamam bu islerden driver ne nerden indirilir hem tam teshis koyduk mu ki ? su anda da ses seyi degisiyor ama ses sabit azalmıyor artmıyor kulagıma gelen ama gostergede tamamen kapatsam bile ses geliyor

mrb dostum laptop lenovoyoga i7 bişe bişe bişe würüm windows en sonki vpn falan olan bes yasındaymısım gibi anlatır mısın ben anlamıyorum

Son düzenleme:

WarpedSplash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
dostum biraz acar mısın ben anlamam bu islerden driver ne nerden indirilir hem tam teshis koyduk mu ki ? su anda da ses seyi degisiyor ama ses sabit azalmıyor artmıyor kulagıma gelen ama gostergede tamamen kapatsam bile ses geliyor

mrb dostum laptop lenovoyoga i7 bişe bişe bişe würüm windows en sonki vpn falan olan bes yasındaymısım gibi anlatır mısın ben anlamıyorum
Bak dostum o makineye verdiğim linkteki driverı indir core i7 işlemciler realtekle uyumludur anakartta o yonga mutlaka vardır.

bunu indirip kurman lazım.
kesin çözüm değl fakat böyle bir arızayla karşılaşmadım fakat yaşadığım ses arızalarında bunu denediğimde sonuç olumlu oldu. Laptopun marka modelini girip hoparlörlere bağlı driverı indirmen lazım.

Bak dostum o makineye verdiğim linkteki driverı indir core i7 işlemciler realtekle uyumludur anakartta o yonga mutlaka vardır.

bunu indirip kurman lazım.
kesin çözüm değl fakat böyle bir arızayla karşılaşmadım fakat yaşadığım ses arızalarında bunu denediğimde sonuç olumlu oldu. Veya Laptopun marka modelini girip hoparlörlere bağlı driverı indirmen lazım.

Son düzenleme: