Kyk Yurdu Yerleşme

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar
Bu sene üniversiteye yerleştim ve bi kaç arkadaşa uyup eve çıktım ama artık canıma tak etti. Bi arkadasim çıktı Kyk ya gitti. Bende Kyk yerlesebilir miyim diye merak içerisindeyim internet üzerinden arastiramadim bilgisayarım yanımda degil. Bilen arkadaş varsa yardım edebilir mi ???
Kyk yurduna başvurmustum ama çıkmamisti yedek bile gelmemişti ama yurtta boş yer varmış yerleşme imkanım var mi ve varsa ne yapmam gerekir. Bilgisi olan yaza bilir mi ?

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Yardım edebilecek yok mu arkadaşlar ,??

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar
Bu sene üniversiteye yerleştim ve bi kaç arkadaşa uyup eve çıktım ama artık canıma tak etti. Bi arkadasim çıktı Kyk ya gitti. Bende Kyk yerlesebilir miyim diye merak içerisindeyim internet üzerinden arastiramadim bilgisayarım yanımda degil. Bilen arkadaş varsa yardım edebilir mi ???
Kyk yurduna başvurmustum ama çıkmamisti yedek bile gelmemişti ama yurtta boş yer varmış yerleşme imkanım var mi ve varsa ne yapmam gerekir. Bilgisi olan yaza bilir mi ?
Merhaba Okuduğun okul ve Bulunduğun İl ilçe Kyk Bölge müdürlüğüne durumunu anlatan dilekçe göndererek bu işi çözebilirsin.
ben balıkesir üniversitesinde okuyorum benim ilimde kyk bölge müdürlüğü yok bu yüzden Bursa Kyk Müdürlüğüne Bağlıyız. Örnek vermek gerekirse ;
Dilekçeye uygun şekilde yazıya başlanır durumunuzu ise Balıkesir Üniversitesi 1. sınıf öğrencisiyim Kyk yurt başvurum sonuçlandı fakat yurda yerleştirilemedim. Şuan açıktayım okuduğum bölgenin kyk yurdunda yer olduğunu ve bu yurda kayıt olmak istediğimi bilgilerinize sunar ve kaydım için yardımlarınızı arz ederim tarzında daha mantıklı ve açıklayıcı bir şekilde durumunu anlatan bir dilekçeyle işini halledebilirsin ama sakın bir eve çıktığını söyleme :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yada buradan ulaşıp internet üzerinden de yardım alablirsiniz.
@GSByurtkur
@suatkilic

Twitter Adresleri gunun 15 saati neredeyse hizmet vermekte

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=140181]Rejii[/MENTION] teşekkürler arkadaşım çok teşekkür ederim :) dediklerini yapamaya calisacam :)

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Sağol :) [MENTION=140181]Rejii[/MENTION] :) sagolasin tavsiyelerine uydum daha kolay oldu :)