Klasörler Exe. oluyor

Bu konuyu okuyanlar

Sametgnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Ben Flash Belleğime Başka Bir Bilgisayardan Dosyalar Attım Getirdim Benim Bilgisayarıma Yükledim Saçma Sapan Birşey Oldu.Attığım Dosyaları İçine Girdiğimde Exe. Yapıyor Attığım Dosyaları Tarattım (Panda Titanium ile ) Birşey Çıkmadı Bilgisayarı Geri Aldım Yine Düzelmedi.
Dosyaları Aldığım Bilgisayarda o sorun varmış virüs gibi geliyo ama siz ne dersiniz ?
Yardımlarınızı Bekliyorum

b-136279-klasor.jpg

hackerfriend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sorun genellikle Bittorrent.exe virüsüne bağlı olarak ortaya çıkar. Flash diskini virüs programıyla tarat, eğer düzelmezse biçimlendir. Ancak şunu da belirtmek isterim ki, bu virüs harddiskine de bulaşmış olabilir. Benim de başıma gelmişti ve çok sinir edici bir durum.

Saygılar.

Sametgnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Virüsü Nod32 ile temizledim hardiske bulaşmış Windowsta bittorent.exe buldu şöyle bir sorn var müzik diye bir dosyam vardı ona girdim dosya kayboldu müzikleri dinleyebliyorum ama dosya yok.:-|

hackerfriend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dosya dediğin müzik klasörü olmasın? Klasör gizli konuma gelmiştir. Dosya ve klasör seçeneklerinden gizli klasörleri göster seçeneğini seç ve daha sonra müzik klasörünün olduğu dizine giderek, özelliklerinden gizli seçeneğini kaldır.

Saygılarımla.

Sametgnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunu denedim olmadı dosyanın yolunu yazdıgımda acıyo ama öyle bi klasör gözükmüuor..

hackerfriend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında problemi tam olarak anlamadım. Eğer ben böyle bir durumla karşılaşsaydım yeni bir müzik klasörü oluştur, ve o gözükmeyen klasörünün içini tamamen bu yeni oluşturduğum klasöre KES/YAPIŞTIR yapardım. Başka yapacak bişi yok sanırım :*

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
hackerfriend dedi ki:
Aslında problemi tam olarak anlamadım. Eğer ben böyle bir durumla karşılaşsaydım yeni bir müzik klasörü oluştur, ve o gözükmeyen klasörünün içini tamamen bu yeni oluşturduğum klasöre KES/YAPIŞTIR yapardım. Başka yapacak bişi yok sanırım :*

Türk işi ama işe yarar yani, dene bence