Yardım CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION" mavi ekran hatası

Bu konuyu okuyanlar

eXe1aNs

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Beni mi buluyor anlamıyorum daha 1 aylık bilgisayarda aldığım şu hata gerçekten canımı sıktı. Yani bilmiyorum aslında mimarım çizim programlarını crack yapacağım diye çok sağdan soldan dosyalar indirdim sürekli internetten saçma sapan şeyler indirdim oyun vs de ama virüs tarama testi yapmıştım ve bulunan virüsleri de silmiştim. Durup dururken az önce böyle bir hata verdi ve her bilgisayar açıldığında hiçbir işlem yapamıyorum hemen donuyor bilgisayar anca güvenli moda girebiliyorum. Ve bilgisayar da yaptığım o kadar çizim var nasıl olacak bilmiyorum. Ya sorun keşke Windows kaynaklı olsa format atarım problem değil ama internette RAM kaynaklı falan da olabilir yazılmış yani daha sistemi kuralı alalı bir ay oldu neyin nesi. RAM testi yapmama gerek var mı onu da bilmiyorum.

• RTX 4080.
  • MSI b 650 Pro anakart.
  • Ryzen 7700X.
  • Kingston Fury 1 TB M.2
  • Corsair 32 GB DDR5 6000MHz RAM.
  • FSP 1200W PSU.

Arkadaşlar dün akşam format attım. Sorunu çözer belki diye ancak formattan hemen sonra Windows açılırken bile aynı hatayı aldım ramları memtest86 ile test ettim Expo kapalı 5 saat sürdü ve onlar da sorun çıkmadı. Az önce yine aynı hatayı verdi. Minidump dosyasını paylaşıcaktım ancak oda Windows klasörün de gözükmüyor. Yani baya canım sıkıldı bu neden böyle yapıyor bundan iki gün öncesine kadar birşey yokken şimdi hatalar veriyor. Yardımcı olur musunuz rica etsem

Son mesajlar