Kendi forumumu yaptım :)

Bu konuyu okuyanlar

RyteX

Asistan
Reaksiyon puanı
232
SMF altyapısını kullanarak kendi forumumu yaptım :) Şuan bütçem olmadığı için hosting ve domain alamadım, normalde Flarum altyapısını kullanacaktım ama ücretsiz hostingde sorun çıkardığı için SMF kullandım, bir süre sonra Flarum altyapısına geçip ücretli hosting ve domain alacağım. İsteyene özelden atabilirim :)
At bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

SMF altyapısını kullanarak kendi forumumu yaptım :) Şuan bütçem olmadığı için hosting ve domain alamadım, normalde Flarum altyapısını kullanacaktım ama ücretsiz hostingde sorun çıkardığı için SMF kullandım, bir süre sonra Flarum altyapısına geçip ücretli hosting ve domain alacağım. İsteyene özelden atabilirim :)
At da Bi üye olalım özelden

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
My BB'de ücretsiz bir forum alt yapısı sunar. Tek yapman gereken, Filezilla'dan sitene dosyaları atmak.

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
Arkadaşlar forum güncellendi :) Hatalar giderildi. Altyapıyı değiştirdiğim için kayıtlarınız silindi. Tekrar kayıt olmak için link:
Buradan internet sitesi bölümündeki linke basıp foruma yönlenebilirsiniz. :)

Alper Yüksel

Doçent
Reaksiyon puanı
309
bana da yolla siteyi

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
Arkadaşlar forum linki burada : fatihege
Özelden atsana bana linkini :)

Hayır Olsun!
Hakkında kısmına ekleyebilir misiniz?

Hakkındaya eklermisin linki

Hayırlı olsun :) Linkini özelden atabilir misin ? :)

Forumun 2. üyesiyim :)

güle güle kullan dostum. bende gireyim bakayım.

güle güle kullan dostum üye oldum şimdi

Bana atar mısın? İlk üye olayım?.

Yazıları biraz kalınlaştırıp fontu değişsen daha güzel olur bence. Biraz fazla gözümü yordu. Belki benden kaynaklanıyordur bilemiyorum ama genel olarak tebrik ederim, hoş olmuş.

Oooo ben üye oldum konu bile açtım.

Giriyorum paşam :) Tasarım güzel.

Banada özelden link atarsan sevinirim dostum:)

At bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

At da Bi üye olalım özelden

Gelmişken bende kayıt olayım :D

bana da yolla siteyi

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
@fatihege bir bilgilendirme yapmalısın :( Forum neden kapandı? Yardımcı olabileceğimiz bir nokta var mı?

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
SMF güzeldir, kullanın ve devam edin. Yakında bende phpBB ile forum açacağım.

lgsyegirecek60

Doçent
Reaksiyon puanı
235
banada atarmısın önceden yerimizi alalım