[Kampanya] Herkese ücretsiz Kaspersky

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
norton da dahil başka firmalar 90 günlük free trial versiyonlar sunuyorlar. kaspersky de 90 günlük key için millete neler yaptırıyor. :)

tahaburak

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ben ''Microsoft Security Essentials'' kullanıyorum şimdiye kadar kullandığım en iyi anti virüs programı kaspersky,Eset Nod 32 fln bişey değilmiş hem hiç kasmıyor hemde çok iyi temizliyor :)

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5
norton da dahil başka firmalar 90 günlük free trial versiyonlar sunuyorlar. kaspersky de 90 günlük key için millete neler yaptırıyor. :)

Norton mu karton mu 90 günlük veriyor olabilir ama kaspersky'ın 90 günlük trial versionu yok hocam, hangisi iyi kötü mevzuna girmeyeceğim kasperde 90 günlük trial olmadığı için şuan bu promosyon oluyor.

---------- Post added at 19:17 ---------- Previous post was at 19:13 ----------

merhaba

yorumu taydag kullanıcı adı ile yazdım.

http://www.haberokur.com/haber-Demirorenden-Mahmut-Ozgenere-cok-sert-yanit-145482/

lisans kodunu bekliyorum :)

gönderildi

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,160
lisansları alan dostlara soracağım, haber sitesine bir daha asla bakmayacaksınız değil mi?

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Key geldi teşekkürler.Bu arada tavsiyem sitenizin tasarımı üzerinde biraz daha çalışın ve tarafsız haberler yazmaya bakın.İşte o zaman sürekliliği yakalarsınız.

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Key geldi teşekkürler.Bu arada tavsiyem sitenizin tasarımı üzerinde biraz daha çalışın ve tarafsız haberler yazmaya bakın.İşte o zaman sürekliliği yakalarsınız.

Hocam ben site sahibi değilim keza bende tasarım dan anlamam, anlıyan arkadaşlar var sa pm atsın görüşlerini önerilerini sıralasın ben iletirim.memnun olurum memnun olurlar önemli olan;
çözüm sunmak

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Sitenin tasarımını beğenmediğim için bir daha girceğimi sanmıyorum.

Hocam keyleri dağıtırken, bu adamlar hergün gelsin girsin diye dağıtmıyoruz.

Daha büyük siteler tasarımı vs hoş siteler tabiki daha caziptir, kendi yağında kavrulan bir yer orası.

Zira oranın hitini haberler değil yazarları oluştuyor.

İnsnalar hemen hemen her haber sitesinde aynı haberi bulabilir eksik yada fazla ama,
orada okunan aranan kendi yazarı, insanlar onu okumak için girdiklerinde tasarımla falan da uğraşmıyorlar.

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
139
bu arada 3 aylık lisans azmış yahu :(

abi kasperin 1 yıllık kampanyaları da var ama hep çin tarzı sitelerden bi şey anlamıyorum:D google translate bile çevirmiyor. ingilizce almanca olsa kendim çevirip koycam:D

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5
abi kasperin 1 yıllık kampanyaları da var ama hep çin tarzı sitelerden bi şey anlamıyorum:D google translate bile çevirmiyor. ingilizce almanca olsa kendim çevirip koycam:D

Valla bu türkçe yani kısaca okuma yazması olan herkes anlar :D

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Şu beğenilen köşe yazarları bölümünde konu açabilecek olan var mı arkadaşlar ?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,160
faydalı bir şey olduğu için sitenizin reklam edilmesine ses çıkarmıyorum :) kolay gelsin, devam edelim.

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5

gönderildi

---------- Post added at 20:30 ---------- Previous post was at 20:28 ----------

faydalı bir şey olduğu için sitenizin reklam edilmesine ses çıkarmıyorum :) kolay gelsin, devam edelim.

Hocam reklam olsa ne olur ki :) tasarımı sevmedik bir daha girmeyiz diyorlar o zaman sıkıntı yok demek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...