[Kampanya] 1 yıl ücretsiz host

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bu haber sitesinde herhangi üç habere 50 karekterden az olmamak şartı ile yorum yapan 500 kişiye

1.000 MB Web Alanı
10.000 MB Aylık Trafik
1 Adet E-Posta
1 Adet Veritabanı
Html, Php ve MySQL Desteği
Cpanel
Süre: 1 Yıl

webadam hizmet ve kalitesi ile bir yıllık ücretsiz promosyon kodları verilecektir.

Şu Konuda kaspersky kampanyasında yorum yapanların hepsine lisansları gönderilmiştir.

Şu Konuda internet download manager kampanyasında yorum yapanların hepsine lisansları gönderilmiştir.

Lütfen pm yerine konu başlığı altına yorum yaptığınız nikinizi yada yorum yaptığınız linki belirtin.

Bu konu başlığı altına yazan her arkadaşa gönderilecektir..

Önemli Not: Yorumlar yayınlabilecek, içerik ve uslupta olmalıdır.

teşekkür:Bu kampanyayı yapmamıza vesile olan Levent Bulut'a

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
domain de bu adresten mi alınacak ?

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Tebrikler yine güzel bir kampanya. Katılmayacağım, alan arkadaşlara hayırlı olsun.
Bu arada site çok geç güncelleniyor gibi, rakiplerine kıyasla.

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5
domain de bu adresten mi alınacak ?

Hayır kendi domainiz var sa istediğiniz domaini kullanabilisiniz domain alacak paranız yoksa ücretsiz ilgili sitenin subdomainin açıp onu host edebilirsiniz. yani kişisel blog sahipleri ya da ne bileyim kullanmadığınız ama kendinize olan bir domainizi host edebilirsiniz güzel bir wp kurabilirsiniz alan özellikleride güzel chip dergisinin kampanasında 250 mb web alanı vermişti haberokur kampanyasında 1 gb alan bence süper

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bu arada akadaşlar bir yıl sonunda beğenen devam etmek isteyen sadece 20 tl vererek biryıl daha uzatabiliyor, size vereceğimiz sipariş linki nden girip kuponu girdiğinizde ücret otomatikmen 0 olcak ve hostunuz kullanabilceksiniz. Bu arada şiddetle üye olan arkadaşların yorumlarını arttırmalarını üye olmayanlarınd aüye olmasını şiddetle tavsiye ederim, hiç verilmemişler verielcek patlar yakında .) ama kıstas yorumlar ve sayıları alanacak buda tüyo olsun benden :d

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ben göndermedim size siz nerden aldınız ?

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ya benım orada geçmışte 20 tane yorumum var.ben bu hosttan mosttan da anlamam.bunun yerıne bana ıdm nın 1 yıllık tam sürümünü versenız olmazmı?gecen kampyadan aldığımız ıdm nın lısansı hazıran ayında doluyor

Cbox

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Bu arada akadaşlar bir yıl sonunda beğenen devam etmek isteyen sadece 20 tl vererek biryıl daha uzatabiliyor, size vereceğimiz sipariş linki nden girip kuponu girdiğinizde ücret otomatikmen 0 olcak ve hostunuz kullanabilceksiniz. Bu arada şiddetle üye olan arkadaşların yorumlarını arttırmalarını üye olmayanlarınd aüye olmasını şiddetle tavsiye ederim, hiç verilmemişler verielcek patlar yakında .) ama kıstas yorumlar ve sayıları alanacak buda tüyo olsun benden :d

Hocam mail gelmişti üyelere,yani banada :D Orda söylüyordu,artık kampanyalar sadece yorum sayısına göre üyelere verilecek örn:büyük kampanyalar falan.Yani sizin dediğiniz gibi işte.:)

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ben haberokuru takip ediyorum idm kampanyasından sonra :).Kampanya çıkmadan takipteydim zaten bir kampanya olacak demişlerdi.

Hı ordan anladım
kendi üyelerine çektikleri ally mesajdan gördünüz
verirlerse kasperden daha güzel bir kampanya yapacaklar onu bende bekliyorum ne yalan sölim :D

---------- Post added at 23:45 ---------- Previous post was at 23:41 ----------

ya benım orada geçmışte 20 tane yorumum var.ben bu hosttan mosttan da anlamam.bunun yerıne bana ıdm nın 1 yıllık tam sürümünü versenız olmazmı?gecen kampyadan aldığımız ıdm nın lısansı hazıran ayında doluyor

O bizim elimizde olan bir şey değil hocam
ama zaten bildiğim kadarı ile yorum sayısına göre promosyon deişecekmiş mesala antivürüsse 3 aylık 6 aylık 9 aylık artık nasıl yaparlar bilmiyorum belkide yapmazlar
bildiğim sitenin tasarımın kodlarının yeniden ve gelişmiş bir üyelik sisteminin olacağı

Cbox

Doçent
Reaksiyon puanı
14

Ben aldım şuan,işlemlerimide gerçekleştirdim beyler hiçbir sıkıntınız olmasın.Haberokur süper cidden,birde sitenin tasarımı değişse tam olacak :D

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Yorumların onaylanmasını beklyorum arkadaşlar 50 karekterden azsa sisteme düşmez hemen söyleyim yorumlar onaylandında hemen yollayacam

severgoekhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben aldım şuan,işlemlerimide gerçekleştirdim beyler hiçbir sıkıntınız olmasın.Haberokur süper cidden,birde sitenin tasarımı değişse tam olacak :D
valla daha bişey gormedik beklemedeyiz gerci daha yorumları bile onaylamadılar.

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5

gönderildi...

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ya az önce yoğunlukdan mı forum shitf delete gitti zor girdim 504 gateway hatası verdi durdu