[Kampanya] 1 yıl ücretsiz host

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5

emreboyraz_33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
admin kod geldi alan adına bildiğim bir şey yazdım ama 20 ytl yatırın gibi yazı çıkıyor neden öyle oldu acaba.ve beklemede diyor benim param olmadığı için böyle yaptım birde paradamı yatıracagız

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5

gönderildi.....

---------- Post added at 18:36 ---------- Previous post was at 18:32 ----------

benim şifrem gelmedi sanırım üyelikle ilgili problem var kullanıcı adından kaynaklı aniler@gmail.com mail atabilirmisin

hocam yönetici arkadaşlar üyeliğinizle ilgilenirse burdan verebilirim maille bana verilen kodları gönderemiyorum
özelineze mesaj gelmiyor böyle bir üye yoktur diyor.

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5
admin kod geldi alan adına bildiğim bir şey yazdım ama 20 ytl yatırın gibi yazı çıkıyor neden öyle oldu acaba.ve beklemede diyor benim param olmadığı için böyle yaptım birde paradamı yatıracagız

Konuda da yazdığa ücretsiz birde para mı yatıracaz dediinize göre ezbere iş yapmışsınız, keza size özel pm ile gönderdiğim mesajımda sipariş linki veriyorum o linke tıklayıp o link üzerinden promosyon kodunu girmeniz gerekmekte..

Açılan yerde size şu gelir
Seçtiğiniz ürün/hizmet, alan adınızın olmasını gerektiriyor, lütfen musait bir alan adı seçiniz.
Alan adım var sadece hosting satın almak istiyorum.
Ücretsiz bir alt alan adı (subdomain) kullanmak istiyorum

Eğer alan adınız varsa alan adım var sadece hosting satın almak istiyorumu tıklıyosunuz .

O zaman aşaıdaki box kutusunda www belirir ve siz oraya alan adınızı yazar örneğin
xbilmemne.com gibi
devam et derseniz

Kampanyalar - Ücretsiz Alt Alan Adı ve Hosting (xbilmemne.com)
[Konfigurasyonu Değiştir.] [Sil]
20,00 TL
Eğer indirim kuponunuz var ise:

burayıda açıklamama gerek var mı size gönderdiğim kupon kodunu buraya yzıp onayla deyince fiyat otomatik 0 olacaktır.

devamında hesabınızla ilgili şifre vs olaştıracaksınız ftp cpanel giriş bilgilerinizi alacaksınız..
alan arkadaşlardan biri resimli anlatımda yapabilir.

---------- Post added at 18:52 ---------- Previous post was at 18:43 ----------

gönderildi..

___Nuri___

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cok güzel kampanya tesekür ederim insanlara böyle hizmet verdiniz icin