Kalpsizliği Öğret

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Sözün vardı bana kahve içicektik beraber.Hayallerin vardı konuştuğumuz hep, kızın olsun isterdin sen. Mutlu bir evliliğim olsun derdin ya. Hayran hayran dinlerdim bende.Belki hayallerinin köşesinde olurum diye. Bir kenarında ismim geçer diye. Her güzel kelimende kalbim duracak diye korkardım.Her sözünden bir umut yakalardım.Aslında bakma karamsarın tekiyim ben. Ama konu sen olunca hiç ödün vermedim umutlarımdan, olur dedim bir gün.Boşuna değil ya bu uzun anlamlı konuşmalar. Zamanı vardır, bir gün olur o da söyler sevdiğini.

Ben bir gün pes edeceğimi,içim yanarak gideceğimi hiç düşünmemiştim.Korkularım umutlarımı bastırınca,dayanamadım. Gözyaşlarım hayallerimi yıkayınca sabredemedim daha fazla işte. Artık sözlerinin altında bir anlam bulamayınca vazgeçtim. Nedendir bilmem direnmedin sende, bitmesin bile demedin. Sanki bunu bekler gibi izledin gidişimi,bitişimi. O sözler sana ait değildi sanki. O anda sana yakışan tek şey duygularımın katili oluşundu. Öylece kabullendin herşeyi, bende seni ...., bende seni..... demedin işte o cümleyi. Sorduğumda bile sölemedin ki.

Sözün vardı beraber gezecektik beraber.Farklı şeyleri severdin, heyecan isterdin. Ben yüksekten korkardım.Bana yüksekten korkmamayı öğretecektin. Yavaş müzikleri severdin,şarkılar armağan ederdin. Her duyduğumda anlamsızca gülümsediğim bir yandan da gözlerimin dolduğu şarkılar.

Şimdi yalnızım, ağlıyorum, umutsuz, mutsuzum. Hadi gel de bana gülmeyi öğret, yüksekten, karanlıktan korkmamayı öğret. Ya gel tut elimden bırakma beni ya da unutmayı öğret. Ya dön yalnız bırakma ya da alışmayı öğret. Bir daha sevemem gerçi ama, bana kalpsiz yaşamayı da öğret olur mu?

Alıntıdır.

red-bird

Profesör
Reaksiyon puanı
8
şiirinee %(

kötü oldum yaa ;(

teşekkürler çok güzel yazmış kim yazmışsa... yüreğime dokundu cümleler :L

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Bende çok etkilendim red . %(

Akşam okudum bu yazıyı içime öyle dokundu ki paylaşmalıyım dedim... ^^

Herkesin kendinden bir parça bulacağını düşünüyorum...

Rica ederim red gerçekten yazan arkadaşın yüreğine sağlık umarım kimse kalsizliği öğrenmek zorunda kalmaz...! (Gerçi biraz zor ama) ;(

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Bir taraf daha fazla sevince sonuç böyle oluyor sanırım. ;(

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
emelden dedi ki:
Bir taraf daha fazla sevince sonuç böyle oluyor sanırım. ;(

Malesef öyle oluyor ama neden...? Karşınızdakini çok sevdiğiniz için ona verdiğiniz değer karşı tarafın kıymet bilmemesine mi neden oluyor...!

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Şirinecim, sanırım kaçan kovalanır mevzusu. Sevgimizi ne kadar yoğun hissettirirsek o kadar uzaklaşıyor karşı taraf. Bende çözemedim olayı ama sevgiyle boğmamak gerekiyor sanırım. :)

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Kaçmam da kovalamam da sadece emek veririm üzerime düşeni ben yapim derim olmuyorsa zaten zorlamanın bir anlamı yoktur.

Allah herkese sevip sevebileceği yürekler kalpler nasip eder inşallah ;D

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
*SiRiNe* dedi ki:
Kaçmam da kovalamam da sadece emek veririm üzerime düşeni ben yapim derim olmuyorsa zaten zorlamanın bir anlamı yoktur.

Amin cümlemize. :)

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Sevip sevileceği diyecektim :$ Tekrar bi amin alabilir miyim Emelim :p

mute_62

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hani insan thuaf duygulara kapıldıgı zaman tüm vucudund bi serinlik hisseder ürperir mutlu olur dolar ne oldugunu bilemeden sanki soğuk sular dokerler gibi olur... Çok güzel yazmış yazanın yüreğine sağlık. Sanada teşekkürler @*SiRiNe* seninde yüreğine sağlık paylaşmayı seçtiğin için..

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Rica ederim mute_62 bende teşekkür ederim yorum için. :)

hellish

Profesör
Reaksiyon puanı
0
şirinecim çok güsel bir yazı okuyunca çok kötü oldum %(

yazan her kimse gerçekten yüreğine sağlık düşüncelerini çok güzel ifade etmiş :(

paylaşım için tşk :)

KARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
*SiRiNe* dedi ki:

Sahip olanlarada mutluluk, omur boyu birliktelik nasip etsin :)
Bunada bi amin rica edeblirmiyim ;)

JuLiuSiuS

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Hepsine amin .. Şurası artık beni anlatıyor ;(

Şimdi yalnızım, ağlıyorum, umutsuz, mutsuzum. Hadi gel de bana gülmeyi öğret, yüksekten, karanlıktan korkmamayı öğret. Ya gel tut elimden bırakma beni ya da unutmayı öğret. Ya dön yalnız bırakma ya da alışmayı öğret. Bir daha sevemem gerçi ama, bana kalpsiz yaşamayı da öğret olur mu?