işlemcim bilgisayarıma göre normal mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

KaanCK

Profesör
Zulada öyle alman zaten normal.
Gta san andreas'ın orjinal Online'ı yok Gta 5 in var.
Gta SA zaten eski bir oyun yeni oyunları oynayamazsın.
öyle işletim sistemlerinde de alışık değilim . peki win10 kurup,driverleri nasıl yüklerimn?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani sürücüleri

zula da 60 fps alıyorum , MTA SA (GTA NIN ÖNLİNE VERSİYONU) 30 -40 arası

KaanCK

Profesör
HDD'i CD roma takıp SSD yi normal SATA girişine takmalısın.

Auto Detect ile kurabilirsin en güncel sürücüyü;
https://drivers.amd.com/drivers/ins...nalin-2020-20.3.1-minimalsetup-200318_web.exe
ekran kartı olarakmı? ATI Mobility Radeon HD 3440 ekran kartım bu

KaanCK

Profesör
Takas etsen etsen gene günümüze göre aşırı kötü bir bilgisayar ile takas edersin. Onu satıp birazda para biriktirip güzel bir Masaüstü alabilirsin.

HyPeR_56

Üyecik
HDD'i CD roma takıp SSD yi normal SATA girişine takmalısın.

Auto Detect ile kurabilirsin en güncel sürücüyü;
https://drivers.amd.com/drivers/ins...nalin-2020-20.3.1-minimalsetup-200318_web.exe
pek bilgim yok kusura bakmayın lütfen SATA GİRİŞİ NE OLUYO VE AYRICA CDD ROM ?

Sen bilirsin ama bana kalırsa sorun çıkarmıyorsa yeni bilgisayar alana kadar devam et bu işlemciyle.
zaten hedefim öyle , mesela şu anda çok hızlı mükemmel ama oyunlara girdiğimde zula hariç hasmaya başlıyo o kdrda değil ama gende kasıyo

KaanCK

Profesör
CD Rom CD,DVD falan taktığınız yerdir. Laptobun kasasında onu tutan bir vida vardır. Onu söküp linkini attığım aparatı takmalısınız.
SATA HDD'in bağlı olduğu,güç aldığı yer. SSD yi oraya takacaksınız, HDD'i ise O aparata.

HyPeR_56

Üyecik
CD Rom CD,DVD falan taktığınız yerdir. Laptobun kasasında onu tutan bir vida vardır. Onu söküp linkini attığım aparatı takmalısınız.
SATA HDD'in bağlı olduğu,güç aldığı yer. SSD yi oraya takacaksınız, HDD'i ise O aparata.
en iyisi youtube deb detaylı bilgi almalıyıım genede çok teşekkürler

KaanCK

Profesör
Her laptobun vida yerleri, açılışı farklıdır. Onu bir internet kafeye veya bir bilgisayarcıya yaptırırsınız. Ama yaptırırken yanında olun. Parça çalmasınlar.

ilk
Araştırıp bütçene uygun olanları değistirebilirsin.Teker teker git ilk 200 ekle al sonra 300 felan degistiriceksen yavasdan al.
200 ilk 300?

HyPeR_56

Üyecik
peki masaüstü dizmeye kalksam en az kaç tl ödemmem gerekiyo ?

KaanCK

Profesör
AMD APU Toplarsan;
Sonradan +8GB ram eklemen gerekiyor. Depolamada yetmezse 500 veya 1TB HDD ekleyebilirsin.
peki masaüstü dizmeye kalksam en az kaç tl ödemmem gerekiyo ?

1585234936738.png

SSD olarak bunu seçmelisin.

HyPeR_56

Üyecik
AMD APU Toplarsan;
Sonradan +8GB ram eklemen gerekiyor. Depolamada yetmezse 500 veya 1TB HDD ekleyebilirsin.

Ekli dosyayı görüntüle 90983
SSD olarak bunu seçmelisin.
depolama yetiyo , benim 2 istedğim var yüksek fps alması ve daha uzun ömür dayanması

HyPeR_56

Üyecik
Bütçe belirlerseniz çok daha iyi yardımcı olabiliriz.
aslında benim babam çok taraf değil ama ben ve annem yeni pc için max 2000 belirledik 2.el dahil

aslında benim babam çok taraf değil ama ben ve annem yeni pc için max 2000 belirledik 2.el dahil
Bütçe belirlerseniz çok daha iyi yardımcı olabiliriz.
6gb ram
win10
iyi bi ekran kartı (nvidia)
i5 turbo işlemci
kaç tl tutar masasütü için ?

KaanCK

Profesör
6GB Ram hiç bir türlü yetmez. İintelin bir sürü nesli var. Şu sıralar AMD daha iyi bir seçim. Ama max 2000TL dimi?

stat counter