Sony vaio VPCEB4D1 E

Bu konuyu okuyanlar

Besyo0419

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mrb iyi aksamlar loptopum Sony vaio VPCEB4D1E ramını ve ekran kartını yükseltmek istiyorum nasıl ve eniyi yüksek derece ve en iyi oyunları acmak için cihazımı nasıl en iyi duruma getirebilirim.bilgiler. İşlemci intel r Core tm i3 cpu m380 2.53 ghz yüklü bellek 4 GB ram kullanılabilir 3. 86 64 bit işlemci sistemi yerel disk c 232 gb
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaslar soruma cevap verir misiniz simdiden tesekkürler

Arkadaslar soruma cevap verir misiniz simdiden tesekkürler

Bide hangi Marka ram hangi marka ekran kartı uyumludur cihazımla ona göre alcam. Bide disk c 232 gb yazıyor bu sdd mi yoksa hdd mi hdd mi ise ssd taktırmam lazımmı bide ikisi aynı anda laptop ta olsa daha iyidir biliyorum bütcem az ona göre cevaplandırsanız sevinirim

Bide hangi Marka ram hangi marka ekran kartı uyumludur cihazımla ona göre alcam. Bide disk c 232 gb yazıyor bu sdd mi yoksa hdd mi hdd mi ise ssd taktırmam lazımmı bide ikisi aynı anda laptop ta olsa daha iyidir biliyorum bütcem az ona göre cevaplandırsanız sevinirim

Bi cevap yazan yokmu

Bana cevap verecek kimse yok mu

Ekli dosyalar

• IMG-20201220-WA0002.jpg
    IMG-20201220-WA0002.jpg
    126.6 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleme:

MertTT9

Asistan
Reaksiyon puanı
101
İşlemci ve ekran kartın güncel oyunlarda yeterli olur mu bilmiyorum. :/

UmutsuzAdam

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,031
işlemci yğkseltmek daha mantıklı olur ekran kartı yükseltemessiniz. şu anda yapacağınız ram yükseltmesi işe yaramaz

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
laptopta bu tarz işlemleri tavsiye etmiyorum. ekran kartı ram ve işlemcinin illaha bir katkısı olur ama bu ürünler için ütopik fiyatlar çekiliyor. Tavsiyem SSD yoksa SSD takviyesi yap.

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
ram işi için garanti olması açısından ddr3 aynı marka model 4gb ramdan 2 tane al tak 2 ram slotun varsa ama. yoksa 1 tane 8 gb.ekran kartın değişmiyor.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
Ram alınabilir Hdd ssd ile değiştirilebilir. Ekran kartı değişmez. İşlemci bazı marka ve modellerde destekliyorsa değişebilir. Ama çoğunluğunda değişmez.

Besyo0419

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tesekürler arkadaslat

Arkadaslar Cevaplarınız için tesekkürler ama Cevaplarınız biraz farklı tam olarak ne yapayım net simdiden tesekkürler Cevaplarınız içşn

işlemci yğkseltmek daha mantıklı olur ekran kartı yükseltemessiniz. şu anda yapacağınız ram yükseltmesi işe yaramaz
Mrb hangi işlemci almam lazım bide fiyatları ne kadar sonra işlemci yükseltmek güncel yada en iyi oyunları acar mı simdiden tesekkürler

Son düzenleme:

Besyo0419

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Laptopun sony vaio VPCEB4D1E işlemci intel r Core tm i3 cpu m380 2.53 gh.zyüklü bellek 4 GB ram kullanılabilir 3. 86 64 bit işlemci sistemi yerel disk c 232 gb Laptop una nasıl format atıp sıfırlayacam sürüm Windows 7. Bunu Windows 10 en sürüm yapabilir miyiz.. Bide bios formatlama varmıs ne ise yarar nasıl atılır laptopu mu en iyi hale getirmek istiyorum simdiden tesekkürler yanıtlarını için beklıyorum