İphone x belli süre sonra ana ekrana atıyor .

Bek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 3 yıldır kullandığım iphone x cihazım son güncellemeden önceki güncellemeden sonra örneğin instagramdayken,facebooktayken veya safarideyken (genel olarak kullandığım programlar , diğerlerinde de arada yapıyor) birden siyah ekran geliyor ortasında dönen yuvarlak işaret( bişey yüklenirken ki ) çıkıyor ve en son herşeyi kapatıp ana ekrana atıyor, SON Güncellemeyi yaptım bi umut düzelir diye yine değişen birşey olmadı şimdi format attım yine aynı muhtemelen yazılımsal çünkü daha önce hiç böyle birşey olmadı bilgisi olan varsa teşekkürler ?

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8,193
Uygulamalardan kaynaklı hocam. XR kullanırken Instagram sürekli siyah ekrana girip ana menüye atıyordu.

Bek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uygulamalardan kaynaklı hocam. XR kullanırken Instagram sürekli siyah ekrana girip ana menüye atıyordu.
Daha önce olmuyordu genelde hep instagramda yapıyor arada nadir facebook ve safaride yapıyor , nasıl çözücem anlamadım

Mfci

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Arkadaşlar 3 yıldır kullandığım iphone x cihazım son güncellemeden önceki güncellemeden sonra örneğin instagramdayken,facebooktayken veya safarideyken (genel olarak kullandığım programlar , diğerlerinde de arada yapıyor) birden siyah ekran geliyor ortasında dönen yuvarlak işaret( bişey yüklenirken ki ) çıkıyor ve en son herşeyi kapatıp ana ekrana atıyor, SON Güncellemeyi yaptım bi umut düzelir diye yine değişen birşey olmadı şimdi format attım yine aynı muhtemelen yazılımsal çünkü daha önce hiç böyle birşey olmadı bilgisi olan varsa teşekkürler ?
Yazılım hatasıdır.Kendiniz de bildirebilirsiniz.Canınızı sıkmayın kısa bir süre sonra geçecektir.

İyi forumlar..

karacayir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Son firmware dosyasını indirip iTunes'dan temiz kurulum yapacaksınız. İnternet de detaylıca mevcut.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Cihaza yedek alıp iTunes dan Dfu mod la güncel sürüme güncelle.Uygulama güncellemelerini yap.Sorun yine devam ederse cihazı servise gönder.