iphone telefonların plus modellerini benim gibi kullanamayanlar varmı

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
6 olsun 6s olsun 7 olsun 5.5 inç modellerini kullanırken büyüklüğünden dolayı memnun kalmayanlar varmı

yada fiyat farkı verecek durumda olmasına rağmen büyük olmasının sıkıntı yaratacağını düşündüğü için 7 plus yerine 7 alanlar varmı

yoksa sadece benmi ilginç biriyim

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
4.7' den geçtim ben. 6S Plus kullanıyorum çok memnunum. İyi ki büyük ekran almışım diyorum.

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
6s plus kullandım uzun süre sonra iphone SE sonra iphone 6 şuanda da 6s kullanıyorum. Hepsni denemiş biri olarak plus'ın keyfi çok başka batarya ömrü çok farkediyor ama 6s'de tam akıllı telefon çok kullanışlı. Plus böyle kullanışlı değil. Fakat bataryassı yeter.

Reaksiyon puanı
16,118
Büyük duruyor ilk zamanlar garipsiyordum fakat sonradan alıştım artık zaten ben önceden beridir elimde taşırım Iphone 5 te de Iphone 4 te de
çok rahatsız eder o 7'' tablet deneyimim öyle oluyordu oturmak için cepten ele...

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
6s plus kullandım uzun süre sonra iphone SE sonra iphone 6 şuanda da 6s kullanıyorum. Hepsni denemiş biri olarak plus'ın keyfi çok başka batarya ömrü çok farkediyor ama 6s'de tam akıllı telefon çok kullanışlı. Plus böyle kullanışlı değil. Fakat bataryassı yeter.
6S ile 6S Plus arasındaki kullanışlılık derken neyi kast ettiniz? Arasındaki fark sadece batarya mı oluyor?

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
Elde tutuş hissiyatı tek elle kullanabilme. Eğilirken cepte duruşu oturunca rahatsız etmemesi. 6s daha ergonomik ve sadece fark batarya olmuyor ama en önemli fark batarya yoksa full hd ekran arka kamerada ois farkıda var ama en önemlisi batarya. Yani arka kameradaki ois için ve ekran için plus modele yönelmezin ama batarya için yönelirsin.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Elde tutuş hissiyatı tek elle kullanabilme. Eğilirken cepte duruşu oturunca rahatsız etmemesi. 6s daha ergonomik ve sadece fark batarya olmuyor ama en önemli fark batarya yoksa full hd ekran arka kamerada ois farkıda var ama en önemlisi batarya. Yani arka kameradaki ois için ve ekran için plus modele yönelmezin ama batarya için yönelirsin.
Haklısınız ama bence ikisi de harika cihaz. Bence 6S Plus daha iyi. ;)

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
çok rahatsız eder o 7'' tablet deneyimim öyle oluyordu oturmak için cepten ele...
Öyle tabi ama artı yanları fazlasıyla var şarj deneyimi oyun film ve şimdi 7 ile 7 Plus arasında epey fark var 3 gb ram çift kamera portre modu pil kapasitesi

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
6 olsun 6s olsun 7 olsun 5.5 inç modellerini kullanırken büyüklüğünden dolayı memnun kalmayanlar varmı

yada fiyat farkı verecek durumda olmasına rağmen büyük olmasının sıkıntı yaratacağını düşündüğü için 7 plus yerine 7 alanlar varmı

yoksa sadece benmi ilginç biriyim
6s vardı güzeldi pili de 1 gün gidiyordu

asdf61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Şahsen ben 4s ten 7 plus a geçen biri olarak ilk başlar da evrim geçirmiş gibi oldum ama bir hafta sürmedi alıştım hatta ilginç gelebilir note 5 gözümde küçük gelmeye başladı.
Zorlukları yok mu var, misal yolda yürürken kılıfsız elime alamıyorum düşecekmiş gibi geliyor, yolda yürürken mesaj rahat yazamıyorum.
Benim plus modelini tercih etme sebebim dizi-film izlerken daha çok keyif almaktı, şarj aleti yanımda işe gitmemekti. Ben çok memnunum iyi ki almışım diyorum.