iPhone 7 vs iPhone SE

Sizce Hangi Telefon

• iPhone 7

Kullanılan: 26 76.5%
  • iPhone SE

Kullanılan: 8 23.5%

• Kullanılan toplam oy
    34

YusufArslan

Öğrenci
Herkese Merhaba,
Temmuz Ayında İphone 7 veya İphone SE Alacağım Sizce Hangisini Almalıyım? Sorularım Şunlar;
- İphone SE'de Kasma vb. Problemler Oluyor Mu?
- İphone 7 Alsam Sorunsuz (Kasma vs. olmadan) Ne Kadar Kullanabilirim?

Facebook, Twitter, İnstagram, Youtube, Whatsapp, Kamera (Arka ve Ön), Tarayıcı ve Bir-İki Oyun Gibi Uygulamaları Yoğun Olarak Kullanacağım. Pili, Kamera ve Cihaz Performansı Benim İçin Çok Önemli... Önerilerinizi Bekliyorum.

SE asla alma.
7 için konuşuyorum. Performans tamam.
Kamera eh işte piyasanın en iyisi değil. Ön kamera düşük ışık çekimi berbat ve açı dar.
Batarya bizimle değilsin.

Durmuşkandemir

Profesör
Kamera önemli ise 7 plus dışında apple telefonları başarılı değil ön kamerada halla dar açılı. Pil konusunda günü çıkartır ama kullanmana bağlı çok birşey bekleme donma takılmama konusun da son güncellemelerini alana kadar kafan rahat kullanırsın. Rakibi olan android telefonlar donmaya falan başlarken sen sıkıntısız bir şekilde kullanmaya devam edersin ancak son güncellemeyi aldık sıra donmalar falan yaşarsın. İki cihaz arasın da hiç kuşkusuz 7 tabi.

denissMDTV

Asistan
eğer 3 ay daha bekleme imkanın varise İphone Next Generation yani = iphone ( 8,x,pro ) bunlardan birisini al ve de huzura ereceksin ..
Sosyal medya da eğer aktif isen ve de veri tabanlı paylaşımlar yapıyorsan İOS tan başkasını tercih etmek , rövaştaki şirketini yabancıya emnaet gibi olur .

ikili seçenekte iphone 7 ancak 7 plus alırsan daha da rahat edersin Youtube dediğin için söyledim neden mi ?

- imovie gerçekten çok pratik ve kaliteli videoalr sunuyor bizlere, örnek istiyorsan -pewdiepie,ali a gibi youtube yayıncıları zaman zaman seyahat hallerinde kullanıyorlar.

Kısacası İOS ve son cihaz seni uçurur bu platformlarda .

eğer 3 ay daha bekleme imkanın varise İphone Next Generation yani = iphone ( 8,x,pro ) bunlardan birisini al ve de huzura ereceksin ..
Sosyal medya da eğer aktif isen ve de veri tabanlı paylaşımlar yapıyorsan İOS tan başkasını tercih etmek , rövaştaki şirketini yabancıya emnaet gibi olur .

ikili seçenekte iphone 7 ancak 7 plus alırsan daha da rahat edersin Youtube dediğin için söyledim neden mi ?

- imovie gerçekten çok pratik ve kaliteli videoalr sunuyor bizlere, örnek istiyorsan -pewdiepie,ali a gibi youtube yayıncıları zaman zaman seyahat hallerinde kullanıyorlar.

Kısacası İOS ve son cihaz seni uçurur bu platformlarda .
Note 8 beklesin bence illa birşey bekleyecekse :D
Ne dersin ?

F1kan

Profesör
Herkese Merhaba,
Temmuz Ayında İphone 7 veya İphone SE Alacağım Sizce Hangisini Almalıyım? Sorularım Şunlar;

Facebook, Twitter, İnstagram, Youtube, Whatsapp, Kamera (Arka ve Ön), Tarayıcı ve Bir-İki Oyun Gibi Uygulamaları Yoğun Olarak Kullanacağım. Pili, Kamera ve Cihaz Performansı Benim İçin Çok Önemli... Önerilerinizi Bekliyorum.
Pil ve İphone 7 :/

tolga26esk26

Asistan
Herkese Merhaba,

SE ve 7 arasında ois desteği ve stereo hoparlör dışında hiç bişey yok ben SE aldım 7den daha hızlı kamerası 10 üzerinden 9 alır ön kamerasıda zaten 1.2 mp değil 5 mp gibi çekiyor önemli oan mp değil lensleri zaten kaliteli çekiyor şarzı 2 gün rahat gidiyor bana yoğun kullanırsamda 1 buçuk gün kısacası iphone 6si aratmıyor hatta daha iyi şarz ve hız konusunda bekleme imkanın varsada iphone 8 bekle fandroid yorumlarınada çok aldırış etme ios seçmekle en doğrusunu seçersin

Konu sahibi arkadaşım SE ile 7 arasında arka kamerada çok bariz düşük ışık performansı farkı var. Yanlış bilgilere itibar etmeyiniz lütfen.

tolga26esk26

Asistan
ekran parlaklığını açınca arka kamerasıda netleşiyor zaten adam gidipde ışıkları kapatıp zifil karanlığın içinde foto çekmek için almıyor teli ufak ayrıntılar için 1500 tl fazladan vermek mantıksız

Yav he he ufak ayrıntı .Bilgisizsin konuşma bari (6S arka kamerası SE ile aynı) Çöp SE yerine 1500 fazldan versin 7 alsın ben razıyım. SE alınacak telefon değil.

tolga26esk26

Asistan
Yav he he ufak ayrıntı .Bilgisizsin konuşma bari (6S arka kamerası SE ile aynı) Çöp SE yerine 1500 fazldan versin 7 alsın ben razıyım. SE alınacak telefon değil.
he he sen videolarla avut kendini o kötülediğin iphone se ye senin kullandığın s7yi verip üste 300 tl sayan var almak için yırt kendını burda :D

Dediğim gibi konu sahibi arkadaşım. Çöp SE yerine hiç sevmediğim iPhone 7yi almanı tavsiye ederim. Açık açık söylüyorum SE çöp bir telefon.