iPhone 7 vs iPhone SE

Sizce Hangi Telefon

• iPhone 7

Kullanılan: 26 76.5%
  • iPhone SE

Kullanılan: 8 23.5%

• Kullanılan toplam oy
    34

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Siz ne diyonuz ya ?
Appleın bak amiral gemim diye lanse ettiği 7 çöp SE daha iyi kardeşim. Ben Appledan daha iyi biliyorum kesin sesinizi

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
kaç kişi gidipde hepsiburadadan alıyor sanki dışarıda dediğin tel 2500 tl bozdurması 2200 al şunuda koltuguna sıkıştır
En Ucuz Samsung Galaxy S7 edge 32GB Fiyatları
Normale bak sen apple da normal fiyatlara bakarsın ama samsung a gelince ucuza bakarsın al bakalım dışarıda fiyatlar bu:D
Screenshot_20170529-180655.png

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
2800 ün altındakiler ithalatçı garantili :D:D Kendi attığına bakmıyorsun sen daha
ne garantısınden bahsediyon samsungun her yerı garanti olsa kaç yazar görüyoruz garantisini bakkaldan alsan daha iyi garanti verir :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Normale bak sen apple da normal fiyatlara bakarsın ama samsung a gelince ucuza bakarsın al bakalım dışarıda fiyatlar bu:DEkli dosyayı görüntüle 23506
attıgına bide kendın inansan eski bir satışfiyatının gönderısını atıyorsun ben güncel fiyatını attım
al bunlarda 2. el fiyatları s7 edgenin içinde kvk garantilisi bile nekadar rezil fiyata satılmıyor bile alan yok
Ikinci el Altın Samsung Galaxy S7 Edge G935 Cep Telefonu sahibinden.com'da - 445306278
Ikinci el Altın Samsung Galaxy S7 Edge G935 Cep Telefonu sahibinden.com'da - 444350485
en azından iphoneda böyle bi rezillik yok teli bugün al yarın 1000 tl zarara sat ne anladın o işten

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
demekki hiç araştırmamışsın yada hiç iphone kullanmamışsın ::)
Hamd olsun. Senin gibi sonradan görüpte millete kendimizi madara etmeyenlerdenim. Bari şu ramazan günü Allahın en büyük nimetlerinden biri olan beynini kullansan ne olurdu ?

Ekli dosyalar

• 20170529_181626_HDR.jpg
    20170529_181626_HDR.jpg
    3.3 MB · Görüntüleme: 566

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
al bunlarda 2. el fiyatları s7 edgenin içinde kvk garantilisi bile nekadar rezil fiyata satılmıyor bile alan yok
Ikinci el Altın Samsung Galaxy S7 Edge G935 Cep Telefonu sahibinden.com'da - 445306278
Ikinci el Altın Samsung Galaxy S7 Edge G935 Cep Telefonu sahibinden.com'da - 444350485
en azından iphoneda böyle bi rezillik yok teli bugün al yarın 1000 tl zarara sat ne anladın o işten
Hamd olsun. Senin gibi sonradan görüpte millete kendimizi madara etmeyenlerdenim. Bari şu ramazan günü Allahın en büyük nimetlerinden biri olan beynini kullansan ne olurdu ?
geldinmi muratın yandaşı ne oldu beni şikayetmı etti sana sonradan gören sensin dışardan kafanı çıkarıp baktığın bile yok beynin 5 sene geride kalmış

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Ya apple iyi dersin tamam ama bu kadar da değil biz de koyarız gerçekleri ortaya neymiş ekran ışığını açınca kamera daha iyi oluyormuş renkler daha iyi olur ama pikseller böm böm bakar sana :D

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
samsungunda eksilerini saydırtma bana şimdi kamerada hatalı foto çekmelerinden başlarım 100 tane foto çekersen 99u bozuk 1i şüpheli

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882

geldinmi muratın yandaşı ne oldu beni şikayetmı etti sana sonradan gören sensin dışardan kafanı çıkarıp baktığın bile yok beynin 5 sene geride kalmış
İşte bak bu yüzden beynini kullanmanı tavsiye ettim. Ama nerde sende benim yazdıklarımı anlayacak kapasite. Ben sana daha öncesindede demiştim insanlara yanlış bilgi verirsen bozarım diye ama sende ne anlayacak akıl yaşı nede ağzından çıkan doğru söz var. Neyse zaten senın ne olduğunu çoğu kişi biliyor. Sözlerine itibar eden olursa zararlı çıkacağı aşikar. Sen takıl kafana göre forumda. Güldür şaklabanlık yaparak kendine milleti. Anca buna yarıyorsun zaten
Ya apple iyi dersin tamam ama bu kadar da değil biz de koyarız gerçekleri ortaya neymiş ekran ışığını açınca kamera daha iyi oluyormuş renkler daha iyi olur ama pikseller böm böm bakar sana :D
Ya bide 720p ekrandan bahsediyoruz. Oruç başına vurdu dicem ama bu normaldede böyle :D

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
İşte bak bu yüzden beynini kullanmanı tavsiye ettim. Ama nerde sende benim yazdıklarımı anlayacak kapasite. Ben sana daha öncesindede demiştim insanlara yanlış bilgi verirsen bozarım diye ama sende ne anlayacak akıl yaşı nede ağzından çıkan doğru söz var. Neyse zaten senın ne olduğunu çoğu kişi biliyor. Sözlerine itibar eden olursa zararlı çıkacağı aşikar. Sen takıl kafana göre forumda. Güldür şaklabanlık yaparak kendine milleti. Anca buna yarıyorsun zaten
dinime küfür eden müslüman olsa bari çok bilmişe bak eline almadığın cihazı gelip burada kötülüyorsun sonra millete o yalan söyüyor sen bana inan ben doğrusunu biliyorum diyorsun hayırdır sen müneccimmisin yoksa

M

Murat Burç

SDN Okuru

:D:D:D:D:D:D:D:D 1600 TLlik cihaz hasarlı lan öbür cihazda 600 TL zarar var kaldı ki 600 TL zraar her cihazda oluyor :D:D:D

Ya bide 720p ekrandan bahsediyoruz. Oruç başına vurdu dicem ama bu normaldede böyle :D
640p
Hatta biraz daha az sanırım tam standartlara da uymuyor

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43

ekran değerlerine bakarakmı tel alıyorsun sen :D

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
:D:D:D:D:D:D:D:D 1600 TLlik cihaz hasarlı lan öbür cihazda 600 TL zarar var kaldı ki 600 TL zraar her cihazda oluyor :D:D:D

640p
zararmı 2800e satlan 6s şuanda 2. el 2600e 2500e çatır çatır satılıor 600 700 tl zarar kim etmiş samsung edior doğru rezil bi marka olduğu için sende 600 700 tl zararı çok normal karşılıyon tamam

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Ya bide 720p ekrandan bahsediyoruz :D

640p
Murat dur şimde sende 640p falan deyip iyice çıldırtma şunu. Ağlayacak falan oruçlu halimizle uğraşmayalım şununla

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Başka neye Bakıcaz ki g......deki değerlere mi Bakıcaz ben bir telefonu 3-4 yıl kullanacaksam ekran değerine performansına kamerasına piline her şeyine bakarım kusura bakma:D
hem ekran parlaklığına bakıcaksın hemde bataryaya vay vay nasıl bir hayal gücü varya sende al 3 4 k çözünürlüklü tel gün boyu en düşük seviyede kullan ama çözünürlüğü kısma full kalsın tamammı sonra gel buraya şarzım bitmedi de yarım günü çıkartmaz
forumu işsizler bastı hadi bana eyw :D:D:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ikinci el Gri Apple iPhone 6S Cep Telefonu sahibinden.com'da - 443296529
Ikinci el Siyah Apple iPhone 6S Cep Telefonu sahibinden.com'da - 445381703

Ikinci el Altın Apple iPhone 6S Cep Telefonu sahibinden.com'da - 445351398

1 Haftalık cihaz sıfırı hepsi buradada 2700 ve 250 tl değer kaybediyor 1 haftada
Ikinci el Siyah Apple iPhone 6S Cep Telefonu sahibinden.com'da - 445300605
:D:D
hem ekran parlaklığına bakıcaksın hemde bataryaya vay vay nasıl bir hayal gücü varya sende al 3 4 k çözünürlüklü tel gün boyu en düşük seviyede kullan ama çözünürlüğü kısma full kalsın tamammı sonra gel buraya şarzım bitmedi de yarım günü çıkartmaz
Senin gibi cahil olmaktan iyidir :D

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
ekran değerlerine bakarakmı tel alıyorsun sen :D
Hanı bir laf varya '' daldan dala '' diye. Baktın beyin eror veriyor hemen başka yerden gir konuya. Hadi bakalım inandım say devam et böyle :D
S8+ plus ekranda tur bindiriyor İp7+ ye :D
Ama olur mu canım yhaaa .s O ayfooon kimse ona tur bindiremez dimi :D :D

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Yooo gayet güzel süre veriyor 1.5 günü çıkarıyor kudurrrrrr :D
Hatta bana birisi gelen 6s swap cihazı 2000TL 'ye zor satılır dedi:D

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Başlığı gördüğüm anda şoka girdim bu nasıl soru tabikide iPhone 7. iPhone 7 ise seni temiz kulanırsan 2-3 sene aynı stabilitede götürür. Daha sonra kasmalar olabilir belki fakat daha iPhone 7 yi 3 sene kullanan biri olmadığı için kesin birşey söylemek zor.:)

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Başlığı gördüğüm anda şoka girdim bu nasıl soru tabikide iPhone 7. iPhone 7 ise seni temiz kulanırsan 2-3 sene aynı stabilitede götürür. Daha sonra kasmalar olabilir belki fakat daha iPhone 7 yi 3 sene kullanan biri olmadığı için kesin birşey söylemek zor.:)

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Note 8 beklesin bence illa birşey bekleyecekse :D
Ne dersin ?

Valla olabilir neden olmasın :D ama not alsın ilerde bir elma vardı diyecek...
Bu konu dışında bence senle ben şöyle bir araya gelip elmalı -samsung söyleşisi yapsak bende youtube kanalıma yüklesem güzel gır gır makara olur :p

M

Murat Burç

SDN Okuru
Valla olabilir neden olmasın :D ama not alsın ilerde bir elma vardı diyecek...
Bu konu dışında bence senle ben şöyle bir araya gelip elmalı -samsung söyleşisi yapsak bende youtube kanalıma yüklesem güzel gır gır makara olur :p
Gerek yok birbirimize gireriz.:D

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Herkese Merhaba,
Temmuz Ayında İphone 7 veya İphone SE Alacağım Sizce Hangisini Almalıyım? Sorularım Şunlar;
- İphone SE'de Kasma vb. Problemler Oluyor Mu?
- İphone 7 Alsam Sorunsuz (Kasma vs. olmadan) Ne Kadar Kullanabilirim?

Facebook, Twitter, İnstagram, Youtube, Whatsapp, Kamera (Arka ve Ön), Tarayıcı ve Bir-İki Oyun Gibi Uygulamaları Yoğun Olarak Kullanacağım. Pili, Kamera ve Cihaz Performansı Benim İçin Çok Önemli... Önerilerinizi Bekliyorum.
Bu soru değil tabi ki İphone 7.