iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Ekli dosyayı görüntüle 13205 Beyler bim marketlerinde Iphone 7 32 GB satışa sunuluyor 2999 TL den
Garanti tirt. Acikcasi hepsiburadadsn benzer fiyat seviyesinde (3039₺)Apple tr garantili almak cok daha mantıklı. Benzer sekilde n11de kupon dagitiyor bu aralar 11.11 icin kullanilmak sartiyla. Oradan da uyguna alinabilir. Bugun 5₺ye ayakkabi alan arkadaslar bile oldu... gerci kuponlar cep telefonlari geçmiyor

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Ben iphone 7 32gb alıcam ama çok kararsız kaldım
1. sarı ekran olayı bu bence bi sorun yani ayarlar kısmında yapılsa bile tam beyaz olmuyor ve tam beyaz olanlar var bu haksızlık
2. Sebeke sorunu arayan kişiye telefon kapalı gözüküyor veya meşgule atıyor direk
3. Video çekerkn (sessiz bu ortamda ) cızırtı sesleri gelmesi
4. wifiye bağlanmıyor
5.sağ üst ve sol altan tutup hafif bastırınca (çapraz olark) çitirdaması
6. telefonda konuşurken sesin sanki uzaklardan geliyormuş gbi olması

Allah aşkına söyleyin bu kadr sorunlu telefon ise neden 3bin kusur şaka gbi yaa guvenipte alamıyorum resmen yukarda ki sorunlar yüzünden

Başına bu sorunlar gelen var mı? kapsamlı araştırdım ve 6 sorun çıktı resmen
Amuda kalkip cihazi guneybati yonunde basassagi tutarak ekranin sol ust kosesine denk gelen anten seridinin 1cm ustune ve 2mm soluna orta parmak ile bastirinca da cit sesi geliyormus, duyrulur....

Hakan__

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Ben iphone 7 32gb alıcam ama çok kararsız kaldım
1. sarı ekran olayı bu bence bi sorun yani ayarlar kısmında yapılsa bile tam beyaz olmuyor ve tam beyaz olanlar var bu haksızlık
2. Sebeke sorunu arayan kişiye telefon kapalı gözüküyor veya meşgule atıyor direk
3. Video çekerkn (sessiz bu ortamda ) cızırtı sesleri gelmesi
4. wifiye bağlanmıyor
5.sağ üst ve sol altan tutup hafif bastırınca (çapraz olark) çitirdaması
6. telefonda konuşurken sesin sanki uzaklardan geliyormuş gbi olması

Allah aşkına söyleyin bu kadr sorunlu telefon ise neden 3bin kusur şaka gbi yaa guvenipte alamıyorum resmen yukarda ki sorunlar yüzünden

Başına bu sorunlar gelen var mı? kapsamlı araştırdım ve 6 sorun çıktı resmen
Ya arkadaşım saydıkların hiç birisi problem değil günlük hayatta seni hiç birisi etkilemez wifi sorunu falan yok cihazlarda arayanın ulaşamamsı gibi bir sorun da yok bir kaç kişiye denk gelmiş ve apple zaten güncellemeyle onları düzeltir ,kulağında frekans algılayıcı varsa anca duyarsın o cızırtı sesini , ha çapraz tutunca çitirdiyomuymuş nasıl ya insanlar sol eliye sol üstü sağ eliylede sağ alttan bastırarak mı kullanıyormuş telefonlarını çok ilginç?! (çok zorlama bir problem(!) gibi geliyor) sarı ekran düzeltiliyor ha düzeltmesen de iki telefonu yan yana koymadğın sürece hiç bir şey farketmiyorsun ,
İp 7 ve plus piyasadaki en stabil ve en kaliteli telefondur kim ne derse desin telefonu alabilrsin yani etrafımdakiler ve forumdakiler alanlar genelde çok memnun (istisnalar var tabiki).. saygılarımla, ha istersen ben sana her telefon için 50 tane sorun bulayım zor değil:D

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Ya arkadaşım saydıkların hiç birisi problem değil günlük hayatta seni hiç birisi etkilemez wifi sorunu falan yok cihazlarda arayanın ulaşamamsı gibi bir sorun da yok bir kaç kişiye denk gelmiş ve apple zaten güncellemeyle onları düzeltir ,kulağında frekans algılayıcı varsa anca duyarsın o cızırtı sesini , ha çapraz tutunca çitirdiyomuymuş nasıl ya insanlar sol eliye sol üstü sağ eliylede sağ alttan bastırarak mı kullanıyormuş telefonlarını çok ilginç?! (çok zorlama bir problem(!) gibi geliyor) sarı ekran düzeltiliyor ha düzeltmesen de iki telefonu yan yana koymadğın sürece hiç bir şey farketmiyorsun ,
İp 7 ve plus piyasadaki en stabil ve en kaliteli telefondur kim ne derse desin telefonu alabilrsin yani etrafımdakiler ve forumdakiler alanlar genelde çok memnun (istisnalar var tabiki).. saygılarımla, ha istersen ben sana her telefon için 50 tane sorun bulayım zor değil:D
Mesajı ilk okurken satın alacağım diyip mesajın sonrasında kullanıcı deneyimi gibi kötülemiş yani çok ilginç insanların şu tavırları.

Neyse, arkadaşımızı cevaplayalım gönül rahatlığı ile alabilir. Bu sorunların hiç birisi yaşanmamaktadır

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Beyler ios 10.2 beta 2 sürümündeyim.
Uygulamaların bazılarındaki kasmalardan şikayetçiyim. Dfu modu ile kurulum yapmak ile otadan yapmak nasıl fark ediyor?
Dfu mod ile sürümü kurarsam uygulamalardaki kasmalar gider mi?
Ya da sorun sadece uygulamalarda mı?
Tapatalk kasıyor instagram hafif kasıyor işcepte klavye lag yaparak geliyor vs bir sürü sıkıntı var gına geldi

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Garanti tirt. Acikcasi hepsiburadadsn benzer fiyat seviyesinde (3039₺)Apple tr garantili almak cok daha mantıklı. Benzer sekilde n11de kupon dagitiyor bu aralar 11.11 icin kullanilmak sartiyla. Oradan da uyguna alinabilir. Bugun 5₺ye ayakkabi alan arkadaslar bile oldu... gerci kuponlar cep telefonlari geçmiyor

bildiğimiz ithalatçı garantili ürün o nedenle fiyatı biraz daha hesaplı zaten ithalatçı garantili almak istesek 2899 tl gibi bir fiyata bu işte daha tecrübeli olan hepsiburadadan alırız niye bimden alalımki dimi

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Beyler ios 10.2 beta 2 sürümündeyim.
Uygulamaların bazılarındaki kasmalardan şikayetçiyim. Dfu modu ile kurulum yapmak ile otadan yapmak nasıl fark ediyor?
Dfu mod ile sürümü kurarsam uygulamalardaki kasmalar gider mi?
Ya da sorun sadece uygulamalarda mı?
Tapatalk kasıyor instagram hafif kasıyor işcepte klavye lag yaparak geliyor vs bir sürü sıkıntı var gına geldi

bu aralar uygulamalarda yaşanan sorunlar pekte kullandığımız telefonlar özgü değil gibi geliyor genel olarak bir sorun var samsung s7 telefonu olan arkadaşlar filanda var hangi programı güncellediysem problem çıktı diyolar

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Evet arkadaşlar taze olarak bildiriyorum artık "Temiz Kurulum" denilen birşeyin olmadığını söyleyebilirim kanaatimce.

İos 10.2 beta kullanırken uygulama kasmalarından şikayet edip 10.1.1 sürümünün İPSW dosyasını indirip DFU modu ile kurdum.
Kasma yaşadığım uygulamalardan biri olan Tapatalk'ı kurdum denemek için.Ve gene aynı sonucu aldım.
Sorun tamamen uygulamaların stabil ve pürüzsüz çalışmaması.

M

Murat Burç

SDN Okuru
bu aralar uygulamalarda yaşanan sorunlar pekte kullandığımız telefonlar özgü değil gibi geliyor genel olarak bir sorun var samsung s7 telefonu olan arkadaşlar filanda var hangi programı güncellediysem problem çıktı diyolar
Sanırım a10daki uyumulukta bir sorun var benim sıkıntı yok s7de
Düzeltilir apple tarafında merak etmeyin 2 haftaya gelir en geç sanırım güncelleme

dbicer83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Sorun bir kaç müzik sonrasında düzeldi gibi neden olur acaba

Ahmet ERKAN

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Sorunlu çıkan iphone 7 Plus'ta son durum...
Geçen hafta perşembe gönderildi (denizliden izmire 3 saatlik yol) 6. günde soruna bakmadan ekranı için 549 tl para istediler (genpa) bunun üzerine apple ile gorustum sorunumu cozmek için uzman bir asistan verdiler genpa ile gorusup telefonumun ufak catlagına bakmıs (ekranda değil ön kameranın yanında) ve söylediğine göre insiyatif kullanıp asıl sorun olan sebeke sorununa baktıracakmıs ama beklemenız lazım dedi hala beklemekteyim 8 gundur telefonsuzum. Sonucu merakla bekliyoruz. Görüşü olan arkadaslar yazsın sizce ne zamana çözülür bu durum yada çözüm olur mu?

ahmetlars

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abd'den iphone getiren var mı aramızda ? getirdikten sonra imei kayıt olayından sonra kullanımında (türkçe harf desteği vs..) sorun yaşayan oldu mu ? getir(t)ip kullanan arkadaşların paylaşımlarını bekliyoruz.. şimdiden teşekkürler..

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Sorunlu çıkan iphone 7 Plus'ta son durum...
Geçen hafta perşembe gönderildi (denizliden izmire 3 saatlik yol) 6. günde soruna bakmadan ekranı için 549 tl para istediler (genpa) bunun üzerine apple ile gorustum sorunumu cozmek için uzman bir asistan verdiler genpa ile gorusup telefonumun ufak catlagına bakmıs (ekranda değil ön kameranın yanında) ve söylediğine göre insiyatif kullanıp asıl sorun olan sebeke sorununa baktıracakmıs ama beklemenız lazım dedi hala beklemekteyim 8 gundur telefonsuzum. Sonucu merakla bekliyoruz. Görüşü olan arkadaslar yazsın sizce ne zamana çözülür bu durum yada çözüm olur mu?
Ekran sorunlarında genelde apple ekran değişimine gider ya da size 1.400tl ile yenisi ile değiştirme seçeneğindeki sunar hangisini tercih edersiniz bilmem ama şebeke sorunu kalıcı ise yenisini isteyin ya da iade alın fabrikasyon hatası olan cihazlar kullanıcı hatasına girmez diye biliyorum.
Zaman kısmına gelirsek 2 haftada sürebiliyor 10 günde oradaki elemanlara bağlı herşey bi de arada gidip kendinizi bir hatırlatın derim

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
abd'den iphone getiren var mı aramızda ? getirdikten sonra imei kayıt olayından sonra kullanımında (türkçe harf desteği vs..) sorun yaşayan oldu mu ? getir(t)ip kullanan arkadaşların paylaşımlarını bekliyoruz.. şimdiden teşekkürler..
Türkiyeden aldığın iPhone'dan hiçbir farkı yok. Ben aldım bizzat kendim kullanıyorum 7+. Hiçbir sıkıntı yok bomba gibi telefon, açıyorsun seçiyorsum türkçeyi çatır çatır yazıyorsun sonra

Ahmet ERKAN

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Ekran sorunlarında genelde apple ekran değişimine gider ya da size 1.400tl ile yenisi ile değiştirme seçeneğindeki sunar hangisini tercih edersiniz bilmem ama şebeke sorunu kalıcı ise yenisini isteyin ya da iade alın fabrikasyon hatası olan cihazlar kullanıcı hatasına girmez diye biliyorum.
Zaman kısmına gelirsek 2 haftada sürebiliyor 10 günde oradaki elemanlara bağlı herşey bi de arada gidip kendinizi bir hatırlatın derim
sebekeden dolayı gonderdım ben zaten ekrandan sıkayetcı degılım ufacık birşey. Gidip bakamıyorum sehır farklı arasam etkısı olur mu acaba. Bide Sebeke sorunu cozulemeyecek bır durum kanıtlandı zaten sıfırını vermezlerse yada paramı iade etmezlerse mahkemeye basvurcam.

beyaz güvercin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
20161112_180024.jpg yeni bugün aldım 43.hafta iphone 7 rose gold ekranda sarılık var mı?

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Arkadaşlar telefona dizi bölümlerini kaydedip izlemek istiyorum. Bunun için program var mıdır? Bilenler, kullananlar önereceğiniz programlar var mı?