Öneri iPhone 7 performans batarya

Bu konuyu okuyanlar

Im Nova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar hepinize merhaba, elimde bi iphone 7 var bataryasını değişeceğim ama hangi performans batarya iyidir kararsızım yardımcı olur musunuz ? Orijinal batarya önermeyin 600 TL veremem :) deji batarya önerenler olacaktır illa ki, yıllarca kullandım en son 6s imde kullandım 2-3 ay sonunda performans düşüşü yaşandı ve sisti deji artık eski deji değil başka bildiğiniz varsa yardımcı olur musunuz ?

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Woyax veya Rova batarya öneririm.

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Arkadaşlar hepinize merhaba, elimde bi iphone 7 var bataryasını değişeceğim ama hangi performans batarya iyidir kararsızım yardımcı olur musunuz ? Orijinal batarya önermeyin 600 TL veremem :) deji batarya önerenler olacaktır illa ki, yıllarca kullandım en son 6s imde kullandım 2-3 ay sonunda performans düşüşü yaşandı ve sisti deji artık eski deji değil başka bildiğiniz varsa yardımcı olur musunuz ?
Telefon tamiri yaptığımdan ötürü söylüyorum bunları.Bence en kralıda gelse o pil hemen vasata çıkacak,en iyi alternatif 1 adet kaliteli powerbankla gezmek ya da 12 maxa geçiş yapmak

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Telefon tamiri yaptığımdan ötürü söylüyorum bunları.Bence en kralıda gelse o pil hemen vasata çıkacak,en iyi alternatif 1 adet kaliteli powerbankla gezmek ya da 12 maxa geçiş yapmak
12 maxa geçme şansı olsaydı şimdiye kadar 7 kullanmazdı zaten en iyisi internetten orjinal bi batarya temin etmek.

Im Nova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Woyax veya Rova batarya öneririm.
Kullandınız mı daha önce ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefon tamircisiyseniz en azından bi marka model önerin. PowerBankla gezmekle ne alakası var yahu ben batarya değişmeden nasıl onla gezeceğim :) 12 max a geçme şansım olsa burda batarya önerisi istemem.

12 maxa geçme şansı olsaydı şimdiye kadar 7 kullanmazdı zaten en iyisi internetten orjinal bi batarya temin etmek.
Aynen öyle :) orijinal batarya çok pahalı alacak durumum yok performans batarya modellerinden almak istiyorum en azından 1 sene götürecek

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Kullandınız mı daha önce ?

Telefon tamircisiyseniz en azından bi marka model önerin. PowerBankla gezmekle ne alakası var yahu ben batarya değişmeden nasıl onla gezeceğim :) 12 max a geçme şansım olsa burda batarya önerisi istemem.

Aynen öyle :) orijinal batarya çok pahalı alacak durumum yok performans batarya modellerinden almak istiyorum en azından 1 sene götürecek
Evet kullandım ikisini de, ikisini de tavsiye ederim.

anil.ozkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İphone 7 telefonumun sarjı çabuk bitmeye başlamıştı. orjinal bataryada çok pahalı olduğu için orjinale yakın batarya ile değiştirmeye karar verdim. Telefoncuma gittim ve orjinala yakın performansı yüksek kapasiteli batarya takmasını söyledim. Rova batarya taktı ve 6 aydır kullanıyorum performansı felan çok iyi rahat rahat telefonumu kullanabiliyorum. Şarjı hemen bitmiyor sizlerede öneririm.

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
76
fuji power da çok övülüyor ben o yüzden onu taktım daha çok olmadığı için bir yorumm yapamam şimdilik iyi 2 ay oldu daha