S10e mi iphone 7 mi?

Bu konuyu okuyanlar

hesab

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biliyorum performans olarak cok esit degiller s10e baya üstün görünüyor ama 5 yıldır 5s kullanıyorum apple a çok alıştım, androide geçmek nasıl olur bilemiyorum. Aslında s10e 'nin emsali iphone 8 heralde ama bütçe maximum 4000 olduğu için mecbur bu ikisi arasında kaldım. Çok kararsizim iphone 7 alacağım gibi ama pişman olur muyum? Telefonla oyun oynamam sadece internette gezinti twitter falan. Batarya olarak hangisi daha iyidir tam kestiremedim. Her ne kadar aralarinda 1200 mh fark olsa da apple ekosistemi farklı tabi. Sonuç olarak kararsizim sizden yardım istiyorum? Apple alışkanlığını bırakıp s10e mı alsam iphone 7 ile devam mı? Not: bütçe 4000 üzerine 1 kuruş çıkmaz lütfen daha pahalı telefon önermeyin. Şimdiden teşekkürler...

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,893
Telefon alacaksan S10e alabilirsin ama illaki iphone alacam diyorsan iphone 7.

saarkadaslar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
apple güç tasarufu bakımından iyi ama batarya ömrü kısa sürebiliyo yoğun kullanımda oyun oynamasan bile s10 e iphone 7 in çok üstünde bi performans sağlar ama iphone 7 de internette sıkıntı çıkarmaz pil ömrü konusunda s10e mantıklı ama alışkanlığın yüzünden iphone daha çekici geliyordur bence performans açısından s10e

KeremU121

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İphonedan samsunga geçtim ve geçerken sadece 5 6 günde alıştım diyebilirim geçiş çok sorun olmayacaktır s10e almak hem daha uzun vadeli hem de çok daha mantıklı olacaktır

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Biliyorum performans olarak cok esit degiller s10e baya üstün görünüyor ama 5 yıldır 5s kullanıyorum apple a çok alıştım, androide geçmek nasıl olur bilemiyorum. Aslında s10e 'nin emsali iphone 8 heralde ama bütçe maximum 4000 olduğu için mecbur bu ikisi arasında kaldım. Çok kararsizim iphone 7 alacağım gibi ama pişman olur muyum? Telefonla oyun oynamam sadece internette gezinti twitter falan. Batarya olarak hangisi daha iyidir tam kestiremedim. Her ne kadar aralarinda 1200 mh fark olsa da apple ekosistemi farklı tabi. Sonuç olarak kararsizim sizden yardım istiyorum? Apple alışkanlığını bırakıp s10e mı alsam iphone 7 ile devam mı? Not: bütçe 4000 üzerine 1 kuruş çıkmaz lütfen daha pahalı telefon önermeyin. Şimdiden teşekkürler...

İphone 7’nin neredeyse hiçbir artısı yok ve gereksiz pahalı bir cihaz. S10e öneririm. Batarya- performans-ses- ekran- güncelleme olarak daha iyi bir cihaz. Ekran/kasa oranını söylemeye gerek bile yok.

KeremU121

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Şimdi iki telefonada detaylı olarak baktım kesinlikle iphone 7 alıp parana yazık etmemelisin s10e yi yapıp samsungun tadını çıkar ?

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mİ9T al 1000 tl cebinde kalsın
İPhone'un artık bir albenisi kalmadı ayrıca İPhone 7 fiyatını hiç haketmiyor
S10e ise gsm operatörlerindeki maket telefonlara benziyor s10e batarya sorunu ile bu aralar çok gündemde
garanti önemli değilse OnePlus 7 al yoluna bak başlıktaki telefonların ikisini de tokat manyağı yapar
tercih senin ?

Son düzenleme:

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Ben Iphone derim ama tabi 8 yada x alabilirsen daha iyi olur ama 7 de seni 4-5 yıl götürür bende 7 sahibiyim.

Fakat sağlam temiz kutu faturalı olarak 2. el alırsan daha iyi olur bence sonuçta yarı yarıya fiyat düşüyor.

Not: ikinci al alacaksan pil sağlığı en az % 85 olsun. Ve hiç açılmamış olsun bütün herseyini çalışır olsun çalışmayan yer olursa bir parcası açılıp değiştirilmiş demektir.

iyi forumlar