Iphone 5s t mobile sim lock kirmak

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar amerika apple store dan iphone 5s almayi dusunuyorum ama no contract olsa bile t mobile dan sim lock varmis ustunde telefonun bu sim lock kodunu nereden bulabilirim sim free yapmam lazim ki turkcell kullanabiliyim

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Yasal olması için Tmobile da belirli ücret ile kırıyorlar.

Sonra o cihazı buraya getiriyorsunuz. Turkcell e gidip pasaport kaydı yaptıracağım diyorsunuz, sizin yerinize vergi dairesi ile uğraşıp kaydı yapıyorlar, tabi 100tl+ üzeri bir miktar var.

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardesim o kodu nereden satın alabilirim

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O kodu satın almak için en az belli bir süre için tmobile abonesi olmanız gerekiyor 40 günden fazla

Peki ABD apple store dan sim lock suz kontratsız telefon satın alınamıyomu yada t mobile lı alsam kodu baska yerden satın alamazmıyım

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Peki ABD apple store dan sim lock suz kontratsız telefon satın alınamıyomu yada t mobile lı alsam kodu baska yerden satın alamazmıyım
Su an Amerika'da kontrassız ancak simkilitli olarak bulunuyor Apple storedanda alsanız simkilitli .kanadada bulunuyor simkilitsiz mesela.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Internette belli ücret karşılığı simkilidi açan siteler var denemesi sana kalmış imei numarasını verip ödeme yapıyorsunuz credi kartı ile örnek

oggnogg

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben o sitede bulamadım kaç para vermem gerekiyor sim lock kodu almak icin

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
sahibinden sitesinde bu işlemi yapanlar var oraya bi bak istersen arar fiyat alırsın

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Apple store dan alinca 1 yil uluslar arasi garantisi olcak ya o turkiyede gecerlimi veya ne zmaan gecerli olcak

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Uluslararası garanti benim bildiğim Apple mağazalarının olduğu yerlerde geçerli burada olmadığı için garanti geçmeyebilir.

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben resmi apple store kurulcak diye duymustum ne zaman acılacagı hakkında bilgisi olan var mı

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar amerika apple store dan iphone 5s almayi dusunuyorum ama no contract olsa bile t mobile dan sim lock varmis ustunde telefonun bu sim lock kodunu nereden bulabilirim sim free yapmam lazim ki turkcell kullanabiliyim

ben resmi apple store kurulcak diye duymustum ne zaman acılacagı hakkında bilgisi olan var mı
Zorlu Center (Zincirlikuyu) da yılbaşında açılacak. Eleman alımları bile yapıldı.

Sorunun cevabına gelince yurt dışından aldığın contract free AT&T veya T-Mobile cihazları Amerika dışında yerel sim kartlarla sorunsuz olarak kullanabilirsin. (Denendi, onaylandı! ;) ) Ancak aldığın telefonun Contract free full price olması gerekiyor. Umarım cevap verebilmişimdir. Ben de 2 tane 5S var ikisi de ve benim yanımda alan herkesinki çalıştı. Hadi al ve kullan ;) çünkü TR de çoooooooookkkkk güzel geçirecekler fiyat konusunda 2750 TL gibi :O:cursing:

dmr10ur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zorlu Center (Zincirlikuyu) da yılbaşında açılacak. Eleman alımları bile yapıldı.

Sorunun cevabına gelince yurt dışından aldığın contract free AT&T veya T-Mobile cihazları Amerika dışında yerel sim kartlarla sorunsuz olarak kullanabilirsin. (Denendi, onaylandı! ;) ) Ancak aldığın telefonun Contract free full price olması gerekiyor. Umarım cevap verebilmişimdir. Ben de 2 tane 5S var ikisi de ve benim yanımda alan herkesinki çalıştı. Hadi al ve kullan ;) çünkü TR de çoooooooookkkkk güzel geçirecekler fiyat konusunda 2750 TL gibi :O:cursing:

iPhone 6 t mobile contract free almayi düşünüyorum fakat Türkiye de kullanacagim. bahsettiğiniz gibi full price diye bir ifade göremedim bilgi verebilirsiniz memnun oluruz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamlar, kuzenime londrada ee isimli hat saglayici iki adet iphone 6 vermis. yalniz bunlar kilitli. istanbulda nasil kirdirabilirim ?