Iphone 5s Sim Lock

Bu konuyu okuyanlar

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaslar
amcam bu gun amerikaya gidiyor oradan 5s aldirmayi dusunuyorum apple store dan 750 dolar civari 32 gb si 32 gb lik almayi dusunuyorum ama amcam en son amerikadan s3 getirmisti onda sim lock vardi.Tahattutlu degildi ama sim lock yinede vardi.bende internetten bi siteden 19 euro ya bi kod satin aldim yazdim oldu ama merak ettigim konu su 5s alirsamda bu sim lock lu mu olcak birde ben kod alirken iphone icin diye bisey gormedim acaba nereden alabilirim bu kodu arkadaslar acill yardim ederseniz sevinirim ...

honadi15

Asistan
Reaksiyon puanı
9
apple storedn alrkn att full price aln sim locksuz

rauldeno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu arada amerika apple storeda iphone 5s kalmamış inşallah bulabilirsin.Aha buda linkihttp://store.apple.com/us/buy-iphone/iphone5s

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ama en assadakinde sim free yazmiyo t mobile yaziyo ustunde sonradan sorun cikmasin

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Contract free diyo ama sim free demiyo oyle bi problem olmasin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
boşuna telaş yapma tmobile olanlarda sim kilit yok fakat şuanda hiçbir apple store da 5s yok 5c bulabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5s getirdim amerikadan sprintte böyle bir sorun olduğunu bilmiyordum. simlock gorunuyor telefon. 5s çalıştıran bir gevey ya da jailbreak ne zaman çıkacak fikri olan varsa yardımcı olsun lütfen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler bende amerikadan ıphone 5s aldım ancak simlock kilidi var bu kilidi nasıl kırabilirim yardımcı olur musunuz?

Mahmuterdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
simkilit olan arkadaşlar bana ulaşın size yardımcı olayım arayın beni unlocklar sorunsuz açılır gevey chiple açılır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mahmut erdem ,AT&T li sim lock nasıl kırabiliriz?
yada yardımcı olurmusunuz.
size nasıl ulaşırız?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar...bir sorum olucak arkadaslar. Bi abim dubaiye gitti ve ordan 5s aldırdım kendıme fakat o ara abim bilmediği icin simlock muhabbetini satıcıyla konusmamıs bole oluncada telefon geldı fakat ben suphedeydim telefnun arkasındakı model kodundada amerikadan alındıgını yanı at&t oldugunu anlıorum fakat bunlara ragmen bı hat takıyım denıyım dedım ve su an kıbrısta bulundugum ıcın kıbrısta kullandıgım turkcellkıbrıs die bi hattımı taktım ve telefon calısıyor daha sonrasındada ıos guncellemesı geldı bazı forumlarda ılk taktıgınız hat calıstırır fakat guncelleme yaparsanız yada baska hat takarsanız kıtlenebılır dıyorlar...bende ıcımdeki bu supheden nefret etmeye basladım...Bu konu hakkında kesın bılgısı olan bır arkadas yardımcı olursa sevınırım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende amerikdan 5s getrtcem ama 350 dolar dediler bana sim kilitsizmiş acaba sim kilitli alıp pasaporta işlenip de mi getrcekler nasıl oluyo bu durum?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde elimde iphone 4 var almanyadaki abim kontratı doldugundan operatörden kilit kalldırmasını istemiş. Oparetörde kilidin kalldırıldıgı bilgisini vermiş.
Sormak istedigim kilit kalkmış oldugu söylenen cihaza sim kart taktıgımda sim geçerli degil, operatörden kilidi açtırın dermi (itunes e bagladıgımdada aynı mesajı veriyor).
Kayıt işlemi yapmadan sim kartı kullanmabilmesi gerekirmi yoksa kilit hala kalkmamışmıdır

X

xdelicamx

SDN Okuru
iphone 5s kaça sim kilidi hallolur tahhütsüzdür. lütfen İstanbul içinden yardımcı olacak arkadaş varmı.0 532 5654551 ben

Son mesajlar