İphone 4s Batarya

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Biliyorum fakat gidipde kimse bi bataryaya 275 tl vericek kadarda enayi degıl heralde ? :D dur bakalım bi sipariş verelim eğer sıkıntı cıkarsa ürünü aldıgım gibi gönderir geri söke söke alrım paramı :D
Orjinal olduğunu zannetmiyorum. Apple yedek parça temininde bulunmuyor bildiğim kadarıyla. (Kendisi hariç)
Kendi servisinde değiştir diyeceğim ama sitesinde 275 TL (bu nedir ya!) gibi bir fiyat yazıyor. Alttaki linkten bakabilirsin.
https://support.apple.com/kb/index?...y&locale=tr_TR&product=iphone&select=BATTERY_
Seçim sana kalmış.

Apple Destek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yetkisiz müdahaleler cihazı garanti dışı bırakır bunu bilerek işlem yapıyorsundur inşallah daha sonrasında cihazda garanti dahilindeki bir sorun için bile destek alamazsın. Üstelik yetkisiz müdahaleden dolayı garanti dışı kalan cihazla ilgili yetkili servisler artık parasıyla bile hizmet vermiyorlar. Bunlardan haberin varsa zaten tercih senin ama alacağın batarya kesinlikle ve kesinlikle orjinal değil.

S

selman eldes

SDN Okuru
www.ifixit.com adresinde orjinale en yakın batarya yı üreten tek firma. kargo parası biraz fazla tutabilir ama aldığında hiç pişman olmazsın...

Reaksiyon puanı
3
Kardeşim 60ile 70 tl arası orta derece bataryalar li-ion seni 2 seneden fazla götürür telefonuna verme şerefsizler 250 tl fiyat çekerler kendin değiştirebilirsin

ahaca

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
Orijinal bataryanın harici satışı olduğunu zannetmiyorum. Powerbank en iyi ara çözüm.