iPhone 11 İPhone XS, bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
8,012
Haklısın 11 gibi 7 yıl ömrü olan cihaz varken 2 yıl sonra pert olacak xs i niye alsın dimi.?? Siz ve sizin gibi bakış açısı olanlara bayılıyorum.Xs i önermemdeki tek sebep ekran değil.720 p çözünürlüğe sahip ekran, öküz gibi çerçeveler,zoom yapmaktan aciz kamera.Xs ile 11 arasında sadece 1 yıl fark var.Performans konusunda 11 daha iyi olabilir ama aradaki farkı günlük kullanımda anlayacağını düşünmüyorum.Batarya olayına gelince 11 in Batarya performansı daha iyi bu doğru ama 3 yıl sonra 11 bugün kü batarya performansını verecekmi? Kendine bu soruyu da sor.İphone cihazlarda arada 2 veya 3 jenerasyon fark olur dersinki uzun kullanacaksan güncel cihaz al haklısın derim ama 1 yıl fark için öküz gibi çerçevelere,leş ekrana para vermek bana mantıklı gelmiyor.
Koskoca Apple mühendisleri bunu düşünememiş zoom yapamıyor diye iyi ki bu sorunu tespit etmişsiniz. Apple'a bildirin de ödül alın telefon zoom yapamıyor diye.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Koskoca Apple mühendisleri bunu düşünememiş zoom yapamıyor diye iyi ki bu sorunu tespit etmişsiniz. Apple'a bildirin de ödül alın telefon zoom yapamıyor diye.
Hocam ben sana ne yazsam boş sen Apple dan kazık yemeyi kendine yakıştırıyorsun demekki.Aynı kafayla devam et.

Reaksiyon puanı
8,012
Hocam ben sana ne yazsam boş sen Apple dan kazık yemeyi kendine yakıştırıyorsun demekki.Aynı kafayla devam et.
Ana telefonum Xiaomi. Fiyata hemen çektiniz konuyu. Arkadaş XS mi 11 mi diyor yine edebiyata başladınız ekranı şöyle kamerası şöyle diye. Kullanan binlerce kişi memnun siz değilsiniz.

• Beğen
Reactions: _X_

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Hala buraya resim yükleyemediğim için hızlıresim’i kullandım.

Videoyu ise daha bulamadım. Bulursam ekleyeceğim

Ekli dosyalar

• 86015979-5DA5-4D17-AE86-796CD69527DD.png
    86015979-5DA5-4D17-AE86-796CD69527DD.png
    235 KB · Görüntüleme: 96

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Merhaba arkadaşlar. Ben telefonda çok fazla oyun oynuyorum dizi izliyorum. Oyunlarda kasmasın, en son grafikte oynayıp akıcı ve görüntü olarak güzel efekt renkleri vermesini istiyorum. Şuan İPhone 8 Plus kullanıyorum, telefonumu değiştireceğim. Sadece bu iki telefon arasında seçim yapmak istiyorum. iPhone XS 5.8 İnc Ekrana sahip bataryası 2650 MaH. iPhone 11 6.1 İnc ekrana sahip bataryası 3050 MaH. Öncelikle sorum batarya konusunda ciddi bir fark var mı ? Kamera konusunda pek bir fark olduğunu düşünmüyorum, ses konusunda da hiç fark olduğunu düşünmüyorum. Tek takıldığım yer, 7bin TL olan bir telefonun ekranı neden LCD olur. iPhone 11in ekran çözünürlüğü İPhone 8Plusın ekranından daha da düşük. Ama Xs oled ekran kullanıyor. Şık zarif olarak Xs çok hoşuma gitti. Aralarındaki bir sene güncel farkıyla Xs eski ve geride sayılmaz, aralarında hız farkı yok. Geniş Açı ve gece çekimi farkı var. Gece çekimi ve geniş açı için Oled ekrandan vazgeçilir mi ? Ayrıca İPhone 11 çok kaba ve çerçevesi Xse göre daha kalın. Xs boyut olarak çok iyi ve güzel. İşlemci konusunda da aralarında pek fark yok sanırım. Batarya konusunda sizce hangisi üzer ? iPhone 11 kullanan varsa, İPhone 11in ekrandaki çözünürlüğü canlılığı nasıl yazarsa iyi olur, Xs ile ekran farkı gerçekten çok fazla mı? Arkadaşlar çok kararsız kaldım, İPhone Xsmi İPhone 11mi şu iki cihaz arasında seçim yapamıyorum, gönlüm Xsten yana, ama gece çekimi geniş açı, ve bir yıl daha güncel yazan androidci arkadaşlar kafamı karıştırdı ? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Ekran,telephoto kamera ve tasarım önemliyse iPhone XS öneririm. 1 yıl daha fazla güncelleme,batarya,kamera,geniş açılı kamera ve işlemci önemliyse iPhone 11 öneririm. iPhone 11 in ekranı abartıldığı kadar kötü değil fakat iPhone XS kadar iyi bir ekranı yok.iPhone 8 Plus ın ekranından memnunsanız iPhone 11 in ekranından da memnun olacağınızı düşünüyorum.