Xiaomi Redmi Note 5 Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Merhaba arkadaşlar. Xiaomi Redmi Note 5 almayı düşünüyorum. Sizlere birkaç soru soracağım.

Xiaomi Redmi Note 5 Pro sizce beklenmeli mi?

Siz olsanız Xiaomi Redmi Note 5'i hangi site ve satıcıdan alırdınız? Aşağıda linkini paylaştığım benim gözüme çarpan birkaç site var. Gittigidiyor'dan paylaştığım linkte satıcı Cepport ve teknik servis KVK. Yaptığım araştırmalara göre Delta servis garantisiden memnuniyet biraz düşük gibi. KVK hakkında pek bir bilgim yok. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Bir sorum daha var. Hepsiburada'da hangi teknik servis garantisinde olduğunu nasıl öğrenebiliriz? Satıcı hepsiburada olunca belirli bir teknik servis garantisinde mi oluyor?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Merhaba arkadaşlar. Xiaomi Redmi Note 5 almayı düşünüyorum. Sizlere birkaç soru soracağım.

Xiaomi Redmi Note 5 Pro sizce beklenmeli mi?

Siz olsanız Xiaomi Redmi Note 5'i hangi site ve satıcıdan alırdınız? Aşağıda linkini paylaştığım benim gözüme çarpan birkaç site var. Gittigidiyor'dan paylaştığım linkte satıcı Cepport ve teknik servis KVK. Yaptığım araştırmalara göre Delta servis garantisiden memnuniyet biraz düşük gibi. KVK hakkında pek bir bilgim yok. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Bir sorum daha var. Hepsiburada'da hangi teknik servis garantisinde olduğunu nasıl öğrenebiliriz? Satıcı hepsiburada olunca belirli bir teknik servis garantisinde mi oluyor?
KVK bir teknik servis gittgidiyordan alacağın ürüne bir şey olursa ürününü onlara yollasan bile onlar direk KVK'ye yollar.
Hepsiburada'dan alırsan ürününe sadece hepsiburada bakar. Diye biliyorum.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Hepsiburada'dan alırsan ürününe sadece hepsiburada bakar. Diye biliyorum.
Öyle olduğunu sanmıyorum. Çünkü sayfada birden fazla satıcıdan seçmek mümkün.
1524551002653.png