iOS mu? Android Mi?

Bu konuyu okuyanlar

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Aynen kardeşim bunu Murat'a ayrıntılı bir şekilde açıklaman gerekir çünkü anroidden soğuduk artık.
Yok sıkıntı yok murat bey ile aramda bence sizde tartışmayın insanların telefon yüzünden biribirini kırması gerek
iOS'ta telefon numarası ile satın alım yok bayağı uğraştım bulamadım ve ayrıca androidin özgürlüğüne laf edemezsiniz.ben bir mesaj sesi ayarlamak için ne kadar uğraşıyorum.iOS kullanıcıyı kısıtlıyor ama jailbreakten sonra öyle bir sıkıntı yok.Android ise tamamen özgür kimse kötülemiyor çünkü zaten androidi hemen hemen tüm telefonlar kullanıyor eğer rezalet olsa bu kadar firma bu işletim sistemini kullanmazdı.Kendine göre birşey geliştirirdi ancak Apple bayağı yüksek bütçeli ve herşeyi kendisi yapıyor.Yani bu bana daha orjinal geliyor ne biliyim.Her neyse androidi kötüleyen yok,sadece iOS denen işletim sisteminin Android'den daha güçlü ancak güncelleme açısından farksız olduğunu düşünüyorum bu kadar.

İyide siz yazıyı hiç okumadan bir yorum yapmışsınız bir daha okuyun bakalım bu yorumu silersiniz

Nc quattro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yok sıkıntı yok murat bey ile aramda bence sizde tartışmayın insanların telefon yüzünden biribirini kırması gerek

İyide siz yazıyı hiç okumadan bir yorum yapmışsınız bir daha okuyun bakalım bu yorumu silersiniz
Pardon kardeşim sayfayı yenileyince gördüm sonuna kadar haklısın tamam ben iPhone kullanıyorum seviyorum o Samsung kullanıyor seviyor bu kadar bitti yani kesinlikle tartışmak elleri yormaktan başka bir işe yaramaz tartışınca firmalar telefon hediye etmiyor.;)

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Elektroniğe genel bakarsan Samsung 1 numara ama apple iPhone 8'de bir atılım yapar yukarıda yazdıklarımı serbest yaparsa ki çok zor o zaman iOS stabillikten ödün verecektir.Ama bunu stabillik ile beraber yapabilirse ve tasarımda iyileşme olursa o zaman bu telefonu eleştirenin olabileceğini sanmıyorum.

Açıkcası çok merak ediyorum ip8 mi? Yoksa note 8 mi?

Nc quattro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Elektroniğe genel bakarsan Samsung 1 numara ama apple iPhone 8'de bir atılım yapar yukarıda yazdıklarımı serbest yaparsa ki çok zor o zaman iOS stabillikten ödün verecektir.Ama bunu stabillik ile beraber yapabilirse ve tasarımda iyileşme olursa o zaman bu telefonu eleştirenin olabileceğini sanmıyorum.

Açıkcası çok merak ediyorum ip8 mi? Yoksa note 8 mi?
Büyük ihtimal Note 8 Appleın müthiş büyük adımlar atacağını sanmam bildiğin gibi sade.Şarj sıkıntısı olabilir hle ki yoğunsan kesin.iOS İle bir adım önde olsa da Note 8 S8 gibi baya ilerlemiş olur tahminimce:D

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Büyük ihtimal Note 8 Appleın müthiş büyük adımlar atacağını sanmam bildiğin gibi sade.Şarj sıkıntısı olabilir hle ki yoğunsan kesin.iOS İle bir adım önde olsa da Note 8 S8 gibi baya ilerlemiş olur tahminimce:D
Ben öyle düşünmüyorum ama bu yıl Apple'ının 10 yılı bunun Şeref'ine sağlam adımlar atacak gibi duruyor .

Ya ben Apple'ın sahibi olsam ilk önce ios'u özgürleştiririm stabillikle beraber ve daha uygun modellerde üretmeye başlarım tasarımdan önce sonra tasarıma bakarım

Nc quattro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben öyle düşünmüyorum ama bu yıl Apple'ının 10 yılı bunun Şeref'ine sağlam adımlar atacak gibi duruyor .

Ya ben Apple'ın sahibi olsam ilk önce ios'u özgürleştiririm stabillikle beraber ve daha uygun modellerde üretmeye başlarım tasarımdan önce sonra tasarıma bakarım
Apple tersine dosya uyumluluğunu azaltıp güvenliği artırıyor bu açıdan özgürlük androidde ve iPhone 8 in tasarımını gördüm hiç beğenmedim bence hiç hoş değil bu bi bak fikrini merak ettim biraz saçma olmuş eğer gerçekler buysa
IMG_1025.JPG

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Apple tersine dosya uyumluluğunu azaltıp güvenliği artırıyor bu açıdan özgürlük androidde ve iPhone 8 in tasarımını gördüm hiç beğenmedim bence hiç hoş değil bu bi bak fikrini merak ettim biraz saçma olmuş eğer gerçekler buysaEkli dosyayı görüntüle 24156
Beklenen böyle zaten apple kavisli ekran yapmaz eğer kavisli yaparsa arkadaki alüminyum kapaktan vazgeçmesi gerekiyor

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Vazgeçmesi gerekmiyor.
Huawei Mate 9 Pro arkası metal
huawei-mate-9-pro-mobile-phone-10.jpg
Yinede sanmam ikinci bir nedeninde biraz Samsung ile uğraşıyorlar bence apple benim kendi tasarımım oldun sırf samsungla aynı olmasın diye yapmaz.Çünkü telefon piyasasında iki ayrı dünyanın telefonları bunlar

Reaksiyon puanı
16,118
hayır ikiside değil en iyisi windows mobile windows phone her işinize yarar hack için komut satırı bilem var...

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Dos komutları MSDos ve Windows'ta geçerli. Android sh (kısıtlı bash) komutlarını destekliyor. Her komut bir programdır. Android'de unix programcıkları (kısmen) mevcut.