İos mu Android mi?

halil007

Doçent
8 Ağustos 2012
511
124
43
En iyisi alabildiğiniz yahut alabilme ihtimaliniz olandır. Lakin tavsiyem, iOS alacak iseniz Eylülü bekleyip yeni fiyatlara göre X serisinden, Android ise Samsung gibi arkası sağlam ve nispeten kendi sistemi olan sağlam markaları seçmenizdir. Orta ve üste yakın modeller uzun yıllar götürür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kusura bakma, sanki övdün gibi geldi de dayanamıyorum o tiplere.
Övedursun ne olmuş, fanatiklik var, olur. Nasıl Fenarbahçe, Beşiktaş ve sair futbol takımlarına olunuyor, bir markaya da olunabilir.

grbzz

Dekan
Emektar
28 Aralık 2018
6,856
9,768
293
Ben Samsung Galaxy S9+ kullanıyorum yeri gelir överim yeri gelir yerin dibine gömerim.
Kusura ben değil doktorlar bakıyor, ama genelde sen çok övüyorsun yorumlarını iyi oku.
İyi olana kötü denmez, samsung konsunda tecrübeliyim. Samsung'a sürekli laf söyleyen kesimi eleştiriyorum. Sen çok takılma bana kendi yorumlarınla ilgilen :)

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
4 Aralık 2017
6,107
5,095
1,708
29
İyi olana kötü denmez, samsung konsunda tecrübeliyim. Samsung'a sürekli laf söyleyen kesimi eleştiriyorum. Sen çok takılma bana kendi yorumlarınla ilgilen :)

Çok komiksin ben kendimi bildim bileli Samsung kullanıyorum, İyi ye iyi kötü ye kötü denir iyi olan bir cihaza kötü demeyiz zaten.
Ben Teknik serviste çalışıyorum kimin daha tecrübeli olduğu konusunda hiç değinmeye bile gerek yok
Ben 15 yaşından beri bu işlerle uğraşıyorum, Ben eğer bir konuda sorun yaşıyorsam dile getiririm istediğin kadar eleştir.
Kendi yorumlarımla yeterince ilgiliyim Fanboy diyen sensin bende bana böyle itam da bulunmadan önce kendi yorumlarına bak dedim olay bu.

halil007

Doçent
8 Ağustos 2012
511
124
43
Çok komiksin ben kendimi bildim bileli Samsung kullanıyorum, İyi ye iyi kötü ye kötü denir iyi olan bir cihaza kötü demeyiz zaten.
Ben Teknik serviste çalışıyorum kimin daha tecrübeli olduğu konusunda hiç değinmeye bile gerek yok
Ben 15 yaşından beri bu işlerle uğraşıyorum, Ben eğer bir konuda sorun yaşıyorsam dile getiririm istediğin kadar eleştir.
Kendi yorumlarımla yeterince ilgiliyim Fanboy diyen sensin bende bana böyle itam da bulunmadan önce kendi yorumlarına bak dedim olay bu.
Meselenin çıkışı hızlı şarjdan mı?