Yardım Instagram beğendiğim gönderileri göremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Slayerr06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Instagram da beğendiğim gönderileri göremiyorum. Beğendiğim fotoğraflar gözüküyor ama içeriğine tıklayınca "BEKLENMEYEN BİR HATA OLUŞTU" sorunu veriyor. Videolarda bi sıkıntı yok sadece fotoğraflarda oluyor 3 4 gün oldu düzelmedi sorun neyden kaynaklı olabilir? (uygulama güncel)

Ekli dosyalar

• IMG_20211119_220936.jpg
    IMG_20211119_220936.jpg
    16.5 KB · Görüntüleme: 194

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Merhaba Slayerr06 kardeşim, bu gibi durumlar güncelleme almamış veya uygulamadan kaynaklı olan güncelleme sonrası olabiliyor, bu sorunun devam etmediğini düşünüyorum şu tarih itibari ile çünkü metaya geçiş sonrasında sistem düzeldi.

Slayerr06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Slayerr06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Slayerr06 kardeşim, bu gibi durumlar güncelleme almamış veya uygulamadan kaynaklı olan güncelleme sonrası olabiliyor, bu sorunun devam etmediğini düşünüyorum şu tarih itibari ile çünkü metaya geçiş sonrasında sistem düzeldi.
Cevabınızı geç gördüm hocam kusura bakmayın. Sorun hâlâ devam ediyor. Uygulama güncel telefonumun android sürümü 11. Düşük de değil hâlâ anlamış değilim çok canımı sıkıyor bu durum.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Cevabınızı geç gördüm hocam kusura bakmayın. Sorun hâlâ devam ediyor. Uygulama güncel telefonumun android sürümü 11. Düşük de değil hâlâ anlamış değilim çok canımı sıkıyor bu durum.
Estagfurullah, o zaman şöyle bir şey denemediğinizi düşünerek cevap veriyorum. Uygulamayı kaldırıyoruz.

Hatta farklı bir telefondan açtığınızda aynı durum söz konusu oluyor mu test edebiliyorsanız süper. Olasılık yoksa uygulamayı kaldırıp varolan bütün datalarını silip tekrar indirip giriş yapmanızı tavsiye edebilirim.

Son mesajlar