Huawei tarayıcı sorunum!

Bu konuyu okuyanlar

Kedibeyi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Huawei p40 lite kullanıyorum ve bildiğiniz üzere bu telefonun google hizmetleri yok. Bundan dolayı Huawei kendi telefonunda kendi tarayıcısını kullanıyor fakat geçtiğimiz günlerde kullandığım tarayıcı ya bisey oldu ve tarayıcının üstü beyaz bir şekilde 2-3 satır boş kaldı bunu yan cevirsemde aynı oluyor. Çok büyük bir problem değil gibi gözüküyor belki ama gerçekten de film falan izletmiyor adam akıllı kullanamıyorum tarayıcıyı lütfen yardım edin şunu nasıl düzeltebilirim sorunu nasıl çözerim. Fotoğraf da ekleyeceğim ona göre cevaplarınızı bekliyorum.

Screenshot_20210131_192608_com.huawei.browser.jpg

Reaksiyon puanı
1,056
Arkadaşlar Huawei p40 lite kullanıyorum ve bildiğiniz üzere bu telefonun google hizmetleri yok. Bundan dolayı Huawei kendi telefonunda kendi tarayıcısını kullanıyor fakat geçtiğimiz günlerde kullandığım tarayıcı ya bisey oldu ve tarayıcının üstü beyaz bir şekilde 2-3 satır boş kaldı bunu yan cevirsemde aynı oluyor. Çok büyük bir problem değil gibi gözüküyor belki ama gerçekten de film falan izletmiyor adam akıllı kullanamıyorum tarayıcıyı lütfen yardım edin şunu nasıl düzeltebilirim sorunu nasıl çözerim. Fotoğraf da ekleyeceğim ona göre cevaplarınızı bekliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 137328
Masaüstü sitesine geçiş yapılmış ordaki 3 noktaya bas aşağı in orda masaüstü sitesi yazacak ordaki tiki kaldır sorun çözülür

Kedibeyi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Masaüstü sitesine geçiş yapılmış ordaki 3 noktaya bas aşağı in orda masaüstü sitesi yazacak ordaki tiki kaldır sorun çözülür
Dostum rahat yazabilmek için açmıştım onu ben şuanda aynı durumda maalesef bu arada hata benim bir şey yapmışımdır, böyle olmuştur. Böyle değildi yani ben bozdum nasıl yaptıysam artık.

Kedibeyi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler düzelttim sorunu aşırı mutluyum şuan, sorunu yaşayan ve ya yaşayabilecek olan arkadaşlara anlatayım. Ayarlara girdim, ekran yazdım, diğer ekran ayarlarına bastım ve kesim alanında 2.olan yani kesimi gizle seçeneğini seçtim. Yardım etmenize gerek kalmadı saolun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğimi uyguladın mı?
Çözdüm saol kankan ondan değilmiş