HTC One Sarj Sorunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar HTC desire s kullanıyorum. 2.5 sene oldu. Gece saat 22.00 de açık şekilde şarja takıyorum sabah 08.00 de şarj dolmamış oluyor. %80 lerde oluyor. Bunu nedeni nedir?
Bir de dikkatimi çekti; bataryanın üzerinde + - olan tarafta beyaz küçük bir alan var bu alan git gide kırmızıya dönüyor nedeni nedir?

beatt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim telefonum HTC ONE. Telefonu 4 gün önce aldım. Telefonu full sarjdan cikardigimda 2 bilemedim 3 biraz az kullasam 4 yada 5 saat gidiyor. Ama hiç kullanmasam nerdeyse hiç gitmiyor . Wi-fi den internete girdiğimde çok hızlı gidiyor . Ne olur bana YARDİM EDİN! Telefonu ilk aldığımda sarja taktım %32 şarj vardı. :helpsmilie: :(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu arada guncelleme 4.4.2 forumlarada bakılırsa bi problemi de bundan olmuş. Katılıyorum. Bende de öyle.

Telefonu ilk aldığımda sarja taktım. %32 şarj vardı kendisinde. Ben yeni taktigim halde.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun var fıtıl oldum teknık servıse verıp 20 gun telefonsuz da durmak ıstemıyorum, 4.2.2 ye gecıtgıme lanet ettım eskı surumede dönemıyorum, bu son surumde eskıden 2 saat surmeden sarjı dolan cıhaz artık 6*7 saate anca doluyor, dolmus gösterirken kablo baglantısnı telefon ıle kesıp yenıden takıyorum anında % 88,92 fln diyo androıt den sogudum vesselam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
htc one var bende gece takıyorum şarja 4 veya 5 saat gidiyor en fazla ama artık daha az gidiyor neredeyse dakikada 1 %1 şarjım gidiyor durduk yere bile neden acaba .?

thkbc24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
artık bıktım yaw hep jarz sorunları falan akıllı telefon almıssınız tabi cok normal ya sorunlar?

:huh:artık bıktım yaw hep jarz sorunları falan akıllı telefon almıssınız tabi cok normal ya sorunlar?
huh.gif

:huh:artık bıktım yaw hep jarz sorunları falan akıllı telefon almıssınız tabi cok normal ya sorunlar?
huh.gif

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Htc One V kullanıyorum bir yıldır şimdiye kadar bir sıkıntısını görmedim 2 gün önce bi yolculuk esnasında otobüsün usb girişinden şarj ettim ne olduysa bu iki gün içinde oldu. telefon sarj oluyor gözüküyor saatlerce duruyo ama çıkardıgım zaman % 5 ya da %10 oluyor sarj tutmuyor resmen kapalıyken de denedim yine aynı sey oluyor sizce ne olmus olabilir_?

Şarj aletini değiştirmeyi dene ;)

A

Ay49az

SDN Okuru
Benim cihazim cok gec sarz aliyor 8 gibi takiyorum 6 ya kadar ancak doluyor ne yapmam gerekkir yardimci olan herkese tskur ederim