iphone 6s pil sorunu(?)

Bu konuyu okuyanlar

leviathanz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
merhaba arkadaslar, forum da yeniyim. 2-3 gun once iphone aldim. fakat soyle bir sorun var, ki sorun mu degil mi bilmiyorum. telefon sarj edilirken %96 dan 97 e 30 dk da doluyor. sonra bir ara bi bakmissin %100 olmus. kullanirken falan sarj gostergesi hic oynamiyor, ama bazen bi dusuyor %60 ken % 57 falan oluyo kafasina gore. bi de bazi sarkilar da hoparlor biraz cizirdiyor sanki ama genel olarak ses kalitesi cok temiz. ama bazen sanki hoparlor patlakmis hissi veriyor. simdiden yardimlariniz icin tesekkur ederim.

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
şarj göstergesi düzgün değil ama esas sorun hoparlörü müzik dinlemek için değil... bence kaliteli kulaklık almanda fayda var...

leviathanz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
şarj göstergesi düzgün değil ama esas sorun hoparlörü müzik dinlemek için değil... bence kaliteli kulaklık almanda fayda var...
haci cok tesekkur ederim. hoparlor hakkinda dedigin sey gayet mantikli. iphone kulakligi yetiyor. gayet kaliteli. ama ne bileyim, sanki telefonu ilk aldigimda daha cok ses cikiyor du gibi bi his var icimde fakat onu da biraz olsun giderdin :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ben de eşim için yeni getirttim yurtdışından, şarjı çok sağlam dayanıyor başlangıca göre. (Yoğun kullanım ile %23'te 6 saat ekran süresi gördüm)
Hoparlörü, ses kaydı oynatma ve telefon görüşmesi konusunda çok gerçekçi ama müzik dinlemedim henüz.
Demem o ki, senin cihazda sıkıntılar mevcut. Garantiye vermelisin.