Bu konuyu okuyanlar

g626dhtc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar cok abestmi oldu bilmiyorum, suan mobildeyim ve foruma ilk gelişim bunun icin konu acmamalimiydim ama bana yardim edin,
htc desire 626g dual sim telefonum var yaklasik 3ay once v*t*nda* satin aldim ve telefon 4.4.2 kitkat geldi 626ya guncelleme gerekli ve aldigimdan bu yana 10 , 15mb lik 2 guncelle geldi ve bana 5.1 guncellemesi lazim saat sabahin 4 ve buraya gelmem lazimdi dedigim gibi belki telefon android 5 olsa soyle sorun olmaz
1, Galeri,ve Kameraya bastigim anda ön kameradan kulagi rahatsiz edecek seste ÇIT sesi geliyor biliyorum şuan lens diyeceksiniz ama boyle olamaz ve ara sirada kapaniyor siyah ekran gelip uygulama yeniden basliyor ve bu sorun Inst*gr*m gibi kamera izni veripte kullandigimiz uygulamalardada oluyor mesela uygulamada boyle assa assa gezerken o kamera acilirken cikan CIT sesi geliyor 2 saniye sonra siyah ekran gelip ana ekrana atiyor ve 2 saniyeligine wallpaper simsiyah ve oradaki simgeler yok oluk cikiyor ve geri geldiginde durdu hatasi veriyor belki bu android 5de duzelirmi Htc guncelleme vermiyor sizce CPU-Z den islemcisine bakip root mu indirsem Odin ile 5.1 atsam olurmu yada bu modelin rootu yokmudur brick olurmu sizlerden yardim bekliyorum buraya kadar okuyanin gozune agzina saglik tesekkur ederim birde cozume ulassam keske :/

Son mesajlar