HTC 10 - S7 edge?

Bu konuyu okuyanlar

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Evet ön kamerada hTC başarılı.

Arka kamerada ise Samsung rakipsiz. Ama htc 10 da rakiplerinden çok geri kalmayan bir kamera performansı sunuyor.
Samsung arka kamerada rakipsiz demek yanlış.Htc 10 ile S7 Edge kamerada rakipsiz değildir.Dxomark testlerinde iki amiral gemi de 88 puan aldı.Sdn nin yaptığı S7 Edge Htc 10 karşılaştırmasında S7 Edge ye 8.5 puan verdi Htc 10 a 9.5 puan verildi.İstersen özelden daha ayrıntılı acıklayabılırım

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Evet ön kamerada hTC başarılı.

Arka kamerada ise Samsung rakipsiz. Ama htc 10 da rakiplerinden çok geri kalmayan bir kamera performansı sunuyor.
siz olsanız hangi telefonu alırdınız neden?

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Ben olsam iki cihazın da en iyi yönünü kıyaslardım.

Benim gözümde iki cihazın en iyi güzelliği büyük batarya mı yoksa yazılımsal güzellikleri olan Sense mi diye kıyaslamak olurdu. Cihazın ısınmasının beni rahatsız edeceğini düşünmediğimden de S7 Edge derdim ben.

Arada kaldığınız cihazlar çok iyi cihazlar. Bu yüzden karar veremiyorsunuz. Daha doğrusu bundan sonra ne seçerseniz seçin üzüleceğinizi sanmıyorum ben.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Ben Htc 10 alırdım.Neden diye sorarsanız biraz sakarım çok düşürme üstune basma gibi kazalar yaşıyorum.Aynı zamanda bir iyi bir manzara çekmek özçekim yapmayı severim.Samsung un kamerasını ben pek beğenmedim.Renkleri olduğundan canlı göstermiş Htc ise tam rengine yakın bir şekilde gösteriyor.Zaten 2 amiral geminin özellikleri neredeyse aynı sadece kağıt üstünde olan milimetrik farklar.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Ben olsam iki cihazın da en iyi yönünü kıyaslardım.

Benim gözümde iki cihazın en iyi güzelliği büyük batarya mı yoksa yazılımsal güzellikleri olan Sense mi diye kıyaslamak olurdu. Cihazın ısınmasının beni rahatsız edeceğini düşünmediğimden de S7 Edge derdim ben.

Arada kaldığınız cihazlar çok iyi cihazlar. Bu yüzden karar veremiyorsunuz. Daha doğrusu bundan sonra ne seçerseniz seçin üzüleceğinizi sanmıyorum ben.
Bence kırılırsa üzülür diye düşündüm cam arkası biraz sıkıntı yapabilir.Telefon u yaptırmak bayağı para gerektirir.Diye düşünüyorum.Malum her şeyi düşünmek gerek.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Bu linkte de s7 ile htc 10 var.Zaten s7 deki sağlamlığın aynısı s7 Edge de de vardır diye düşünüyorum.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Arkası cam telefon almak büyük cesaret. Düşünce ya ön, ya arka mutlaka biri kırılacak..

apoloo97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkası cam telefon almak büyük cesaret. Düşünce ya ön, ya arka mutlaka biri kırılacak..
ben iki sene xperia z kullandım telfonun iki yüzü de cam kaç defa düşürdüm belki şanslıydım ama köşelerde hafif boya atmalar ve kılcal çizikler haricinde hiç bir şey olmadı

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Spigen kılıflar var s7 edge için gayet de şık biraz ağırlık yapar ama sorun olmaz. Sağlamdır spigen kılıflar. ön tarafa da yine spigen bir ekran koruyucu yapıştırırsın yan yüzeyleri de kaplıyor

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
S7 Active de düşünebilirsin.O telefon sağlam ve neredeyse htc 10 ile neredeyse aynı özelliklere sahip snapdragon 820 4 gb ram 12 megapiksel arka kamera 5 megapiksel ön kamera kullanıyor.Türkiye de satışa girerse bence bır bak

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
kılıf takıyorsam s7 edge tasarımının ne özelliği kaldı yahu kalınlaşıyor telefon hem :)

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Xperia Z'nin arka yüzü cam mı? Emin misin?

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
o telefonu yere düşürürsen kırılma ihtimali çok yüksek ama o zaman görürsün tasarımının nasıl olacağını :D

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Bak htc 10u da yere düşürsen fark etmez. Arkası kırılmaz belki ama köşeleri soyulabilir çizilebilir. O yüzden kılıf her telefona şart. Yere düşürdükten sonra da çizikler soyulmalar gözükmesin diye kılıf alacaksın zaten :D

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Bak htc 10u da yere düşürsen fark etmez. Arkası kırılmaz belki ama köşeleri soyulabilir çizilebilir. O yüzden kılıf her telefona şart. Yere düşürdükten sonra da çizikler soyulmalar gözükmesin diye kılıf alacaksın zaten :D
Bazı insanlar kırdıktan sonra alır zaten :D

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
telefonla ilgili bazı sıkıntılar var diyorlar napsam bilemedim

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Mika tarzı bir cam kaplama. S7, Note 5 gibi cihazlarda kullanılan camlardan değil.

z serisinin arka sı da gorilla glass diye biliyorum hatta tanıdık düşürüp kırmıştı mika olsa düşmeye daha dayanıklı olurdu ama mika da iyi fikir miş

Son mesajlar