HTC 10 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
arkadaşlar bu cihazın biraz yoğun kullanımda şarz performansı nasıl?
bir günü çıkartıyor mu :D

Ferreci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yukarıda bir arkadaş media markttan aldığını söylemiş cihazı, Türkiye'den çekiliyorlar şuan az insanı kazıklamadılar bende dahil. Geçmiş olsun birdaha kullanmayın orayı.

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Edge sevmeyen birine bu soru sorulduğunda çok objektif cevap alamazsınız :) ben htc 10 için piyasanın en iyisi diyorum. Kişiden kişiye değişen göreceli kavramlar dışında tek eksiği şarjı. Biraz daha iyi olabilirdi.

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Genel olarak cihazda her hangi bir kronik arıza yok anladığım kadarıyla bu güzel haber, bilgi paylaşımında bulunan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.ALLAH C.C. nasip ederse temmuz ayında bende sizlere katılıyorum siyah htc10 favorim:)

drisilay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Edge sevmeyen birine bu soru sorulduğunda çok objektif cevap alamazsınız :) ben htc 10 için piyasanın en iyisi diyorum. Kişiden kişiye değişen göreceli kavramlar dışında tek eksiği şarjı. Biraz daha iyi olabilirdi.
Htc 10 ile note 5 i kısaca karsilastirabilir misiniz? Ben note 5 kullanmis ve bırakmış bir kullanıcı olarak deneyimlerinizi merak ediyordum. Teşekkür ederim

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Htc 10 ile note 5 i kısaca karsilastirabilir misiniz? Ben note 5 kullanmis ve bırakmış bir kullanıcı olarak deneyimlerinizi merak ediyordum. Teşekkür ederim
Htc 10 donanım ve yazılım tarafında güncel bir model.
Sense arayüzü touchwize göre daha stabil. ( Kullanışlı bulmayanlar var onlara da saygı duyuyorum göreceli bir konu sonuçta )
Kamera konusunda htc 10 farkı hissettirecek kadar iyi. Hatta s7 ile gün ışığı yani güneş altında aynı mekanın aynı şartlar altında resimlerini çektiğimizde s7 aşırı pastel tonlarında çıkartıyor. Htc daha gerçekçi. Işıksız veya evde floresan altında ise s7 bir tık daha iyiydi.
Ses konusuna değinmiyorum sonuç açık ve net :)
Batarya konusunda ise note 5 ile 7 saat 20 dakika ekran süresi almıştım. Htc 10 ile 6 saat gördüm en fazla. Kısaca note 5 daha iyiydi.
Ekran olarak ikiside kaliteli. Parlaklık ayarı note 5 bir tık daha fazla. Beyaz renkler ise htc 10'da daha beyaz.
Hızlı şarj htc 10'da bir tık daha hızlı.
Kasa kalitesi htc 10 önde.
Telefonu aldığımdan beri en ufak kasma, takılma olmadı. Note 5'te ara sıra kilit ekranında kilidi açınca 5-6 saniye donup kalıyordu telefon. Onun haricinde note 5'de htc 10'da sorunsuza yakın modeller.
Ekstra olarak htc 10'da güneş altında ekranda dikey çizgiler beliriyor. Ekran panelinden kaynaklı birşey. Her zaman olmuyor ara sıra farkediyorsunuz.
Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Sormak istediğiniz farklı birşey varsa sorabilirsiniz.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
htc 10 ile aynı bataryaya sahip ve amoled ekran olduğu için doğal
Ama HTC 10 un ekranı daha küçük ve işlemcisi daha yeni. Bataryayı daha verimli kullanır deniyordu. O zaman en iyisi NOTE 7 ve S7 edge arasından seçim yapmak.

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Ama HTC 10 un ekranı daha küçük ve işlemcisi daha yeni. Bataryayı daha verimli kullanır deniyordu. O zaman en iyisi NOTE 7 ve S7 edge arasından seçim yapmak.
Note 5 kullanıcı formuna ekran sürelerini sorarsan daha faydalı olur senin için.

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bir uygulamada hızlı bir şekilde işlemler yaptığım vakit fotoğraflar, keep, kamera falan uygulama durduruldu diye aptal saptal bir şey yapıylr sizde de oldu mu?Örneğin peşpeşe fotoğraf sildiğimde veya keep de düzeltme yaptığımda.

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bir uygulamada hızlı bir şekilde işlemler yaptığım vakit fotoğraflar, keep, kamera falan uygulama durduruldu diye aptal saptal bir şey yapıylr sizde de oldu mu?Örneğin peşpeşe fotoğraf sildiğimde veya keep de düzeltme yaptığımda.
Uygulamalar arasında geçiş yaparkrn bazen uygulamalara bazen kısa süreliğine parça parça iç içe geçiyor.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
batarya senin için çok önemliyse note 7 alabilirsin samsung ekranları ve arayüzünü bende çok seviyorum ama HTC androidde apple stabil, güvenli, sağlam

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
fifa 16 real racing gibi oyunlarda donmalar oluşuyor diyorlar bir bakar mısın kardeş?

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Olmadı.

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Genel olarak cihazda her hangi bir kronik arıza yok anladığım kadarıyla bu güzel haber, bilgi paylaşımında bulunan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.ALLAH C.C. nasip ederse temmuz ayında bende sizlere katılıyorum siyah htc10 favorim:)
Bekliyoruz inşallah :)

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
fifa 16 real racing gibi oyunlarda donmalar oluşuyor diyorlar bir bakar mısın kardeş?
İlk aldığımda oynamıştım şuan yok oyun. Ama kasma falan olmadı cayır cayır oynuyordu. Word of tanks oynuyodum en son onda donmalar oluştu fakan intetnet kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Oyun da sıkıntı yok. Biraz ısınıyor. Makul denilebilir. Şarj da fena ısınıyor.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
İlk aldığımda oynamıştım şuan yok oyun. Ama kasma falan olmadı cayır cayır oynuyordu. Word of tanks oynuyodum en son onda donmalar oluştu fakan intetnet kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Oyun da sıkıntı yok. Biraz ısınıyor. Makul denilebilir. Şarj da fena ısınıyor.
oyun oynarken ne kadar ısınıyor eli belli süre sonra rahatsız eder mi?

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Batarya performansı ile ilgili bir örnek
Burda gördüğünüz gibi 34 saatlik kullanım süresi var.
cbab383420ec921fcc8990be2a51bb95.jpg

Burda da ekranın açık kaldığı süre.
Dipnot:Müzik dinlerken ekran kapalı olduğu için ekran süresine dahil edilmiyor.
78422090c57fcc68daee956520217bab.jpg

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Batarya performansı ile ilgili bir örnek
Burda gördüğünüz gibi 34 saatlik kullanım süresi var.
cbab383420ec921fcc8990be2a51bb95.jpg

Burda da ekranın açık kaldığı süre.
Dipnot:Müzik dinlerken ekran kapalı olduğu için ekran süresine dahil edilmiyor.
78422090c57fcc68daee956520217bab.jpg
oyun oynadın mı kardeş sadece twitter mı yoksa?

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Geçenlerdede bir magaza adı B... S kdv kampanyası yaptı sonradan öğrendimki servisten gelen iadeli ayıplı tamir görmüş cihazları süsleyip piyasaya veriyorlarmış.. Arkadaşlar telefon alacaksanız avrupapada yakınınız varsa verin siparişi .. Buraya ayıplı ürün pompalıyorlar haberiniz olsun .. Bir ürün alırken kasada iyice bakın inceleyin ..

Arkadaşın birisi böyle paylaşım yapmış mediamarkt mağzasında da aynı sorunu yaşayan olmuştu sanırım ne yapcağız almıycaz mı bu ne?

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
oyun oynadın mı kardeş sadece twitter mı yoksa?
Oyun oynayarak 34 saat kullanımda 5.30 saat ekran süresi veren hangi model var ki? Belki iphone 6s plus olabilir. Android tarafında 34 saat kullanımda oyun oynayarak alınabilecek ekran süreleri 3 saat civarı olur. Bu örnek telefonda oyun oynamayanlar içindi. Tüm sosyal uygulamalar, bol bol fotoğraf çekme, internet, e-mail, müzik dinleme ve arama yapma işlemlerinde 1 günü çok rahat çıkarttığını görmek için bir örnekti. 34 saatlik kullanım süresini 20 saatlere düşürdüğünüzde gün içinde 6 buçuk saat ekran süresi görmek mümkün htc 10 ile. Batarya konusunda sıkıntı yaşatmaz, yarı yolda bırakmaz.

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Ben dışarıdan getirtmeyi planlıyordum.Bu haberleri görünce kararımın ne kadar yerinde olduğunu şimdi daha iyi görüyorum.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
telefonun kendi uygulamalarını değil de google uygulamalarını kullanmasını çok eleştiren var google uygulamaları çok kötüymüş öyle mi?

Son mesajlar