Hepinizi çok seviyorum.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Ben herkesi olmasa da, seni seviyorum mesela Undy.:)
Her ne kadar genelde sadece tartışma ortamlarında bulunsak da, doğru bildiğini, düşündüğünü söyleyen adamsın. Yeterlidir benim için.

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Çoook teşekkür ederim kendimi geliştirebilmişim demekki :)

Siz değerli büyüklerimden öğreneceğim çok şey var

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
İtiraf derken doğruları konuşmak lazım...Hepinizi derken ben hariç eminim ayrıca beni sevme kardeşim,çünkü yazdıklarının nereye gideceğini bilmeden yazıyorsun bazen...Bu nedenle benden sevgi ve sana karşı anlayış bekleme...

Klavye arkasından tartışma anında ana,avrat,sülaleyi kelimelerinle mesajına taşır karşındakine ima yolu ile bile olsa niyetini belli edecek kelime kullanırsan, özür dilemenin ve bazen geri çekilmenin büyük bir erdem olduğunu unutursan, telafisi mümkün olmayacak bir durum yaratırsın unutma...Gerçek hayatta; bunu karşılığı burdaki gibi hafif kalmaz yani...Bunu bir tavsiye olarak kabul et...

Her neyse iyi forumlar, güzel paylaşımlar dilerim...:flowers:

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Emin ol beni attırmaya çalışsanda sana da hiç kızgın değilim, spor konularında yanlı mesajlarını gördüğüm sürece seninle tartışırım..

Ben bu yaşıma gelmişken olgunlaşıyorken bir takım yüzünden zorda kalmadıkça kimsenin annesine ailesine kolay kolay küfür etmem. İmada da bulunmam.

Ailene mübarek annene küfür yemişsin, diyorum eden arkadaşa sil küfürünü bunlar anasına bacısına küfür ettiricek duruma gelmişler diyorum hem ona hem de sana iyilik yapmış oluyorum.
Sen o gün sarfettiğin sözler ile küfür yemeyi hakkettin ve küfürü yedin dediğim buydu küfürü yemek istercesine insanları tahrik ettiğindi.

Geçmiş gitmiş olayı böyle pozitif bir ortamda dile getirmen son derece yersiz ve altında başka anlamlar arayabileceğim bir olaydı. Ama seninle tartışmamayı seçiyorum sen istediğini düşünmeye devam edebilirsin.

Savaş olsa yarın bigün hepimizin başkalarına karşı tek yürek olucaz, bu sınırlar içerisinde yaşadığımıza göre kardeşiz.

Tavsiyen için sağol, sosyal hayatı - sanal hayatı ayırt edebilirim. Ve kimseye sebepsiz saldırmam. Yaşadığım olaylarda hep mağdur olanımdır. Ve eğer istiyorsan sosyal hayata geçelim ve göster o karşılığını.

Saygılar :flowers:

Asil_haK

Asistan
Reaksiyon puanı
17
UndyingDarkness : lafla olgun olunmuyor şu yazdığın son mesajı 5 yıl sonra okusan sen bile tebessüm edersin kendi mesajına.Kimse küfrü hak etmez sen de birilerinin küfrü hak edip etmediğine karar veremezsin.

Neyse önemli olan hepinizi seviyorum demek değil önemli olan bu cümlenin içini doldurabilecek mesajlara imza atmaktır.Mesela bu konu bunun için iyi bir başlangıç olbilir:)

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Emin ol beni attırmaya çalışsanda sana da hiç kızgın değilim, spor konularında yanlı mesajlarını gördüğüm sürece seninle tartışırım..

Ben bu yaşıma gelmişken olgunlaşıyorken bir takım yüzünden zorda kalmadıkça kimsenin annesine ailesine kolay kolay küfür etmem. İmada da bulunmam.

Ailene mübarek annene küfür yemişsin, diyorum eden arkadaşa sil küfürünü bunlar anasına bacısına küfür ettiricek duruma gelmişler diyorum hem ona hem de sana iyilik yapmış oluyorum.

Sen o gün sarfettiğin sözler ile küfür yemeyi hakkettin ve küfürü yedin dediğim buydu küfürü yemek istercesine insanları tahrik ettiğindi.

Geçmiş gitmiş olayı böyle pozitif bir ortamda dile getirmen son derece yersiz ve altında başka anlamlar arayabileceğim bir olaydı. Ama seninle tartışmamayı seçiyorum sen istediğini düşünmeye devam edebilirsin.

Savaş olsa yarın bigün hepimizin başkalarına karşı tek yürek olucaz, bu sınırlar içerisinde yaşadığımıza göre kardeşiz.

Tavsiyen için sağol, sosyal hayatı - sanal hayatı ayırt edebilirim. Ve kimseye sebepsiz saldırmam. Yaşadığım olaylarda hep mağdur olanımdır. Ve eğer istiyorsan sosyal hayata geçelim ve göster o karşılığını.

Saygılar :flowers:

Tüm şikayetlerime karşın o küfürü yazan atılmadı ne yazık ki, mesajını editledi gülündü geçildi...

Güzel mi oldu?

Bana iyilik yapmışsın ne yaptın peki :

"Değmez bunlara değiştir mesajı, delikanlı olan arkadaşın mesajını alıntılamasın diye arka çıktın,analarına küfür yemekten bu kadar hoşlanan bir topluluk yoktur diye gelip siz sülalenize küfür etmemi istediniz diye devam eden destek olan sen değil miydin kardeşim...

Yukarda Allah var önce yapılan haksızlığa arka çıkma küfürü hakaretle destekleme bu bir...

Takmışın beni forumdan atmak için uğraşıyorsun diye yazıyorsun.Benim öyle bir niyetim yok sen öyle anlamaya devam et...Sana; yaptığın hataları yüzüne söylüyorum sen anlayamıyorsun...

Ayrıca küfür edeceksen kelimelerini iyi seç karşındakine küfür etmeyi öğren ,ana sülaleyi ağzına alırken ve alanları desteklerken iki kere düşün...Bir nasihat daha...

Bu forumun kötü tarafı işte bu şikayet ettiğin halde küfür eden atılmıyor,bu saatten sonrada atılması insan onuru ve forum saygınlığı açısından hiç bir anlam ifade etmiyor zaten...

Her türlü basılır bu forumda demi UndyingDarkness kardeşim...

Önce yazdığınız kelimeleri bir temizleyin sonra karşıma gelin,siz yazdınız diye o küfürler bana ulaşmaz zaten ,küfür dilinle tasdiklediğin bir günahtır var git günahlarına günah ekle...

Tüm arkadaşlardan özür diliyorum böyle bir ortam yarattığım için ama itiraf denilince doğrular gelir akla...

Pesimistyle!

Profesör
Reaksiyon puanı
50
Yaradanı severim Yaratandan ötürü..
Bizde seni seviyoruz kardeşim :)

Handikap senide :D

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
seviyom nan hepinizi hemde oyle boyle egil:D

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Hatalarım olmuştur sevgi dolu olmam zaman zaman hatalar yapmama ağzımdan ellerimden kötü sözler çıkmasına engel olamamış olabilir ama hiç kimse hatasız değil zaten.

Eğer hatamın olduğu istemeden kırdığım hakaret ettiğim kişilerden özür dilerim :)

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Artık daha olgun davranıyorsun sanki, biz de seni seviyoruz yeni sezon başlasa da tartışmalara devam etsek :D

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Teşekkür ederim dostum :)

Temel felseve sevgi :D bu kurallar çerçevesinde istediğimiz kadar tartışabilir kavga edebiliriz :D

bohongtw

Doçent
Reaksiyon puanı
27
lafta kalmasin haci abi , sevdigin birisi icin ne yapardin ne yapmazdin onlari dusun ,ayni muameleleri bekler bu baslikta hepinizi derken kast ettiklerin

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
ben herkesle arkadaş olmaya çabalıyorum ama çok cılız kişilikli insanlar var yol ver onlara :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Kanka seni sevmeyen ölsün :) (Ve konu hortlar :D)