Hala unutamadığınız birisi varmı?

gokhankayaci

Doçent
Reaksiyon puanı
1
valla şimdi hangi birisini anlatsam :)

Birisi hiç çıkmaz aklımdan.. Ara sıra kendime ay ne koca kafalıyım ben dedirten birisi aysima :)

ve diğeri daha değerli olan ama okadar düşünmediğim seda

aslında çok kişi varda işte :)

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Evet var. :) Hayat boyunca unutmayacağımıda biliyorum.

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
sevgili olarak mı unutamadığımız birisiii miiii

öyleyse eğer benm unutmadığım kimse yokk
ya benm eski sevgilim diye bi kavramım da yok

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
İki yerde tanımış olduğumuz birini unutmak mümkün mü...?

Hem kalpte hem beyin de biri unutsa diğeri hatırlatır.

Unutulmaz yani kimse unutamaz...!

Zamanla alışırsınız yokluğuna ve yeni insanlar tanır seversiniz ve ona odaklanırız.

omegama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben seni çok özlüyorum,her geçen gün azalacağına artıyor hasretin.sanardım ki zaman kapatacak giderken açtığın yarayı.olmadı.zaman sadece sana bağımlılığımı tescilledi.senden her kopma çabam, beni sana bağladı. artık bir kar tanesi gibi rüzgar nereden eserse oraya uçuşuyorum ama her bir yel,beni sana götürüyor.

bugün sesini duymayalı tam 45 gün oldu. bir daha da hiç duyamayacağım. ölsen,öldü bilirdim. ama bu yılbaşını ben cenaze gibi karşılayacakken senin hoplayıp zıplayabilcek olman çok bencilse de olsa inanılmaz canımı yakıyor. geçen sene geçirdiğimiz yılbaşı heran aklımda olacak. senin de aklına 1 saniye gelebilirsem ne ala.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
unutulmayacak o kadar çok kişi olay yer ve zaman var ki hangisini unutsam ayıp ederim

Ama bnm de sizler gibi unutamadığım bi aşkım war
Hangimiz gönlümüzdekiyle yaşamıyoruzki ? Dimi beylerrr :D

lutfu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
kardeş allah karşına o sevdigin kız gibi birini çıkarır inşallah da ayrıldıgın kızı unutursun

lutfu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
var
konyada bi arkadaşım var kız çerkezdi çok sevimli çok iyi çok güzel biriydi 5 yıldır konuşmuyoruz görüşmüyoruzzz

10nur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk okulda gamze adında bir arkadaşım wardı Yada hoşlandım kız diyelim kıza ondan hoşlandımı ona aşık oldumu söylemeden okulunu değiştirdi şimdi lise 3 teyim halen unutmuş deyilim onuuu

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Var... Sanırım bu kadar açıklama yeterli...

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
neden hatırlayarak zamanımızı bosa harcayalım ki
eğer eski ise zaten unutulmaya mahkum demek

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
fenerbahçeden pier van hooijdonku unutamıyorum

iRoN_RoCK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayatında hiç içki içmemiş biri olan bana, bi 35lik devirtmiş olan zalim kızı unutamadım hala...

Revahak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
herşey biter herşey unutulur
ne hafıza var sizde kardeşim
ben dünü unutuyom bea

VolqaN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İlkokul 2. sınıfta aşık olduğum Pelin' i hala unutamıyorum. En son İstanbul'dan Sinop'a taşındılar. Tabi daha çok küçüğüz cahillik işte ne telefon numarası aldık ne de adres. Şimdi elimde adres olsa Sinop'a giderdim onu bulmak için.

Facebook' ta aradım ama yok yok yok...

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Hangimiz Unutabildik ki ilkleri :(

WARIORKRAL

Doçent
Reaksiyon puanı
3
1. sınıfta bi bebe vardi bebeye dokunuyodun bebe korkup kaçıyodu bikere çelme takmistim eve gidene kadar 3 ders boyunca aglamisti :D

WARIORKRAL

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Şimdi Seni Görse Napar acaba :D :D
valla ssaten en son gorduumde sanirim 6. sınıfta yok yok 7. sınıftaydı eski okulun onunden o okuldaki bi arkımla geçerken dedi bak tanıdınmı bu bebeyi yok dedim bak hani su herseye aglayan cocuk varya o dedi ben bakakaldim bebe bi kalipli olmus bi topukladım ben okulun onunden kaçış o kaçış :D

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Birincisi 1,5 sene önce bi markete giderken yolda turuncu tişörtlü bi kız görmüştüm kız çok güzeldi arkadaşlarıyla geziyodu onu bi daha göremedim.O kızı aklımdan çıkaramıyorum.
İkincisi 2 sene önce lise bitti bitecek biz arkadaşlarla bi iş için toplandık o işi hallettikten sonra biraz gezelim dedik karnımız acıkmıştı(zıkkımın kökünü ye) dedik şöyle bi büfe tipi bi yere gidip karnımızı doyuralım.Neyse o büfe tipi yeri arıyoruz buluyoruz yok bu olmaz yine buluyoruz yok bu pahalı yine yine buluyoruz yok bu olmaz işte o sondaki bu olmazdaki büfe tipi yerde 3 kız vardı tam önünden geçerken arkadaşlara buraya girelim bari dedim o sırada tam ortadaki kızda bana bakıp hafif tebessüm etti.Dedim olum bak girelim aile sadetimize engel olmayın :D yok dediler bizde başka bi büfe tipi yer bulduk.İşte o 2 kızı unutamıyorum zaten arkadaşlar yüzünden aile sadetim başlamadan bitti :D :D

cok duygulandım kardeş bence yeni dükkanlara bak kesin gözünün kalacagı biri cıkar.:D

maske505

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ortaokuldayken(ortaokul vardı o zamanlar) iki tane sevgilim vardı.onları unutamıyorum.şimdi bi bulsam keşke. :)

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
4 sınıfta bir ingilizce öğretmeminimiz vardı çok güzeldi