Güvenlik yazılımı kullanmayanlar

hostagedown

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ne Antivirüs ne de İnternet security kullanıyorum. Hoş bilgisayarıma sürekli yabancı diskler felan girip çıkmıyor ama önceki virüs programımı sildiğimden beridir inanılmaz artı performansım. Olur olmaz sitelere de girmiyorum. İnanın virüs yazılımı varken giren virüs kadar şimdi girmemiştir. Başım bir gün çok ağrıyacak ama ne zaman

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar ne Antivirüs ne de İnternet security kullanıyorum. Hoş bilgisayarıma sürekli yabancı diskler felan girip çıkmıyor ama önceki virüs programımı sildiğimden beridir inanılmaz artı performansım. Olur olmaz sitelere de girmiyorum. İnanın virüs yazılımı varken giren virüs kadar şimdi girmemiştir. Başım bir gün çok ağrıyacak ama ne zaman

Amazon ormanın içine gir orda sağ çıkmasın
Pc antivirüs olması önemli

garaman

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaklaşık iki yıldır bende hiç ihtiyaç duymadım :)

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende 1 ay boyunca kullanmamıştım.yüklemeyi unutmuşum çünkü. D

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
süs amaçlı microsoft internet security kullanıyorum. acronis true image var bilgisayarımda canı isteyen virüs istediği zaman girebilir. daha üç gün önce bir tanesi gelmişti. bilgisayarımdaki tuşlar çift basmıyordu recover dedim cıncık gibi oldu. image programı yüz tane antivirüsten fazlasını yapıyor. hırsızlık, şifre çalma olaylarına değinmiyorum. internetten çalınacak kadar param yok :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Bi b*ka yaradıklarını görmedim. Anca web sitelerine girişleri engelliyorlar.

RunoadeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bende 2 yıldır kullanmıyorum. Kafama eserse tarama yapıyorum. Hiç bir şey çıkmıyor.

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Antivirüs ben olduğum için başka programa ihtiyaç duymuyorum :D

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
Linuxta gerek olmadığından ben de kullanmıyorum :)

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Ben kullanıyorum mecburiyetten ama başlığa giriş yaptım yanlış mı yaptım yoksa:D
Kardeşim dengesiz dengesiz işler yapıp facede ne var ne yok dalıyo, güvenlik gerektiren işlemler de yapılınca mecbur oluyor.

ahmet331

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2002 yılından beri aktif pc kullanıcısıyım o zamanda beri tek kullandığım antivirüs benim :) Yalan dolan bu işler inanmıyorum bilgisayarını tanıyan adamın hiç ihtiyacı olmaz ;)

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
win7 iki yıldır kullanmıyorum hatta pc orjinal yüklü gelmişti onu bile kaldırıp attım girip çıkmadığım yer kalmıyo nette we hiç wirüs yok

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Güvenlik yazılımı kullanmadığım zamanlar Linux kullanıyorum :D

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
benim bilgisayar çok eski güvenlik yazılımını kaldırmıyor, geçen günlerde kaspersky, norton ve avira denedim hepsinde de pc aşırı yavaşladı, bende kaldırdım. Şimdilik kafam rahat birdaha da kuracağımı sanmam. Yav güvenlik proğramı kuruluyken d diskine girmek için 15 saniye bekliyordum, artık d diskini mi tarıyor ne yapıyor anlamadım:D en güzeli hiç kullanmamak. Şu linux donanımları bi desteklese direk linux kullanacam ama desteklemiyor işte :D

dirent

Asistan
Reaksiyon puanı
4
:)

6ntvd.jpg

hostagedown

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ahahha biz demeden zaytung ufacık bir görselle vermiş mesajı:) inanın kullanmadığım için bir gün pişmanlık duymadım. Bilgisayarınıza sürekli flash bellekler girip çıkmıyorsa sorun yok, hoş irüs programları varkende o virüsün gireceği varsa giriyor. Bir ara başım "system volume" gibi illet bişeyle beladaydı, o zamanlar iki adet virüs programı varken oldu bunlar. Şİmdi yok, virüste yok:) ha internetten exe li bilmediğiniz bişey indirmiyorsanız, saçma sapan tool barsları browsera eklemiyorsanız inanın başınız ağrımayacaktır. pc nizin daha hızlı çalışacak olması da cabası;)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Aslında bakarsanız "Windows virüs kaynıyor." korkusu Anti-virüs firmalarının bir oyunu olabilir. Çünkü Anti-virüs olduğu zamanlar sistem virüs kaynıyor ve silinemiyor, Anti-virüs olmadığında ise de bilgisayar gayet iyi.

hostagedown

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında bakarsanız "Windows virüs kaynıyor." korkusu Anti-virüs firmalarının bir oyunu olabilir. Çünkü Anti-virüs olduğu zamanlar sistem virüs kaynıyor ve silinemiyor, Anti-virüs olmadığında ise de bilgisayar gayet iyi.
Aynen öyle. Yanlız mevcut virüs yazılımlarını kaldıracak arkadaşlara tavsiyem, pc ye format atsınlar o şekilde kalkmış olsun. sonra kurmayın tekrardan

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Yıllardır tek bir virüs girmiş değil :) Windows Güvenlik Duvarı sağolsun. Ara sıra yüklerim birşey bulmaz bu programlar sonra yeniden silerim Zaytungun dediği gibi kullanıp neden yavaşlatsın :D