General Mobile E-Tab 5

sonadam

Öğrenci
3 Mart 2009
31
1
8
etab5 tableti root ladık. Açlılışta kilit resmi olan bir ekran geliyor ve tablet otomatik kapanıyor. Sürekli kapanıp açılıyor. Çözümü bilen var mı?

Root lamaktan, oyundan falan vazgeçtim tableti eski haline getirebilsek :crying:

R

Rıdvan Eren

SDN Okuru
Modern Combat http://dl.gameloft.com/gmf/cm/t0/8jmuqqcvs5m/ModernCombat5FreeAndroid.apk

İron Man3 http://dl.gameloft.com/gmf/cm/t0/8jn0fohzm40/IronMan3Free.apk

BothersInArms3 http://dl.gameloft.com/gmf/cm/t0/8jrrwxmbea9/BrothersInArms3FreGLShop.apk

Asphalt8 http://dl.gameloft.com/gmf/cm/t0/8jmkfhiqgl0/Asphalt8FreeGLShop.apk

Arkadaşlar linkler bu tiklayinca direk yukluyor fakat tablet guvnlik amaciyla apklari kuramiyor ve e tab 5te de ayarlarda guvenlik sekmesi olmadigi icin ''market disi yuklemeye'' tik atamiyoruz.
E tab 4te de güvenlik sekmesi yoktu fakat ayarlardan pil-uygulamalar-uyguluma ayarı-verileri temizle diyince guvenlik sekmesi geliyordu e tab 5 te bu da olmuyor guvenlik sekmesini acabilecek bir yol varsa lutfen yazar misiniz ((apk olarak olmasin cunku kurulmuyor))

yapman gereken
biz güvelik sekmesini açtık öncelile eba marketten adobe pdf yi indir dosya yönecisi olarak kullancan ardından etab 5 için ayarların aoksını indir onu adobe pdf ile dowland klasörün içine at ardından eba marketten ebru boyayı indirmesini başlat hemen adobe df ye girip dowland klasöründeki 40.apkyı sil indirdiğin apk yı 40 yap ve aba markete girip indirmenin bitmesini bekle indirdikten sonra aşağıda ayarların kurlduguna dair bi uyarı alcaksın sonra ayarlardan güvenlik sekmesine gir ve bilinmeyen kaynakları aç istedigin apk yı kur ve tableti yeniden başlat bi seferde istedigin kadar apk kura bilirsin yalnız tableti yeniden başlatığında yaptığın ayarlar gidecektir :D ben böyle kurdum sana kolay gelsin (yalnızca e tab5 içindir) RIDVAN EREN ELDEM alıntı degildir

R

Rıdvan Eren

SDN Okuru
biz güvelik sekmesini açtık öncelile eba marketten adobe pdf yi indir dosya yönecisi olarak kullancan ardından etab 5 için ayarların aoksını indir onu adobe pdf ile dowland klasörün içine at ardından eba marketten ebru boyayı indirmesini başlat hemen adobe df ye girip dowland klasöründeki 40.apkyı sil indirdiğin apk yı 40 yap ve aba markete girip indirmenin bitmesini bekle indirdikten sonra aşağıda ayarların kurlduguna dair bi uyarı alcaksın sonra ayarlardan güvenlik sekmesine gir ve bilinmeyen kaynakları aç istedigin apk yı kur ve tableti yeniden başlat bi seferde istedigin kadar apk kura bilirsin yalnız tableti yeniden başlatığında yaptığın ayarlar gidecektir :D ben böyle kurdum sana kolay gelsin (yalnızca e tab5 içindir) RIDVAN EREN ELDEM alıntı degildir

S

SDN Okurueweg

SDN Okuru
Root atıpta tableti kitlenenler, 2 defa rootladım, garantiye gönderdim. hiçbirşey olmadı. :) hocanıza tablet açılmıyor deyip gönderebilirsiniz...

K

kolayyyyyy

SDN Okuru
Arkadaslar bende etap 5. Var ve butun oyunlar yuklu aslinda cokk kolay yuklemek

S

SDN OkuruAAÜ

SDN Okuru
Ben evdeki wifiye bağlanamıyorum şifreyi giriyorum ancak bağlantı kurmuyor. Başka bir ağa bağlanmaya çalıştım oldu. Evdeki internetimden nasıl faydalanabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

G

Guest_5

SDN Okuru
Tableti sıfırladım ve clean masterı yükledim apk oyun vsvs.. Bunun herhangi bir suç cezası var mıdır ? Disiplin cezası falan ?

V

vgtf

SDN Okuru

Abi disiplin suçuna falan girer mi ? Ben yaptım ama kurumsal cihaz yönetimini kaldırmadım korkudan

S

SDN Okurum

SDN Okuru
O ondan degil veri kullanımının altindaki seye tikliycan sonra vpn diyo oradan ekran şifresi koyuluyor

S

sanane5634

SDN Okuru
Etab 5oyun yuklemeyi buldum once apkyi indirin sonra my favoriden downloada atın ve hemen eba markete girin adobe air ya da looking forward indire bas hemen downloada girin 88.apk. Yada 6.apk onlari silin ve indirdiginiz apkyi 88apk yazin ve hemen eba markete bekleyin

combaba

Öğrenci
27 Ekim 2015
2
0
0
[h=1]root sonrası kilitlendi meb'in bunu anlamasının imkanı var mı?? açtığımda en yakın kuruma götürün diyor ama hiçbir şekilde internete[/h]felan bağlanmadı nasıl tespit edicekler ayrıca 1 hafta felan oldu ceza felan almadım sizce alır mıyım?? :((

D

dgncnn

SDN Okuru
E tab 5e susekilde istediginiz oyunu uygulamayi yuklersiniz istediginiz apkyi kurun dosya yoneticisini acin myfavourite adli klasorun icinde indirdiginiz apk olur onu kopyalayip download klasorune atin daha sonra eba markete girin arama kismina looking forward yazin indir ve kura basip hemen dosya yoneticisine donun downloada orda 88.apk diye bi sey cikicak onu silin sizin yuklediginiz apknin ismini 88.apk yapin sonra eba markete geri donun looking forwardin inmesini bekleyin o inince looking forwarddegil sizin apk niz yuklenecektir (cleanmaster apksini indirin anlattigim sekilde girin clean mastere antivuruse tiklayin bekleyin daha fazla secenegine tiklayin orda kurumsal cihaz yoneticisini bulun tiklayin yanindaki çop isaretinden kaldirin kaldirilmadi dicek ama ayarlara geldiginizde bluetooth guvenlik sekmeleri vs acilacaktir) tesekkurler konuyu hortlattim kusura bakmayin :)

K

KonyalıSNDCİİ

SDN Okuru
Arkadaşlar şu kadar söyliyeyim istediğim oyunu yüklüyorum.İsterseniz Anlatabilirim.?

M

metehan ak

SDN Okuru
Beyler bluetooth u açma yolunu söylüyorum alarmı 2 dk ileri kurun ve tableti komple kapatın alarm caldiğinda tabletle birlikte bluetooth da açılıyor ancak bazılarında Görünürlük açılmıyor onuda çözmenin yolu tabletten karşı cihaza resim göndererek bağlayabilirsiniz ben böylece resim şarkı felan attım tablete sizde deneyin :)

S

s2g

SDN Okuru
Kardes ayarlarin aoksini derken neyi kastettin anlamadim nerden nasil indircez

S

SDN Okuru 0101

SDN Okuru
Tabletime kitap indirdim internetten eba nın sayfasına girdim ekran karardı geri gelmedi ama ışıklar hala yanıyor tableti kapattım general mobile yazısı geldi hep ama kapanmadı bende sarja taktım yazı gitti ama ışıklar hala yanıyor su an tablet öylece duruyor napabilirim

S

SDN Okuru1001

SDN Okuru
Arkadaşlar tablete kitapları yükledim sonra internetten eba sayfasına girdim telefonla uğraşıyodum ekran karardı sonra tableti kapattım general mobile yazısı geldi tableti şarja taktım yazı gitti ama ışıkları yanıyor napabilirim lütfen cevaplayın

G

Goktug5454

SDN Okuru
Ben istedigim oyunu yukleyip oynayabiliyorum fakat bazi oyunlar internete baglaninca yol oluyor kapatip acinca tableti geri geliyo oyunu yukleyin internete girmeden istediginiz gibi oynayin😊😀😁

Q

qwguuwsagay

SDN Okuru
Sayın shiftdelete üyeleri oyunları yükledikten sonra wifi açınca güncelleme oluyor ve oyunlar menüde gözükmüyor kapatıp açmaya gerek duymadan menüden kurumsal cihaz yöneticisine girin ve sol üstte profil resmi var ona tıklayın kamera açılacaktır fotograf cekme tuşuna hızlıca 2-3 kere bastiginizda maalefes cihaz yoneticisi durdu hatası verecektir tamam dedikten sonra menüye girince tüm uygulamalar gözükür iyi akşamlar

O

omer ozdemir

SDN Okuru
Arkadaslar oyun yuklemeyi buldum yanliz yuklendikten sonra internete baglamayin silio.sildikten sonra interneti kesin.kapayip acinca gelior tekrar.ayrica bilinmeyen kaynaklari bluetutu guvenligi acmayida biliorm...05070846761whatsap

K

kelenken172

SDN Okuru
Arkadaslar oncelikle islem dosya yoneticisi bulunan e tab 5 lerde gecerlidir.Dosya yoneticisi bulunmayan
Son guncellemeyle giden dosya yoneticisi cozumu de soyle:Tableti recoveryde baslatin wipe cache partitions ve data factory reset islemlerini yapin reboot sytem now yapin hemen acilir acilmaz clean master.apk indirin.Gelelim 2.kisima apk nasil kurulacak:Eba markete girin looking forward yazin ve indire tiklayin o inerken eba marketi arka plana atin ve dosya yoneticisine girin ordan myfavoriteye gelin clean master.apk yi kopyalayin ve download klasorune yapistirin ve download klasorune girin 88.apk diye bisi var onu silin ve cleanmaster.apk nin ismini 88.apk yapip degistirin hemen arka plana attiginiz eba markete uygulama indirme islemi bitmeden girmelisiniz eger uygulama indirme islemi bittiyse clean master kurulmaz bu durumda anlattigim islemleri daha hizli ve aynisini yapin(eger islemler sirasinda guncelleme konrolu gelirse dosya yoneticisi gider ve bu durumda bastan yapmalisiniz) neyse eba marketi acar acmaz uygulamanin inmesini bekleyin.Uygulama indikten sonra actionDownload... gibi bisi yazar ve ardindan com.cleanmaster.apk kuruldu yazar ve clean master kurulmustur clean mastera girip antivirus sekmesine girin ve taramadan sonra cikan sorunlara yok say yapin eger sorun yoksa daha fazla bilgiye basip kurumsal cihaz yoneticisi.apkyi bulup ustune basin sonra cop kutusu isaretine tiklayin etkinligi kaldir diye secenek cikacaktir ona basin daha sonra kurumsal cihaz yoneticisi kaldirilamadi diyecektir merak etmeyin etkinligi kaldirmis olursunuz ve hemen bunun ardindan ayarlara girip interneti kesin ki guncelleme gelmesin tableti kapatip acin acar acmaz clean mastera girip kurumsalin etkinligini kaldirin ve interneti acin verdigim linkteki apkyi yukleyin ve aynen clean materdaki gibi kurun.Kurdugunuz mixplorer guncellemeyle gitmiyecektir.bundan sonra islemler mixplorerla devam edebilirsiniz.Guncellemeden sonra gitmeyen bazi uygulama veya oyunlar subway surf,instagram,lucky patcher,whatsapp,google chrome gibi apk lar gitmiyor bizzat denedim.Clean masterdan kurumsal cihaz yoneticisinin etkinligini kaldirdiktan sonra bluetooth,gelistirici secenekleri,guvenlik vb acik olmayan sekmeler acilacaktir fakat bilinmeyen kaynaklar acilmayacaktir.Gta nasil kurulur?
Gta sd data+apk dosyasiyla kurulabilir bunun icin androidoyunclub sitesine girip sagda bulunan arama motoruna gta yazin ve indirmek istediginiz gta yi secin ve alt kisimda bulunan indirme butonlarinin oldugu bolume gelin bu kisimde iki secenek olmalidir sd datasinini indir ve apk yi indir diye her ikisinide indirin yalniz sd data oyunun datasi oldugundan indirmek mecburidir ve bu dosya biraz buyuk oldugundan indirme islemi uzun surebilir apk ve sd data indirildikten sonra dosyalar dahili hafizadaki myfavorite dosyasina gelir eger onceden google chrome indirdiyseniz google chromeden yapilan islemler direk download klasorune atilir.İndirilen sd data ya rar ya da zip uzantilidir mixplorerla rar ya da zip i acip icindeki dosyayi aynen kopyaliyoruz,kopyalama isleminden sonra dahili hafizadaki android klasorune girinborada iki dosya olacaktir birisi data isimli digeri obb isimli, siz bu kopyaladiginiz dosyayi obb ye yapistirin eger obb klasoru yoksa siz olusturun.Kopyalama islemi uzun surecektir bu islem bitince gtanin apk sini clean master gibi kurun ve tableti acip kapatin internete bagli olmadikca oyununuz gitmez(internet baglantisini asla kesemezsini bunun icin wifiyi unutmaniz gerekmektedir.)butun oyunlar icin gecerlidir.Test edilen oyunlar:Subway Surf,GTA ViceCity,GTASanAndreas,GoatZ,JustDriftTheWalking Dead,FlappyBird
Link MiXplorer:MiXplorer test.5.3.2.apk free Download - ApkHere.com
Emege saygi lutfen paylasimlarinizi belirtin: TürkAndroidisyen
Sorularinizi bu adrese sorabilirsiniz youtube kanalimdir:https://m.youtube.com/channel/UCDQZH_Ot67wxH_KQXLmefFg

K

kasseria

SDN Okuru
Arkadaslar ilk once tablete root atarsak bi cezasi varmi , bide rootsuz tabletlerde bulut u kapatma yontemi varmi acil yardim

B

bluetoot sorunu

SDN Okuru
Arkadaslar bluetooth aciliyor. İlk once uygulamalardan saate giriyoruz daha sonra alarma tiklayip saatimize gore 1-2 dkk sonraya alarm kuruyoruz ornegin saatim 20.00 sa 20.01e alarm kuruyorum daha sonra alarm calmadan tableti kapatiyorum ve alarmin calmasini bekliyorum alarm caldiktan sonra sag tarafa dogr cekiyorum (goz isaretine dogru ) daha sonra tablet kendiliginden aciliyor ve hemen bluetooth'a tiklayin aciliyor ama bunlar tabletler arasinda gorulmuyor diye biliyorum henuz denemesemde oyle biliyorum ve bluetoothunuz artik aktif

mhmtndr28

Öğrenci
1 Kasım 2015
1
0
0
Arkadaşlar guncellemeyi durduramadım ama butun oyunları yuklesim guncellemeyi durdurabileniniz varmi acillll yoksa root atcam

- - - Mesaj Güncellendi - - -

etab5 tableti root ladık. Açlılışta kilit resmi olan bir ekran geliyor ve tablet otomatik kapanıyor. Sürekli kapanıp açılıyor. Çözümü bilen var
Root lamaktan, oyundan falan vazgeçtim tableti eski haline getirebilsek :crying:

Kardesim tabletin kitlenmis format at yada yazılımini guncelle👍👍👍👍👍

etab5 tableti root ladık. Açlılışta kilit resmi olan bir ekran geliyor ve tablet otomatik kapanıyor. Sürekli kapanıp açılıyor. Çözümü bilen var

Kardesim tabletin kitlenmis format at yada yazılımini guncelle👍👍👍👍👍

Bn yaptim bilinmeyen kaynaklari actim
Sa kardes bilinmeyen kaynaklar guncellemeden sonra nasil actın acilmiyorki