General Mobile E-Tab 5

S

SDN Okuru!!!!!!

SDN Okuru
Arkadaslar etab5 kurumsal cihazda ismim yazmiyor ne yapmaliyim tableti daha onceden aktif ettim bide dosya yoneticisi tabletimde gozukmuyor

M

memmmet

SDN Okuru
beyler dosya yöneticidi kayboldu tablleti fabrika ayarlarınaçevirdim sonrada ''10 - HATA:AutoRegidterDecive tablet '' diyebir yazıgeldi nasıl düeltebilirm acil şifreyi girip aktive et diyorum aktive olmuyo

daha önceden cleanmaster felan yükledinmi tablete

O

Osmaniyeliii

SDN Okuru
Arkadaslar fabrika ayarlarina dondurdukten sonra aktive sorunu varsa okulda aktive edin okulun fatih aglari var onla aktive edin . Ve son guncellemeyle dosya yoneticisi gitti 2 care var root yada fabrika ayarlarina sifirlayip guncelleme sunucu adresini degistirme. Rootu asla tek basiniza atmayin youtubeda ve facebookta bu isi bilenler var onlara sorun . Sorulariniz varsa sorabilirsiniz ...

S

SDN alper

SDN Okuru
Yeni guncellemeyle dosya yoneticisi gitti tableti sifirladim sonrq kayitta hata verdi zorla kaydettim ama hala dosya yoneticisi yok gecmis olsun

M

Mağdur Tabletli

SDN Okuru
Arkadaşlar sunucu güncelle adresi ile oyun yukleme vardı e-tab 5 için onı yapayım derken tabletten de oldum. Güç tuşu+ ses açmaya basıp formatta attım ama açılmıyor. Tc ve eba şifresi girme yeri geliyor ve giriyorum ama üstte outodeviceregister tablet diyor sürekli.2. defa oluyor bu ilkinde format ile düzeltmiştim.

tavak1

Öğrenci
18 Ekim 2015
2
0
0
Arkadaşlar sunucu güncelle adresi ile oyun yükleme vardı e-tab 5 için onu yapayım derken tabletten de oldum. Güç tuşu+ ses açmaya basıp formatta attım ama açılmıyor. Tc ve eba şifresi girme yeri geliyor ve giriyorum ama üstte outodeviceregister tablet diyor sürekli.2. defa oluyor bu ilkinde format ile düzeltmiştim.

S

SDN Okurusjsjak

SDN Okuru
Fabrika ayarlarina cevirip aktivasyon yapamiyirsabiz okulun fatih agnda yapn yine olmuyorsa bilgisayar ogretmenine verin

S

Sndsdn

SDN Okuru
Arkadaşlar sunucu güncelle adresi ile oyun yükleme vardı e-tab 5 için onu yapayım derken tabletten de oldum. Güç tuşu+ ses açmaya basıp formatta attım ama açılmıyor. Tc ve eba şifresi girme yeri geliyor ve giriyorum ama üstte outodeviceregister tablet diyor sürekli.2. defa oluyor bu ilkinde format ile düzeltmiştim.

Aynen aynı şey bende de oluyor nolur birisi yardım etsin nolur

Ahmet750

Öğrenci
18 Ekim 2015
4
0
1
Arkadaşlar dünden beri eba markete giremiyorum .Eba market sürüm kontrolü yapılıyor diyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

O

okurun teki

SDN Okuru
Galiba apk da yükleyemicez artık dosya yöneticisi gitti yeni bir yol bulmamız gerek

sglbl

Öğrenci
30 Nisan 2014
14
0
0
Beyler e tab5 e ilk clean.master yukleyin en son sürüm olsun.clean master yüklemek içinde eba markete girin netiniz hizliysa büyük boyutlu uygulamalar seçin sonra seçtiğiniz uygulamayı indir deyin(looking forwad olabilir).uygulama inmeye başlar başlamaz uygulama yoneticisinden download a girin looking forwad i sectiyseniz orada 88 diye gözükür o dosyayı silin. Clean master download a kopyalayıp 88.apk yapın sonra inen dosyaya geri donun inmesini bekleyin sakın ordan çıkmayın indikten sonra 5-10 sn bekleyip tableti aç kapa yapın.
Bu eskiden işe yarıyordu.Meb dosya yoneticisini dondurdu/sildi.İnternete baglanmamızı engelledi. + bir uygulamaya girdigimde her 2 dk de bir tablet kendini yendien baslatıyor

kralist

Öğrenci
18 Ekim 2015
1
0
0
---------------_--------------------ACİLL YARDİİİMM !!!!!!!!!!!!!! -------------------------------
Merhaba arkadaslar elimde etap 5 var 2gun once kasmaya başladı apk ları yukleye biliyordum cunku clean masterla kurumsal cihaz yoneticisini kalmistim ama tam olarak kaldirma degil neyse asıl meselemize donelim e tap 5 kastığı icin ise yaramaz uygulamaları yavas yavas sildim apk dosyaları tek indire biliyordum buyuzden apk4fun,apkamca,applopedi gibi android sitelerden uygulamarı indirdim 360 securty adlı guvenlik uygulamasını indirdim kasma olayindan once redbull.com ,klash of hero,sexy girl gibi uygulamar geldi bian tablete dikkatli bakinca meb'in dosya yoneticisi adlı uygulamasi bianda yok olmustu normalde asla silinemez ama yoktu simdi , neyse fabrika ayarlarinigeri yukledim gecer diye ama tam ustustte 4 kez daha fabrika ayarlarini yuklemek zorunda kaldim cunku gitmiyorlar uygulamanin uzerine basili tutunca silme isareti gelmiyor sanki meb yollamis neyapmam lazım ACİL YARDİM!!!!!!

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sakin yapmayin vurus yollaniyor
Aynisi gibi kalsin kardes cok ciddiyim kackisidede aynisi olmus

K

kralmemo38123

SDN Okuru
Arkadaslar benimde dosya yoneticim gitti, ben bu olayi okuldaki pc ogrt. Sordum o da kurumsal cihazda isminiz yazmiosa sikinti olmaz geri gelir dedi.bide dosya yoneticisini sordum o da geri gelir dedi tableti sifirlamayin dedi bazi hatalara neden oluo dedi. Korkmayin o yuzden ;)

O

omr frk blky

SDN Okuru
Arkadaslar benimde dosya yonetici silindi bende tableti sifirladim geri geldi su ana herhangi bir sorunyok (eba market disinda)

O

okurun teki

SDN Okuru
Beyler ben güç+ses açma tuşları ile format attım sonra tableti actım net şifresini girdim sonra yeniden başlattım tekrar açıldığında tc kimlik numaramı ve eba şifremi girdim ama bi hata verdi bende hata düzelene kadar tekrar tekrar kapayıp açtım ve en son tablet açıldığında tabletin ekranı siyahtı saat ve kilit açma yeri vardı ve sağ üstte wifi bağlantısı jarj ve saat yazıyordu tabletın sağ üst yerini aşağıya çekerek tablet hakkında ve guncellemeler yerinden sunucu adresini degistirdim tableti baslattığımda dosya yöneticisi vardı ve hala var alarm yöntemi ile bluetooth u actım

S

seaboys

SDN Okuru
Tableti aktive et diyince 60-Hata : Message M > recvfrom failed: ECONNRESET diyor. Çözümünü bilen var mı?

S

SDN Okuru 123

SDN Okuru
Beyler solid dosya yonetici indirin .d daha iyi, apk bende yukleniyo bide fixlenmemis bizim okulda herkezinkini yapiyoz. clean master yukluyoz superbeam la, bide beyler eba benmki guncellendi sorun cikmadi

S

SinemT.

SDN Okuru
Arkadaslar simdi buraya girmeden once tablete sifre koydum vpn den ama sifre geri kaldirilamiyor ve degistirilemiyor sizce okuldan ceza falan gelir mi

S

SErhattttt

SDN Okuru
Arkadaslar benim tabletimde de general mobile yazısı donup duruyor yaklaşık 4-5 saat oldu artık şarjının bitmesini bekliyorum tuşları da çalışmıyor ne yapmaliyim

Tuş kitleme ses açma kapamaya 3 tusa birden bas tablet kapancak ama uzun süre bas sonra ses açma ve power tusuyla recovery den formatla

O

oakcreek

SDN Okuru
beyler ben önceden cm indirmiştim bende güvenlik falan hepsi var pc yede bağlanıyo ama sonrası yine yok ne yapılabilir

N

Nuriiii

SDN Okuru
Beyler sistem guncellemesinin ismini ne yapiyim bi defa oluyo sonra olmuyo

E

etabı

SDN Okuru
arkadaşlar ben tableti açtım tc ve eba Şifremi yazdım evdeki wifi ye bağladım dünya ve yenileme simgesi mavi ortadaki bulut ise kırmızı aktive edemiyorum yardimci olurmusunuz

S

SDN Okuru737362

SDN Okuru
Beyler eba markete giriyorum guncelleme indiriliyor diye bir bar cikiyor doluyor ama dolarken bir anda kayboluyor ne yapabilirim?

Ö

özgürrr

SDN Okuru
arkadaşlar ben gneneral mobile e tab5 i aldım ama tablet açıldıgında kutucuklar içerisinde ingilizce kelimler yazıyor ve nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız çok iyi olur